مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

مشاوره طلاق

ایا با دکتر متخصص طلاق و مراکز مشاوره طلاق در تهران اشنا هستید؟

طلاق در معنای قانونی جدا شدن زوجین است که در پی آن حقوق و تکالیفی که زن و مرد در قبال هم داشته اند از بین می روند .

طلاق زمانی اتفاق می افتد که زوجین احساس کنند به علت تنش و ناسازگاری بینشان استحکام رابطه زناشوییشان از بین رفته است.

امروزه مبحث اسیب شناسی طلاق و جدایی توسط دکتر روانشناس طلاق و پژوهشگران در ابعاد مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته است .

به گفته ی بهترین مشاور طلاق در تهران یکی از مسائل مشکل ساز در زندگی زوجین مسائل جنسی است البته می توان گفت زندگی مشترک نیاز به شناخت ، مهارت و اگاهی دارد ،چه در زمینه مسائل جنسی ،چه در زمینه شناخت های فردی قابل اهمیت است .بی شک جدایی و طلاق عواقب زیادی می تواند چه برای مردان و چه برای زنان در برداشته باشد اما گاهی ممکن است پایان یافتن یک زندگی هم به مرد هم به زن کمک کند .

اما قبل از جدایی و خاتمه دادن به یک زندگی مشترک مشاوران تمام تلاششان را برای بهبود و حل مسائل پیش امده انجام دهند به همین خاطر این روز ها مرکز روانشناسی تخصصی طلاق و کلینیک روانشناسی طلاق را مشاوران به صورت تخصصی در نظر گرفته اند . به طور کلی مواردی مثل خیانت ،مسائل مالی، ناسازگاری جنسی، اعتیاد ،بیماری های روحی و روانی، تفاوت سنی ، ازدواج زود ،فقدان اموزش های مناسب ،تفاوت سطح تحصیلات ، تفاوت های عمیق در مسائل مذهبی و اجتماعی و ازدواج قبلی  از مسائلی است که توسط بهترین متخصص طلاق در مرکز مشاوره طلاق بررسی می شود. گاهی ممکن است وقتی به روانشناس متخصص مراجعه می کنید بعد از مصاحبه اولیه و ارزیابی نیاز باشد به دکتر متخصص دیگری مثل سکس تراپ مراجعه کنید. 

ازدواج بی شک فراز و نشیب های زیادی در در بر دارد که نیاز است شما گاهی در مسائل صبوری کرده و به دنبال راه حل باشید توجه داشته باشید همیشه سعی کنید مشکل و مسئله به وجود امده را حل کنید از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنید زیرا به مرور زمان باعث می شود تمام مسائل حل نشده به کوهی از مشکلات تبدیل شوند . ازدواج مانند گل می ماند اگر از گل مراقبت نشود به مرور زمان پژمرده می شود و از بین می رود . به گفته متخصص طلاق خوب در تهران زوجینی که قبل از ازدواج به مشاوره ازدواج مراجعه می کنند به طور قابل توجهی مشکلاتشان کمتر است و نسبت به نیاز های خود و همسر خود بسیار آگاه تررفتار می کنند .

مورد بعدی تفاوت سنی زیاد است که امروزه طی امار های به دست امده فاصله سنی زیاد می تواند به مراتب جدایی زوجین را افزایش دهد و متاسفانه از موضوعاتی که این روز ها زوجین با آن رو به رو می شوند خیانت است . خیانت زوجین خودش هشداری است برای جدایی و طلاق اما بی شک اتمام یک زندگی که یکی از طرفین وارد رابطه موازی شده است بسیار سخت و اسیب زننده است . اما توجه داشته باشید مشاوران و روانشناسان خانواده بی شک تلاششان این است که بدون قضاوت و سرزنش کردن بتوانند زندگی شما را بهبود بخشند .

گاهی زوجین وقتی از لحاظ عاطفی و یا حتی جنسی به یک مرحله دلسرد کننده می رسند متاسفانه این حق را به خودشان می دهند که وارد روابط موازی شوند اما این انتخاب بی شک هم برای خود فرد و هم برای همسر و فرزندانش اسیب های جدی را پیش رو خواهد داشت .قبل از تصمیماتی مثل خیانت کردن اول سعی کنید زندگی خود را به کمک فردی مجرب دوباره بسازید. خراب کردن و از بین بردن یک ارتباط کار راحتی است اما ایا با مسائل اجتماعی ، اقتصادی و روانی بعد از ان اشنا هستید؟

شما در کلینیک تخصصی طلاق انتخاب نو می توانید بهترین مشاورین طلاق تهران را از ما بخواهید . تیم مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده ما سعی بر آن دارند که بتوانند از چه طریق مشاوره و یا کارگاه های اموزشی روابط بین فردی شما را بهبود بخشند.

همراه شما هستیم در کلینیک روانشناسی انتخاب نو