مقالات آموزشی مرکز مشاوره

کارگاه های روانشناسی آموزشی

شما عزیزان می توانید در صفحه ی اصلی ما تمامی کارگاه های روانشناسی آموزشی را دنبال کنید که در سطح های مختلف
1: کارگاه تخصصی روانشناسی
2: کارگاه های روانشناسی برای عموم

در دوره های روانشناسی که ویژه متخصصین و روانشناسان  برگزار می شود شرکت کنندگان باید دانشجوی روانشناسی یا مشاوره و یا در مقطعی از رشته ی روانشناسی ومشاوره تحصیل گرده باشند .از نمونه دوره و کارگاه آموزشی روانشناسی برگزار شده در مرکز انتخاب نو کارگاه های پیشگیری از نا کارآیی های جنسی، آسیب شناسی خیانت ،سلامت روابط جنسی زوجین،ارتباط والد و کودک، تحلیل رفتار متقابل و ... است که به طور مثال کارگاه روانشناسی TA  که توسط خانم دکتر نسرین باقری  یکی از بهترین برگزار کننده کارگاه روانشناسی اجرا می شود. در سه سطح مقدماتی ،پیشرفته و شفای کودک درون برگزار میشود.در کارگاه تحلیل رفتار متقابل هم به صورت عمومی می توان شرکت کرد و هم به صورت تخصصی .شما در کارگاه تحلیل رفتار متقابل هم با رویکرد تئوری آشنا میشوید و میتوانید از تکنیک های آموزش داده در اتاق درمان استفاده کنید و هم به خودکاوی و خود شناسی دست پیدا می کنید.دوره آموزشی و دوره روانشناسی باید در محیطی کاملا استاندارد در مراکز آموزش روانشناسیبرگزار شود.
 

کارگاه های روانشناسی آموزشی

 


در کارگاه روانشناسی عمومی یکی از کارگاه های برگزار شده مدیریت خشم است .کارگاه مدیریت خشم فقط برای عموم برگزار میشود .
اهداف کارگاه:
1: آموزش و یادگیری روش های پیشگیری از خشم
2:مهارت های غلبه بر خشم و پرخاشگری و فنونی که آموزش می دهد مهارت های لازم را بری از بین بردن خشم به کار ببرید.
3:جلوگیری از پرخاشگری و ابرازخشم به عنوان یک ابزار حل مسئله.
محورهای موضوعی که در طی کارگاه آموزش می بینید یکی مداخلات مهارت های ارتباطی و شناختی و رفتاری ، و چرخه پرخاشگری را به طور کامل آموزش می بینید و علل و پیامدهای آن را نیز قبل از آموزش تکنیک ها و مهارت ها آموزش می بیند.
 

کارگاه های روانشناسی آموزشی

 


یکی دیگر از دوره های آموزشی مشاوره و روانشناسی که بسیار ارزشمند و مفید است کارگاه هایی است که در حیطه کودک برگزار میشود مثل فرزند پروری و ارتباط سالم و سازنده والد و کودک ،که به بررسی دقیق نیازهای کودک می پردازد و شیوه های تربیت سالم که باعث می شود کودکی شادتر و خوشحال تر داشته باشید .به شناخت خلق و خوی کودک و نوجوان برای شناخت و یک ارتباط سالم بسیار نیاز است که می توانید از طریق کارگاه های آموزشی و جلسات مشاوره ی کودک به این دسته از آگاهی ها دست پیدا کنید.
جهت اطلاع از برگزاریکارگاه های روانشناسی و کارورزی روانشناسی به صفحه اصلی انتخاب نو مراجعه کنید.

کارگاه های روانشناسی آموزشی

 


 

نویسنده : نسیم درایش