مقالات آموزشی مرکز مشاوره

مرکز مشاوره و زنان

گفته های مرکز مشاوره در مورد زنان

یکی از مهمترین مسئله ای که مرکز مشاوره در مورد زنان گفته این است که آنان خیلی پیچیده نیستند و می‌توان آن‌ها را به راحتی فهمید اما درک این مسئله برای خیلی‌ از مردها امکان پذیر نیست و این باعث می‌شود که زنان از لحاظ روحی لطمه ببینند. یک زن هیچ وقت از ابراز عشق مرد زندگیش خسته نمی‌شود. به زبان آوردن دوستت دارم به این معنی هست که زن به عشق ابدی همسرش پی ببرد و آن را حس کند . نظر کلینیک روانشناسیاین است که یک همسر می‌تواند با کارهای خیلی کوچک دل همسر خود را به دست آورد با چند شاخه گل، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار، با این روش خیلی کوتاه عشق ابدی همسرش را دریافت می‌کند. وقتی یک مرد به زنی حتی یک شاخه گل هدیه می‌کند و یا با کلمات عاشقانه می‌تواند ابراز عشق خود را به همسرش نشان دهد. این حس را به همسر خود انتقال می‌دهد که تا چه اندازه منحصر به فرد است .وقتی زنی عاشق می شود، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر می رسد .با نوازش کردن زن به او می‌توانید قدرت و انگیزه برای زندگی کردن ببخشید. دکتر روانشناس میگوید همیشه یک زن  انتظار دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود .همه زن‌ها قبل از اینکه وارد احساس عمیقی بشوند، نیاز دارند که بهشان عشق بورزن، نوازش و ملاطفت کنند.
 

مرکز مشاوره و زنان

 

زمانی که زن دستهایش را به یک مرد می‌سپارد و اجازه می‌دهد که دستانش را لمس کند، زمانی هست که زن به مرد حس عمیقی دارد و به او با تمام وجود عشق می ورزد. هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی، این نیست که بخواهد فقط شور جسمانی داشته باشد، بلکه او لذت بردن از صمیمیت، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی را می‌خواهد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 22593216 مرکز مشاوره انتخاب نو تماس بگیرید.
زمانی که زنی بداند فقط آن است که راه به قلب همسرش دارد، تمام وجودش تقدیم به او می‌کند. یک زن زمانی سکوت می‌کند که دردهایش بسیار عمیق است و یا به مردش آنقدر مطمئن نیست که بتواند سخن دل خود را بازگو کند. زمانی یک مرد با دلسوزی و توجه به حرف‌های زن گوش می‌کند، احساس عشق را در زن چند برابر می‌کند .تجربیات مرکز مشاوره این است که مردها و زن‌ها در مقابل مشکلات عصبی واکنش های مختلفی را از خود نشان می‌دهند. در این مواقع یک زن نیازمند این است که طرف مقابلش او را درک کند، اما برعکس مرد نیاز به تنهایی دارد .هنگامی که حرف‌های زنی اهمیت داده نمی‌شود، او هم برای اینکه خود را مطرح کند شروع به مخالفت می‌کند .به جرات میگویم که بجز در موارد خاص، هیچ چیز نمی‌تواند به غیر از سخن گفتن بر علیه یک زن به او آسیب برساند. زن مثل یک موج دریا می‌ماند، زمانی که عشق در قلبش پدیدار شود، اعتماد به نفسش در حرکتی امواج تبدیل می‌شود.زمانی که احساسات یک زن به عرش می‌رسد، به هیچ عنوان در ارائه عشق خود کوتاهی نمی‌کند.

 

مرکز مشاوره و زنان

 مردها همواره باید بدانند که هرگاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری می کند. این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد، به هیچ عنوان نمی‌توانید تقصیری را به گردن او بیندازید. تو صیه مرکز مشاوره انتخاب نو این می باشد  وقتی زنی از یک مسئله رنج میبرد، مرد باید با او همدردی کند و برای غم او نگران باشد، سپس سکوت کند تا زن بتواند احساس همدردی‌اش را حس کند. مهمترین مسئله برای بعضی از زنان‌ها، نمی‌تواننداین را قبول کنند که در موردش قضاوت غلط کنند و ترکشان کنند، این مورد باعث می‌شود که زن خود را بی‌ارزش بدانند. در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می‌کند، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمی‌دهد. ولی در این زمان احساس می‌کند که مرد به او احترام نمی‌گذارد .بسیاری از زنان به این علت که نمی خواهند کسی ایشان را نیازمند بداند، نیازهایشان را انکار می‌کنند .حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته‌هایش برآورده نخواهند شد، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی، اشتباه بزرگی است .یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها خود را بدون آنکه در آن وقفه بیندازد ابراز کند و این نکته بسیار حائز اهمیت است.

 

خیلی از مسائل دیگری وجود دارد در مورد زنان که آن‌ها را پیچیده کرده است.
این مسئله را باید خیلی جدی بگیرید که قبل از ازدواج حتما باید به یک مشاوره مراجعه کنید تا بتوانید در راه درست قدم بردارید و این راه را بعد از ازدواج هم ادامه دهید. چون هم به شما و هم به زندگیتان کمک کرده‌اید.
با توجه به این مسائل باید به یک مرکز مشاوره خوب مراجعه کنید ما می‌توانیم مرکز مشاوره انتخاب نو را به شما معرفی کنیم.