مقالات آموزشی مرکز مشاوره

تحلیل و بررسی اینترنت و اثرات آن در مرکز مشاوره:

گفته های کلینیک روانشناسی در مورد اعتیاد 

امروزه بیشترکارها با اینترنت صورت می‌گیرد و در همه جاها کاربرد دارد. با توجه به این امر می‌توان روند کار را سریع‌تر انجام داد.این پیشرفت به نوعی خوب و باعث شده است که انرژی و زمان کمتری را هدر بدهیم اما به گفته دکتر روانشناس  به نوعی هم اثرات بدی را به همراه دارد برای افرادی که بیش از حد از اینترنت استفاده می‌کنند باعث شده به آن اعتیاد پیدا ‌کنند.

تحلیل و بررسی اینترنت و اثرات آن در مرکز مشاوره:

 


با این حال ارتباط این افراد به خصوص کودکان نوجوانان با دنیای مجازی بشتر شده است. و در ارتباط با دنیای واقعی کاسته می‌شودکه این امر باعث شده به خود صدمه بزنند و مشکلاتی را برای خود به وجود آورند که از قبیل اضطراب، افسردگی، کج خلقی، بی‌قراری، تفکرهای وسواسی و... کاه در صورت بروز این مشکلات حتما باید به مرکز مشاوره مراجعه کرد.
اعتیاد به معنی فقط مصرف مواد مخدر نیست بلکه اعتیاد به معنی آن است که طرف به چیزی وابستگی بیش از حد دارد و این وابستگی اصولا خوب نیست و افرادی دچار آن می‌شوند که خود را در اجتماع کمتر ظاهر می‌کنند و کمبودی را حس می‌کنند و یا گوشه‌گیر هستند و یا خود را تنها احساس می‌کنند.
به هر حال، اعتیاد اینترنتی، همزمان با افزایش دسترسی روزانه مردم به اطلاعات آنلاین شایع‌تر می‌شود.

تحلیل و بررسی اینترنت و اثرات آن در مرکز مشاوره:

 


وب سایت، اطلاع دهنده، مفید، دارای منابع غنی و سرگرم کننده است. اما برای بعضی از مردم که به آن اعتیاد دارند این پیشرفت‌ها باعث می‌شود که آسیب‌ها و نابهنجاریهای روانی و رفتاری به‌وجود بیاید. که با تحقیقات نشان داده شده از مرکز مشاوره کسانی که با اینترنت سر‌وکار دارند دچار علائم رفتارهاي وسواسي، حالت روان‌شيدايي، افسردگي که باعث شده است به رفتار اجتماعی تاثیر گذار باشد. تگ های مطلب:دکتر روانشناس مرکز مشاوره

آمار بازدید:2 758

دسته:مقالات آموزشی مرکز مشاوره