مقالات آموزشی مرکز مشاوره

درباره کارگاه روانشناسی

 
امروزه با گسترش علم روانشناسی برگذاری  کارگاه روانشناسی  بسیار رایج و موثر است یک کارگاه روانشناسی خوب می تواند عملکرد های مختلفی را در زمینه روانشناسی به اشخاص معرفی کند.
کارگاه روانشناسی مباحث متنوع و گسترده ای را همانند : رشد جسمانی و عاطفی کودکان،احترام و مهارت‌های ارتباطی،شیوه‌های مثبت مقابله با استرس، و مشاوره های ازدواج و  پرسش و یاسخ حاضرین را در بر می گیرد.
 کارگاه روانشناسی می تواند شیوه ی مناسب و موثری در جهت رفع مشکلات و پاسخ گویی بجا به این مشکلات  باشد.

معمولا یک کارگاه روانشناسی خوب نوعی تعاملی و آموزش بین افراد است که شرکت کنندگان در کارگاه روانشناسی ، برای یادگیری بهتر و موثرتر، مجموعه ای از فعالیت‏های آموزشی را انجام می‏دهند. و تنها یک شنونده‏ نیستید بلکه هر فردی عضو فعال این کارگاه روانشناسی خواهد بود.
با شرکت در  کارگاه های مختلف روانشناسی  می توانید از بروز مسائل و مشکلات عمیق همواره جلوگیری کنید و همچنین درباره مسائل زیادی آگاهی پیدا کنید.اگر در ابتدای بروز مشکلات و مسائل روحی از افراد متختصص مانند دکتر روانشناس راهنمایی و کمک بخواهیم از بروز بسیاری از آسیب های روحی و روانی جلوگیری خواهد شد کارگاه روانشناسی اجتماعی مناسب برای پرسش و پاسخ در این زمینه ها در حضور دکتر روانشناس است
 

درباره کارگاه روانشناسی

 

 
دکتر روانشناس در کارگاه روانشناسی فرصتی را برای تعامل  و آموزش های لازم به وجود می آورد  که افراد شرکت کننده صرفا شنونده نباشند و خودشان فعالانه در این کارگاه روانشناسی ایجاد تعامل کنند.
در کارگاه روانشناسی که تحت نظر دکتر روانشناس مجرب و متخصص است می توانید در مسائل مختلف از سایر مشاورین با تجربه و کارامد این مرکز در زمینه هایی مانند ازدواج ، کودکان ،هنجار های رفتاری و... کمک بگیرید.
شرکت در این کارگاه روانشناسی را به شما عزیزان توصیه می کنیم چرا که در بسیاری از مسائل روزمره حتی شما را یاری دهد.