سکس تراپیست

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی مراجعین مشکلات جنسی است.

به گفته ی دکتر سکس تراپ و متخصص زوج درمانی آمیزش جنسی از مهم ترین عوامل برای داشتن یک ارتباط سالم است و با توجه به آخرین آمار های کیلینیک سکس تراپی و
مرکز سکس تراپی در صورت حل نشدن مشکلات جنسی و اقدام نکردن نسبت به درمان مشکلات جنسی زوجین مسائلی مثل خیانت و طلاق بسیار پررنگ تر می شود.
 

سکس تراپیست

 


سکس تراپیست با مصاحبه در درجه اول نسبت به مشکل شما می تواند در جهت بهبود روابط شما با راهکارهای سازنده و مفید شما را هدایت کند توجه داشته باشید درمان ناتوانی جنسی توسط مشاور سکس تراپی اگر انحراف و اختلال جنسی باشد دیگر توسط روانشناس سکس تراپی صورت نمی گیرد.
مشکلاتی مثل کمبود میل جنسی و یا تمایل نداشتن برای روابط جنسی زوجین مشکلات کنترل انزال، زود انزالی مشکلات رسیدن به ارگاسم مقاربت های همراه با درد ، افکار و رفتارهای وسواس گونه در رابطه ی جنسی و وجود احساس گناه در رابطه جنسی زوجین و تشخیص های تخصصی دیگر در زمینه روابط جنسی و حتی آموزش های سالم جهت بهبود روابط جنسی زوجین و کسب مهارت.
 

سکس تراپیست

 


با توجه به تحقیق های اخیر بهترین مرکز سکس تراپی بسیاری از مشکلات جنسی زوجین مربوط و ریشه در روابط عاطفی آنان دارد. و با حل مشکلات عاطفی بسیاری از مشکلات جنسی زوجین حل می شود.
و موضوع دیگر درک تفاوت های فردی است چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ جنسی زن ها و مرد ها تفاوت هایی دارند که نیاز است از آن ها آگاه شوید.
علاوه بر مسائل جنسی زوجین ممکن است نوجوانی در مورد مسائل و نیازها یش دچار سردرگمی و یا نگرانی شده باشد و نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشد.
شما می توانید بهترین سکس تراپ  را که سال ها در این زمینه به صورت تخصصی دوره دیده است را از ما بخواهید . ما در کیلینیک مشکلات زناشویی سعی کرده ایم در تمام زمینه های روانشناسی چند مشاور را به صورت تخصصی به شما معرفی می کنیم.
 

سکس تراپیست

 


مشاور سکس تراپ ما در زمینه ی سکس ترا پی زوج درمانی هم انجام می دهند یعنی شما می توانید در کنار حل مشکلات جنسی به صورت تخصصی به درمان های فردی و زوج درمانی هم بپردازید.
و یا مادرانی که پس زایمان دچار مشکلات در زمینه ی افسردگی پس از بارداری می شوند بی شک بر روی مسائل جنسی آنان هم تاثیر گذار است.
 و نیاز است درمانی تخصصی از یک مشاور حرفه ای دریافت کنند.
 

نویسنده : نسیم درایش