کارگاه های تخصصی روانشناسی

کارگاه تحلیل رفتار متقابل

دومین دوره سطح مقدماتی تحلیل رفتار متقابل

مدرس : خانم دکتر نسرین باقری
 
روزهای : دوشنبه 18 الی 21  /  جمعه 9 الی 12
 مدت کارگاه24 ساعت
 

کارگاه تحلیل رفتار متقابل

 


 

جهت رزرو با شماره 09382374791 تماس همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 10 الی 19 .

 
آدرس : قیطریه، بلوار کاوه جنوبی ، نرسیده به دولت ، نبش اخلاقی غربی، پ 29 واحد 6
 " کلینیک انتخاب نو "
 
جهت اطلاع از کارگاه های تخصصی و عمومی ، همایش های رایگان ما در کانال تلگرام دنبال کنید 
جهت اطلاع از ارائه خدمات  " کلینیک انتخاب نو " کانال تلگرام مارا دنبال کنید

https://t.me/entekhabno
 

کارگاه تحلیل رفتار متقابل

 


تحلیل رفتار متقابل

 
اهداف کلی که در دوره مقدماتی در نظر گرفته شده است : آشنایی و یادگیری اصول اولیه و اساسیِ تحلیل رفتار متقابل، آشنایی و تشخیص حالات نفسانی، آموزش و به کارگیری انواع نوازش ها
 
در دوره مقدماتی می آموزیم: تحلیل رفتار متقابل چیست، تشخیص حالات نفسانی ( والد، بالغ، کودک ) در روابط فردی، اجتماعی، خانوادگی، و ....، تحلیل کنشی حالات نفسانی ، ترسیم اگوگرام، بررسی رفتارها و شاخصه های رفتاری حالات نفسانی با جزییات، انواع نوازش ها و نحوه به کاربردن صحیح و بجایِ نوازش ها در روابط ، سازماندهی زمان ،و ....
 
توانایی ها : شما در پایان دوره مقدماتی جایگاه والد، بالغ، کودک را در روابط های فردی، بین فردی و ...... یاد خواهید گرفت. آلودگی ها و رفتارهای مناسب با آلودگی های خود و دیگران را تشخیص خواهید داد، تشخیص و بکارگیری به موقع نوازش ها، و در نهایت تجربه حال خوب با  استفاده از تکنیک های تحلیل رفتار متقابل .
 
 

کارگاه تحلیل رفتار متقابل

 


و درنهایت هدف اصلی و علت برگزاری این دوره ها ایجاد و نگهداری حال خوب ، دوست داشتن خود، داشتن روابط سالم در ارتباطات خود، عنوان کردن نیازهای خود و دریافت آنها از افرادی که با آنها ارتباط دارید.

 
و اما علت نیاز به گذراندن دوره های تحلیل رفتار متقابل?
در عصر حاضر که عصر روابط و ارتباطات است روابط انسانی بسیار پیچیده تر از قبل شده و تمامی کنش ها و واکنش ها در مسیر استرس زا و پر تنش زندگی های امروزی در جریان می باشد.
این روابط پر پیچ و خم ، و درهم آمیخته اگر در بستری از علم و آگاهی قرار نگیرد باعث ایجاد مشکلاتی می شود که روابط را از محدوده سالمخارج کرده و به صورت ناسالم، مخرب و آسیب زننده پیش می برد، و نتایجی را به بار می آورد که که روابط مان را مخدوش می کند و اثرات این رفتار های ناسالم و مخربی که در روابط ایجاد می شود هم بر اشخاص، سازمان ها، نهادها، خانواده و  هم بطور کلی بر جامعه اثر می گذارد.
 
 
تحلیل روابط متقابل این توانایی را به شما می دهد که به شناخت، ترمیم و رشد شخصی برسید و در نهایت بتوانید افرادی را که با آنها مراوده دارید بشناسید، به پذیرش برسید و در نهایت روابطی سالم و ماندگار در کنار تجربه و لمسِ حالِ خوب از مواردی هستند که می توانید با گذارندن دوره های تحلیل رفتار متقابل به دست آورید.
 

کارگاه تحلیل رفتار متقابل

 


 


 
لذت بردن و تجربه داشتن حال خوب حق شماست
داشتن حال خوب را با دوره های تحلیل رفتار متقابل در کلینیک انتخاب نو به دست آورید.

با شما عزیزان همراهیم گاه به گام برای داشتن حال خوب در کلینیک انتخاب نو