مقالات آموزشی مرکز مشاوره

دکتر مشاور و روانشناس خوب در شمال تهران

دکتر مشاور و روانشناس خوب در شمال تهران

  

یافتن یک دکتر مشاور و روانشناس خوب همواره یکی از دغدغه های اصلی کسانی می باشد که نیاز به مشاوره را در خود احساس می کنند . مرکز مشاوره انتخاب نو یکی از بهترین مراکز مشاوره تهران می باشد که روانشناسان آن به عنوانروانشناس خوب در شمال تهران مطرح شده اند . این مرکز مشاوره با مدیریت قوی آقای دکتر محمد رضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقری در زمینه های مختلفی با متخصصین روانشناس مختلفی همکاری می نماید تا فردی که به این مرکز مشاوره مراجعه می کند بتواند از بهترین های روانشناسی بهره برد و از سبک درمانی مورد نیاز خود استفاده کند .
خدمات روانشناسی تخصصی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو شامل:مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک ، مشاوره درمان اختلالات روانی ومشاوره بالینی می باشد . یکی از خدمات خاص این مرکز روانشناسی ارائه خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین می باشد که بسیار پر طرفدار است . بسیاری از افرادی که نیاز به مشاوره خانواده خوب و روانشناس ازدواج دارند به دلیل مشکلات متعدد امکان دسترسی به کلینیک های روانشناسی و مراجعه به روانشناس را ندارند . این مرکزمشاوره این مشکل را با استفاده از مشاوره تلفنی خوب حل نموده و این امکان را فراهم آورده تا افراد در هر گوشه دنیا بتوانند از مشاوره اینترنتی بهره مند شوند .
مشاوره خانواده حرفه ای و مشاوره ازدواج خوب در این مرکز روانشناسی بسیار گسترده می باشد . کسانی که نیاز به روانشناس خانواده یا روانشناس ازدواج دارند به دلایل گوناگونی این نیاز را احساس می کنند که به توضیح برخی از آنها در این مطلب می پردازیم :

دکتر مشاور و روانشناس خوب در شمال تهران


مشاوره پیش از ازدواج : زندگی سالم با یک ازدواج مناسب حاصل می شود. انتخاب زوج مناسب امروزه از دغدغه های اصلی افرادی می باشد که تصمیم به شروع زندگی مشترک دارند . روانشناس پیش از ازدواج به افراد کمک می کند تا با آگاهی کامل نسبت به تفاوت ها و نکات شخصیتی یکدیگر تصمیم به ازدواج بگیرند . بهترین کلینیک های روانشناسی از تست های روانشناسی پیش از ازدواج نیز بهره می گیرند تا نکاتی که در بطن شخصیتی افراد نهفته می باشد نیز توسط این تست های روانشناسیبازتاب یابد.
مشاوره طلاق : یکی از حساس ترین نوع مشاوره در بهترین مراکز مشاوره ، مشاوره طلاق می باشد . افرادی که تصمیم به اتمام زندگی مشترک خود دارند در صورت استفاده از روانشناس طلاق می توانند به برسی تصمیم خود پرداخته و مطمئن شوند تا این تصمیم را از روی هیجانات لحظه ای و اتفاقات روزمره نگرفته اند . مشاوره طلاق خوب به افراد این کمک را می کند تا چنانچه روزنه ای برای بازگشت زندگی مشترک وجود داشته باشد افراد آن را یافته و به حل مشکلات خود بپردازند.
مشاوره سکس تراپی : روابط جنسی باعث ایجاد بسیاری از مشکلات در خانواده می شود . سردی در روابط جنسی می تواند باعث پایان یافتن زندگی مشترک گردد . روانشناس سکس تراپی با برسی های تخصصی می تواند به حل مشکلات جنسی افراد کمک کرده و راه کار های مناسب را در اختیار آنها گذارد. از مشکلاتی که نیاز به استفاده از یک سکس تراپیست را به همراه دارد می توان به عدم تمایل به روابط جنسی ، روابط جنسی نامتعارف ، سردی در رابطه و تمایل به خودارضائی در زوجین اشاره نمود.
مشاوره خیانت : متاسفانه یکی از مشکلاتی که امروزه در جامعه بسیار راج یافته و باعث بسیاری از مشکلات حاد در ازدواج افراد شده ، خیانت می باشد . خیانت در زندگی زناشویی می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی اتفاق افتاده باشد .متخصص روانشناس توانایی مدیریت این شرایط را برای افراد فراهم می آورد و با برسی تخصصی به آنها کمک می کند تا ریشه مشکلات را یافته و در صدد حل آنها برآیند.
کلینیک روانشناسی انتخاب نو امید آن را دارد تا با ارائهخدمات مشاوره خوب افراد بتوانند زندگی خود را بازسازی کرده و زندگی آرام برای خود بسازند.
نویسنده : غزاله البهشتی
 تگ های مطلب:دکتر مشاور روانشناس خوب مشاوره مرکز مشاوره انتخاب نو بهترین مراکز مشاوره تهران روانشناسان روانشناس خوب در شمال تهران دکتر محمد رضا تابع جماعت دکتر نسرین باقری متخصصین روانشناس بهترین های روانشناسی خدمات روانشناسی تخصصی کلینیک روانشناسی انتخاب نو مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره کودک مشاوره درمان اختلالات روانی مشاوره بالینی مرکز روانشناسی خدمات مشاوره تلفنی مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین مشاوره خانواده خوب روانشناس ازدواج کلینیک های روانشناسی روانشناس مرکزمشاوره مشاوره تلفنی خوب مشاوره اینترنتی مشاوره خانواده حرفه ای مشاوره ازدواج خوب روانشناس خانواده مشاوره پیش از ازدواج روانشناس پیش از ازدواج بهترین کلینیک های روانشناسی تست های روانشناسی پیش از ازدواج تست های روانشناسی مشاوره طلاق بهترین مراکز مشاوره طلاق روانشناس طلاق مشاوره طلاق خوب مشاوره سکس تراپی روانشناس سکس تراپی سکس تراپیست مشاوره خیانت متخصص روانشناس خدمات مشاوره خوب غزاله البهشتی

آمار بازدید:209

دسته:مقالات آموزشی مرکز مشاوره