مقالات آموزشی مرکز مشاوره

تلفن دکتر روانشناس خوب و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی خوب در تهران

 

 

یافتن تلفن دکتر روانشناس خوب و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی خوب در تهران کاری چندان ساده نیست . با افزایش فارق التحصیل شدن دانشجویان روانشناسی در تهران بسیاری از افراد اقدام به ارائه مشاوره بدون مجوز رسمی می نمایند و افرادی که برای مشاوره روانشناسی مراجعه می کنند را بیشتر دچار مشکل می گردانند. کلینیک روانشناسی انتخاب نو از سال 1395 مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی برای برپایی این مرکز مشاوره را دریافت نموده . تمامی روانشناسان و مشاوران این کلینیک مشاوره دارای مجوز رسمی و تجربه فعالیت در حیطه روانشناسی ومشاوره می باشند. مرکز مشاوره انتخاب نو با مدیریت دکتر تابع جماعت و دکتر باقریبه خاطر خدمات وسیع و خوبی که در حیطه روانشناسی به مراجعین ارائه می کردند به سرعت نام یکی از کلینیک های روانشناسی شمال تهران را به خود اختصاص داد. نمونه ای از خدمات روانشناسی که در این مرکز به مراجعین ارائه می گردد به شرح زیر می باشد:
مشاوره کودک : مشاوره کودک خوب در کلینیک مشاوره انتخاب نو محدود به مشکلات فرزند پروری و رفتار های نا متعارف کودک نمی باشد. اینمرکز مشاوره به اختلالات روحی ، جسمی و روانی کودکانی که به صورت ارٍثی و یا مادر زاد می باشد نیز، توجه ویژه ای می کند. بسیاری از خانواده هایی که کودکانی با این مشکلات دارند به خاطر عدم آگاهی و یا توجه نامناسب به این کودکان فعالیت های آنها را محدود می کنند . در حالی که بهترین روانشناس کودک بر این عقیده می باشد که با پرورش مناسب این کودکان می توان مهارت های یک زندگی عادی را به آنها آموخت تا بتوانند خود زندگی خود را بدون کمک دیگران بگذرانند.

تلفن دکتر روانشناس خوب و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی خوب در تهران


مشاوره ازدواج : کسانی که به مراکز مشاوره برایمشاوره ازدواج خوب مراجعه می کنند باید توجه کنند تا مرکز روانشناسی مورد انتخاب آنها از تجربه و آگاهی کامل روانشناس ازدواج برخوردار باشد. ازدواج معقوله بسیار با اهمیتی می باشد و چنانچه کمترین بی توجهی به مسائل و مشکلات زوجین در کلینیک روانشناسی شود، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به بطن خانواده وارد آید. مرکز روانشناسی انتخاب نو برای مشاوره پیش از ازدواج از تست های روانشناسی ازدواج در این مرکز استفاده می کند که شامل تست های  شخصیت شناسی ، طرحواره و EQ  می باشد.
مشاوره بالینی : اختلالات روانی قادر است زندگی افراد را به شکل کامل مختل گرداند. بسیاری از اختلالات روانی با نشانه های مشترک خود را بروز می دهند و تشخیص مناسب آن بسته به مهارت دکتر روانشناس در یک کلینیک روانشناسی حرفه ای می باشد. اختلالاتی همچون افسردگی و وسواس معمولا همراه بااضطراب و استرس بروز می کنند که هر یک خود به تنهایی نوعی دیگر از اختلال روانی را تشکیل می دهد. مشاور روانشناس خوب در یک مرکز مشاوره خوب با کم کردن واکنش های فرد و ایجاد آرامشی نسبی ، درمان بر روی اختلال روانی فرد را آغاز کرده و تلاش می کند تا ریشه های بروز اختلال را دریابد. داروهای ضد اضطراب و دارو های آرامبخش تاثیر بسیار زیادی در درمان دارند که مشاور بالینی معمولا تحت نظر روانپزشک دست به تجویز آن می زند.
نویسنده : غزاله البهشتیتگ های مطلب:تلفن دکتر روانشناس خوب دکتر روانشناس خوب آدرس مرکز مشاوره روانشناسی خوب مرکز مشاوره روانشناسی خوب در تهران آدرس مرکز مشاوره مشاوره مشاوره روانشناسی کلینیک روانشناسی انتخاب نو مرکز مشاوره روانشناسان و مشاوران کلینیک مشاوره مرکز مشاوره انتخاب نو دکتر تابع جماعت دکتر باقری کلینیک های روانشناسی شمال تهران خدمات روانشناسی مشاوره کودک مشاوره کودک خوب کلینیک مشاوره انتخاب نو اختلالات روحی بهترین روانشناس کودک مشاوره ازدواج مراکز مشاوره مشاوره ازدواج خوب مرکز روانشناسی روانشناس ازدواج کلینیک روانشناسی مرکز روانشناسی انتخاب نو مشاوره پیش از ازدواج تست های روانشناسی ازدواج تست های شخصیت شناسی مشاوره بالینی اختلالات روانی دکتر روانشناس کلینیک روانشناسی حرفه ای افسردگی وسواس اضطراب و استرس مشاور روانشناس خوب مرکز مشاوره خوب مشاور بالینی روانپزشک غزاله البهشتی

آمار بازدید:741

دسته:مقالات آموزشی مرکز مشاوره