درباره کلینیک روان شناسی انتخاب نو

مرکز مشاوره انتخاب نو

 
مرکز مشاوره و روانشناسی انتخاب نو با مجوز رسمی و تحت نظارت سازمان نظام روانشناسی و  مشاوره و مجوز رسمی ازدواج و تحکیم خانواده از سازمان ملی جوانان و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با مدیریت خانم دکتر نسرین باقری و آقای دکتر محمدرضا تابع جماعت تاسیس گردیده است.
کلینیک انتخاب نو کلینیکی مجهز متشکل از اساتید دانشگاه و درمانگران با تجربه می باشد.در این مجموعه روان شناسان با تخصص های درمانی حضور دارند و در حوزه های کاری خود متبحر بوده و آموزش آکادمیک دیده اند.
در این کلینیک به طیف گسترده ایی از مشکلات روان شناسی ، روان پزشکی ، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی ، زوج و خانواده و گروهی رسیدگی می شود.

.

اهداف مرکز مشاوره انتخاب نو

مدیریت بازاریابی، وب سایت و انفورماتیک

مدیریت بازاریابی، وب سایت و انفورماتیک کلینیک روانشناسی انتخاب نو بر عهده آقای مهندس سجاد تابع جماعت می باشد.
می توانید از طریق آدرس تلگرام زیر با ایشان در تماس باشید:
https://t.me/sajad_tj

مدیریت بازاریابی، وب سایت و انفورماتیک

 


مدیریت کلینیک

کلینیک روانشناسی انتخاب نو توسط خانم دکتر نسرین باقری و آقای دکتر محمدرضا تابع جماعت مدیریت می شود.

هدف کلینیک روان شناسی انتخاب نو

یکی از اهداف مهم این مجموعه ارائه خدمات روان پزشکی و روان شناسی به صورت تیمی است تا بتواند حوزه های مختلف ایجاد کننده ، تشدید کننده و تداوم دهنده مشکلات روحی و روان پزشکی را به صورت علمی و مبتنی بر شواهد تشخیص داده  و مورد درمان قرار دهد تا مراجع بیشترین تأثیر درمانی را از کار تیمی ببرد.

ویژگی کلینیک روان شناسی انتخاب نو

دو ویژگی  بارز این کلینیک عبارت اند از :
1. ارزیابی جامع و مستمر مراجع که از بدو ورود و همچنین در مسیر درمان بوسیله آزمون های مختلف انجام می شود تا علاوه بر تشخیص درست و تعیین مسیر مناسب درمان ، به جلوگیری به موقع از خطاهای احتمالی نیز کمک کند .
2.نگاه به مراجع یک نگاه کلی نگر و سیستمی است به این معنا که فرد فقط با مشکلی که با آن مراجع کرده است در نظر گرفته نمی شود بلکه مساله در بستر خانواده ، محل کار ، نوع شغل و محیط بررسی می شود .