مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

سکس تراپی

ازدواج را می توان به عنوان اولین تعهد عاطفی و حقوقی افراد در بزرگسالی نام برد
ازدواج سالم می تواند نیازهای عاطفی و امنیتی افراد را در سطحی عالی برآورده کند
تمایلات جنسی جزء مهمی از سلامت و کیفیت زندگی افراد محسوب می شود که می توان گفت از نیازهای اساسی و جدایی ناپذیر از هویت یک انسان بالغ و کامل است.

روابط جنسی سالم بعد مهمی از زندگی مشترک زوجین محسوب می شود که باید از رضایت و کیفیت بالا برخوردار باشد که زوجین برای ارتقاء میزان خوشنودی از روابط زناشویی باید مهارت های لازم را کسب کنند که برخی از این مهارت ها در مشاوره ازدواج به صورت کلی بررسی می شود.

توجه داشته باشید سکس تراپی صرفا برای افرادی که با مشکلات جنسی مواجه می شوند نیست و ابعاد مختلفی را در برمیگیرد که مشاور روانشناس متخصص سکس می توانید بهترین مشاوره و تکنیک درمانی را ارائه دهد.

سکس تراپی شامل موارد زیر است :

درمان مشکلات جنسی

درمان نارضایتی جنسی

سلامت جنسی زوجین

تمایل اندک جنسی و یا پس زدن ارتباط جنسی

لذت نبردن از روابط جنسی و نارضایتی از روایط جنسی

مشکلات مربوط به انزال و نعوظ

مشکلات مربوط به ارگاسم

نزدیکی دردناک

واژینیسموس

احساس گناه در روابط جنسی

درمان ناتوانی جنسی مردان

درمان ناتوانی جنسی زوجین

 موارد نام برده توسط سکس تراپیست انجام میشود روانشناس سکس تراپ کلینیک سکس تراپی انتخاب نو با مطالعه هدفمند رفتار جنسی افراد به رفع تخصصی مشکلات و علل یابی فرد در رابطه با شریک جنسی می پردازد و بروزترین تکنیک ها را برای درمان مشکلات جنسی به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

توجه داشته باشید رضایت از روابط جنسی یکی از مسائل مهم زندگی زوجین است که به گفته روانشناسان خوب در مراکز مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج یکی از علل اصلی بالا بودن آمار طلاق نارضایتی از رابطه جنسی است که ابعاد مختلفی دارد.

این نوید را به شما عزیزان می دهیم که مشاوران زوج درمانی و خانواده درمانی مرکز سکس تراپی انتخاب نو در این زمینه برای پیشگیری از پیمان شکنی زناشویی و ارتقاء سطح روابط عاطفی و جنسی زوج ها به یکدیگر قدم های محکمی را برداشته اند که درمان روابط جنسی از طریق آموزش تکنیک های روز دنیا و برگزاری کارگاه های آموزشی زوجین و مشاوره جنسی با بهترین سکستراپ در مرکز مشاوره سکس تراپی انتخاب نو صورت میگیرد. تا بتوانیم سهم کوچکی اما موثر در راه کمتر شدن آمارهای طلاق و خیانت داشته باشیم