مقالات آموزشی مرکز مشاوره

مرکز مشاوره روانشناسی

آیا می دانید در مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی چه خدماتی ارائه می شود ؟ آیا می دانید یک کلینیک روانشناسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چه مراکزی از جمله بهترینکلینیک روانشناسی محسوب می شود؟

[مرکز مشاوره روانشناسی

 

درمرکز مشاوره و روانشناسی خدماتی در زمینه های خانواده ، ازدواج ، کودک و نوجوان ، سکس تراپی ، افسردگی ، اضطراب ، تحصیلی ، برگزاری کارگاه های تخصصی رواشناسی و کارگاه هایی برای عموم ، نوروفیدبک ، بایوفیدبک و... ارائه می شود .

خانواده
کمک به مسائل خانوادگی از جمله مهمترین خدماتی است که در کلینیک روانشناسی ارائه می شود چراکه امروزه بسیاری از مشکلات روزمره افراد ازمشکلات خانوادگی ناشی می شود . بی توجهی به نیازهای مادی و معنوی فرزندان و حتی در مواردی نادیده گرفتن آنها در زندگی می تواند آنها را در معرض آسیب های مخربی قرار دهد.
ازدواج و مسائل زناشویی
مسائل زناشویی از دیگر مسئله های مهمی است که در مرکز مشاوره ارائه می شود .  مسائل زناشویی بسیار گسترده است و شامل مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره های بعد از ازدواج و مشاوره در زمینه ی مسائل ایجاد شده در زندگی است .  امروزه مشکلات زناشویی می تواند جزو مهمترین مسائل زندگی تلقی شود و زوجین نیاز جدی به روانشناس را پس از مدتی در زندگی خود احساس می کنند و در این شرایط دکتر روانشناس موظف است با آگاه کردن زوجین نسبت به مسائل زندگی آنها را بهبود زندگی راهنمایی کند.
کودک و نوجوان
کودکان سرمایه های ما هستند و اگر به این سرمایه های ارزشمند بها داده نشود می تواند اثرات مخربی در آنها بگذارد . ما می توانیم با بی توجهی به آنها استعداد ها و توانایی هایشان را سرکوب کنیم و آینده آنها را به تباهی بکشانیم . کودکان به سادگی در دوران کودکی خود مشکلاتشان را آشکار می کنند تنها کافی است پدران و مادران با هوشیاری تمام به این مشکلات هرچند ناچیز توجه کنند تا در آینده برای آنها دردسر ساز نشود . در این زمینه کلینیک روانشناسی و مشاوره مشاوران مجربی در اختیار خانواده ها می گذارد تا بتوانند با بازی درمانی و مشاوره کودک مسائل کوچک فرزندان دلبندمان را برطرف نماید تا در آینده مشکلات بزرگتری را سبب نشود.

 

مرکز مشاوره روانشناسی

سکس تراپی
یکی از مولفه های یک زندگی زناشویی موفق روابط جنسی درست و آگاهانه است . پژوهش های متعددی نشان می دهد که مسائل جنسی از لحاظ اهمیت از جمله مسائل با اهمیت زندگی است. دانش جنسی یعنی مجموعه ای از معلومات ، اطلاعات ، آگاهی و دانش فرد درباره ی جنسیت و موارد جنسی از لحاظ فیزیولوژی ، تولیدمثل و رفتار جنسی فردی. آگاهی و نگرش جنسی از جمله مسائلی است که به صورت مستقیم بر کیفیت زندگی افراد تاثیر گذار است . در مرکز خدمات روانشناسی ، سکس تراپ  می تواند شما را در این موارد آگاه کند و در برطرف کردن مشکلات جنسی کمک کند.
بالینی ، افسردگی ، اضطراب
مسائل بالینی از جمله مسائلی است که عموم افراد با بی توجهی و نادیده گرفتن آنها باعث تبدیل آنها به مشکلات بزرگ روانی می شوند در حالیکه یک روانشناس خوب می تواند با جلسات مشاوره علت اصلی این مسائل را پیدا کرده و به حل آنها بپردازد . در واقع مواردی مثل استرس ، اضطراب ، افسردگی از جمله بیماری های خاموش و خطرناک است که در صورت پیشرفت می تواند در شرایطی به مسئله ای غیرقابل درمان تبدیل شود . در مرکز روانشناسی و مشاوره ، روانشناسان متخصص می تواند با ریشه یابی و حتی نگاهی به کودکی این افراد به درمان آنها کمک کند .
کلینیک انتخاب نو
 کلینیک انتخاب نو از جمله بهترین کلینیک روانشناسی است که در زمینه های مشاوری و روانشناسی خدمات گسترده ای ارائه می کند . این مرکز مشاوره زیر نظرسازمان نظام روانشناسی به طور تخصصی فعالیت می کند و تا کنون کارگاه های متنوع و مفیدی برای عموم برگزار کرده است .
ما در کلینیک خدمات روانشناسی انتخاب نو مفتخریم که می توانیم به کمک مشاورین مجرب و متخصص به زندگی شما خدمت هرچند کوچکی بکنیم و جزء مرکز مشاوره خوب قرار بگیریم.