خدمات کلینیک مشاوره انتخاب نو

کارگاه آموزشی روانشناسی

کلینیک انتخاب نو برگزارکننده ی کارگاه های تخصصی روانشناسی و دوره های آموزشی روانشناسی زیر نظر سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  در زمینه های زیر آماده ی ارائه خدمت به شما عزیزان هستیم :
کارگاه های روانشناسی
 کارگاه های مشاوره

و روانپزشکی در حیطه ی( دارو و بالینی
 

کارگاه آموزشی روانشناسی

 


کلینیک انتخاب نو سطح آموزشی خود را برای تمامی افراد جامعه گسترش داده است به همین منظور ما دسته بندی دقیقی برای برگزاری کارگاه ها و همایش های روانشناسی قائل شده ایم که به صورت زیر می باشد:

1.   کارگاه تخصصی روانشناسی :

در این حیطه کارگاه ها ویژه ی روانشناسان ، روان درمانگران و مشاوران می باشد . تمامی کارگاه هایی که در این زمینه برگزار می شود توسط مدرسی مجرب و متخصص در همان زمینه با ارائه مجوز معتبر کلینیک انتخاب نو برگزار می شود .
در دوره های روانشناسی تخصصی علاوه بر تئوری مطالب که در سطح بالایی تدریس می شود مرحله ی دوم  ورود به مبحث عملی است زیرا از اهداف مهم ما تربیت روانشناسانی با تجربه و صلاحیت درمان است تا بتوانند در شاخه ی روانشناسی برای پیشگیری  مشکلات جامعه با تدبیر قدم های محکمی را بردارند
کلینیک روانشناسی انتخاب نو اولویتش پرورش و شکوفایی روانشناسان و روان درمانگران به صورت تخصصی و حرفه ای می باشد پس اهدافش را در زمینه ی سبب شناسی و درمان و کسب مهارت در آموزش رویکردهای مختلف گذاشته است

2.   کارگاه روانشناسی عمومی :

در این حیطه هدف ما گزینش از تمامی اقشار جامعه است سعی ما بر این است بتوانیم هرچند کوچک اما سهم بسزایی در آگاهی و ارتقاء سطح سواد جامعه برای بهبود روابط بین فردی و خودشناسی افراد داشته باشیم.
تدبیرمدیریت کلینیک انتخاب نو :
آن است که برای داشتن جامعه سالم نیازمند روان سالم هستیم و با بهبود روابط اعضای خانواده می توانیم آینده ای غنی تر و موفق تررا پیش بینی کنیم.

3.   همایش روانشناسی :

همایش های روانشناسی در چند حیطه در کلینیک انتخاب نو برگزار می شود
1. همایش روانشناسی رایگان : در هر فصل و هر ماه میزبان تعداد زیادی از والدین و زوج های جوان هستیم هدف از برگزاری همایش های رایگان متداوم رساندن عزیزان به سطحی از آگاهی و داشتن خانواده ی سالم می باشد.
با توجه به بازخورد از همایش های برگزار شده ی اخیر خوش حالیم که توانسته ایم کمک بسزایی در جهت بهبود روابط والدین با فرزندانشان و یا در آرامش زندگی مشترک زوجین و شناخت دنیای فردی آنان داشته ایم.
2. همایش رایگان متناسب با مناسبت ها است :
در این همایش ها نیز میزبان قشر خاصی از افراد جامعه هستیم به طور مثال در روز زن و یا روز مرد و یا در مناسبت های مختلف از زوج های جوان و بانوان برای برگزاری همایش های رایگان دعوت به عمل آورده ایم.
3.همایش های رایگان برای شرکت ها و ارگان های مختلف  در باب  آشنایی با خدمات جانبی که در کلینیک انتخاب نو در کنار کار درمانی چندوجهی انجام می شود مثل نوروفیدبک_ بایوفیدبک و بازی درمانی ....
و در آخر لازم به ذکر است محل برگزاری تمامی کارگاه ها در کلینیک انتخاب نو با فضایی کاملا استاندارد برگزار می شود.
 

کارگاه آموزشی روانشناسی

 


  بهزیستی و سلامت را در انتخاب نو تجربه کنید