پاداشهایک…">
همایش رایگان فرزندپروری
همایش رایگان فرزندپروری

 

آیا با مفهوم فرزند پروریآشنا هستید؟


خود را به عنوان پدر و مادرِ مسئول چگونه ارزیابی می کنید؟


نیازهای کودک خود را می شناسید؟

همایش رایگان فرزندپروری

 بی شک والدین امروزی در زمینه ی شیوه های تربیت و رابطه ی والد – فرزندی بسیار پر ادعا شده اند و خود را با دوران کودکیِ خود مقایسه می کنند و شرایط را بسیار ایده آل تصور می کنند. اگر شما هم جز همین افراد هستید به شما هشدار می دهیم .
ما را در دامه ی مطالب دنبال کنید.

همایش رایگان فرزندپروری

 


واقعیت تربیت کودک و فرزندپروری چیز دیگری است
درک دنیای کودکان کار آسانی نیست ، کودک در محیط خانواده شما قرار است رشد پیدا کند نیازمند آن است که احساس امنیت و آغوش بی قید و شرط محبت آمیز شما را همیشه داشته باشد. اگر به عنوان یک سرپرست نتوانیم احساس امنیت را برای کودک خود ایجاد کنیم محیط دست به کار خواهد شد و امنیت واهی و خطرناکی را قطعا برای کودک فراهم خواهد کرد که آسیب های جدی در پی خواهد داشت.

همایش رایگان فرزندپروری

 


درک مستلزم شناخت و آگاهی است.
آگاهی یعنی شناخت علمی و نه شناختی که شما از محیط و از خانواده خود گرفته اید . شناخت یعنی شناسایی نیازها، رفتارهای سالم ، رفتارهای ناسالم و تمام مراحل رشدی که برای کودک شما درحال وقوع است. گاهی ما به غلط رفتارهای کودک خود را عادی می پنداریم در صورتی که باید نگران شده و جدا از تعجب خود ، مشکل را حل کرده و با بعضی از رفتارها را بسیار زننده و غیر قابل تحمل می دانیم در صورتیکه کاملا نرمال است. آیا می دانید بسیاری از مشکلات جنسی افراد در بزرگسالی به برخورد ما در کودکی بر می گردد ؟ آیا می دانید رفتارهای وسواسی و سلطه جویانه ما به رفتارهایی که در کودکی با ما شده است بر می گردد؟
 پس شناخت مرحله ی اول است شما بعداز شناخت به درکی از تعامل و ارتباط دو طرفه با کودک خود می رسید که راحت تر می توانید دنیای او را درک کنید. درک مسئله ی مهمی است زیرا کودکان دوره ی طلایی دارند. یعنی اگر کودکی خوبی را پشت سر بگذارند قطعا نوجوانی بهتری را هم تجربه خواهند کرد و اگر شما از این مرحله پیروز شوید قطعا در دوران نوجوانی هم می توانید بحران های پیش آمده را مدیریت کنید و نوجوان سرکش و خود رای خود را به آرامی در آغوش خود بگیرید و دنیای پر فراز و نشیب بلوغ را برای او کمی آرام تر کنید.
راهکار های شناخت آگاهی و درک دنیای کودک چیست؟

همایش رایگان فرزندپروری

 


 
 برای شناسایی دنیای کودکان شما باید مراحل رشدی کودک را بشناسید، یعنی بدانید هرنیازهای رشدی هر مرحله را و رفتارهای نرمال و عادی آن چیست و سبک های مقابه با آن ها را آموزش ببینید که تمامی این ها نیازمند مشاوره ی کودک می باشد که بتواند آنالیز تخصصی برای کودکتان انجام دهد و بعد متناسب با ویژگی های منحصر به فرد کودکتان تکنیک هایی را به شما آموزش دهد. و یا در کارگاه ها و همایش های تخصصی کودک شرکت کرده تا بتواند یکسری تکنیک های موثر را آموزش ببینید.
 
این نوید را به شما عزیزان می دهیم که در کلینیک انتخاب نو هر ماه همایش های رایگان  و یا کارگاه های تخصصی کودک برگزار می شود که در زیر محورهای موضوعی آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.
 
محورهای موضوعی همایش های رایگان فرزندپروری
پرورش کودکان باهوش
چطور به زبان کودکان حرف بزنیم تا بشنوند
آشتی با دردسر های مدرسه
خداحافظی با رفتارهای منفی کودکان
پرورش اعتماد به نفس متناسب و بجا در کودکان
راهکارهای ایجاد انگیزه در کودکان
روش بدون بازنده : راه حلی برای تمام اختلافات خانودگی
مادران شاد : مادری کردن را بازی کنیم
سبک های فرزندپروری
و......

همایش رایگان فرزندپروری

 


 برای اطلاع از همایش های رایگان عمومی و تخصصی و کارگاه های آموزشی کلینیک انتخاب نو به کانال " کارگاه های روانشناسی " زیر در تلگرام مراجعه فرمایید:
https://t.me/entekhabno
برای اطلاع از خدمات تخصصی کودک و نوجوان به سایت زیر مراجعه کنید:
www.entekhabeno.com
 
برای اطلاع از مطالب روانشناسی و سایر خدمات کلینیک انتخاب نو به کانال زیر در تلگرام مراجعه کنید.
https://t.me/entekhabno
 

جهت رزرو و ثبت نام همایش های رایگان فرزندپروری با شماره های 22607317 و 09382374791 تماس حاصل فرمایید.

 
آدرس: قیطریه ، بلوار کاوه جنوبی ، نرسیده به دولت ، نبش اخلاقی غربی پ 29 واحد 6

سلامت خانواده الویت ماست
انتخاب نو انتخاب ما و شماست
برای داشتن زندگی سالم همراه و همگام با انتخاب نو باشید.