مرکز مشاوره اختلافات زناشویی

ما باید بپذیریم که زندگی زناشویی یا بهتر بگوییم ازدواج نوعی انتخاب مهم در زندگی انسانهاست انتخابی که هرگز روی ژن های ما قرار نداشته و همه ما نیاز داریم درباره این انتخاب مهم بیاموزیم وبا مراجعه به زوج درمان از اختلافات زناشویی جلوگیری کنیم 

ادامه
مشاوره قبل از ازدواج خوب در تهران

ازدواج ، روابط زناشویی و تاثیری که کیفیت این رابطه دررضایتمندی از زندگی دارد و شادمانی درونی انسانها را موجب میشود ازچنان اهمیتی برخوردار است که از قبل از ازدواج باید در نظر گرفت و با دکتر روانشناس ازدواج مطرح کرد .

ادامه
مرکز مشاوره تخصصی ازدواج

اهمیت مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و مشاوره پیش از ازدواج را می دانید؟ مشاوره قبل از ازدواج که توسط روان درمانگر ازدواج صورت می گیرد طی چند جلسه از زوجین تست گرفته می شود و هم مصاحبه ی اولیه صورت می گیرد طی چند جلسه از زوجین تست گرفته و زوجین از جهات مختلف مثل خانواده ، مذهب ، شغل ، تحصیلات و بسیاری از موارد دیگر که می تواند در زندگی مسئله ساز شود اگر قبل از ازدواج حل شود .

ادامه
مرکز مشاوره تخصصی خانواده

مرکز مشاوره تخصصی خانواده در چه زمینه هایی می تواند خدمات روانشناسی را ارائه دهد ؟
می توان گفت در مرکز تخصصی مشاوره خانواده در تهران در زمینه های چه مشاوره ی فردی و چه در زمینه ی حل مشکلات خانوادگی و زوج درمانی به صورت کاملا تخصصی توسط مشاوره خانواده راهنمایی های لازم را ارائه می دهند .

ادامه
مرکز تخصص روانشناسی

مرکز تخصصی روانشناسی انتخاب نو به صورت تفکیک شده توانسته است در زمینه هایی مثل مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده  ، مشاوره کودک ، مشاوره نوجوان ، مشاوره فردی به صورت تخصصی به شما عزیزان مشاوره دهد.
بی شک مشاوران کودک می توانند در ابعاد مختلف چه در زمینه ی حل مشکلات کودکان و چه در زمینه استعداد یابی و روانشناسی سلامت به والدین کمک بسزایی بکنند.

ادامه
دکتر متخصص خیانت

دکتر متخصص خیانت و مشاوره تخصصی خیانت زوجین را در زمینه های مختلف بررسی و ارزیابی می کند . بدان معنا که یک دکتر خیانت خوب در تمام زمینه ها چه مشاوره ی قبل از ازدواج و چه در مشاجرات زوجین می تواند به صورت حرفه ای مشاوره دهد. حال به مبحث خیانت می پردازیم. آیا ریشه های خیانت را می شناسید؟

ادامه
درمان اختلالات سکس

درمان اختلالات سکس و درمان مشکلات جنسی یکی از موضوعات مهم و اساسی در زندگی زناشویی محسوب می شود. ازدواج ابعاد مختلفی را در بر می گیرد که می توان گفت مسائل جنسی یکی از این ابعاد است که باید علاوه بر آن که فرد دچار مشکلاتی می شود مراجعه می کند برای آموختن و یاد گرفتن مهارت های ارتباطی هم آماده باشد. 
می توان گفت مهمترین اصلی که می تواند به شما زوجین عزیز کمک کند آگاهی داشتن است

ادامه
مراکز مشاوره تخصصی خانواده و مشاوره ازدواج

مراکز مشاوره تخصصی خانواده و مشاوره ازدواج در زمینه های مشاوره پیش از ازدواج ، مشکلات زناشویی و مسائلی که ممکن است در روابط بین فردی افراد پیش آید توسط متخصص مشاور خانواده و متخصص مشاور ازدواج به شما عزیزان خدمات مشاوره را ارائه می دهند.

ادامه
مرکز مشاوره روانشناسی تخصصی

آیا با مرکز مشاوره روان شناسی تخصصی انتخاب نو آشنا هستید؟ در مرکز تخصصی ما شما عزیزان می توانید دکتر متخصص خود را در تمام زمینه ها به طور مثال : مشاوره ازدواج تخصصی، مشاوره کودکان تخصصی و مشاوره خانواده تخصصی ... انتخاب کرده و در جلسات درمان قرار بگیرید

ادامه
درمانگر روانشناس و روانپزشک کودکان

رفتارها و مهارتهای اجتماعی را چگونه می توان به کودکان آموزش داد؟ 
در زمینه ی مشاورین کودک نیاز است شما با روان درمانگر کودکان و مرکز مشاوره کودک آشنا شوید در کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره کودک در زمینه های مختلف مثل درمان اضطراب کودک ، درمان ترس کودک، درمان لکنت زبان، درمان بیش فعالی، درمان شب ادراری ارزیابی می شود

ادامه