مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

مشاوره با واتس آپ Whatsapp

 جهت مشاوره واتساپ با شماره واتس آپ یا تلگرام 09382374791 و یا شماره تلفن 22607317 یا 26652551 هماهنگ نمایید

مرکز مشاوره انتخاب نو مشاوره روانشناسی از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتس آپ و اسکایپ و ایمو را فراهم کرده است و راحت ترین راه برای ارتباط با روانشناس آنلاین می باشد . مشاوره روانشناسی با واتس آپ این امکان را فراهم می آورد تا از شهر های دیگر و حتی خارج کشور ارتباط آنلاین با مشاوران خوب تهران وجود داشته باشد .  مشاوره با واتس آپ Whatsapp برای کسانی که قادر نیستند از امکانات مشاوره حضوری بهره مند شوند ، بسیار سودمند می باشد .افراد به دلایل مختلفی ممکن است که تمایل به مشاوره حضوری نداشته باشند برای مثال برخی از مسائل را نمی توانند به صورت رو در رو با مشاور روانشناس بیان کنند و یا توانایی مراجعه حضوری به دلیل موقعیت کاری ، زیاد بودن فاصله و دور بودن راه ها و حتی داشتن فرزند و یا نداشتن موقعیت جسمی و روحی مناسب باعث می شود که افراد مشاوره غیر حضوری را انتخاب کنند . همچنین رو به رو شدن با مشکلات سطحی و احتمالی که فرد توانایی حل آن را ندارد ، می تواند او را ترغیب کند تا با یک مشاور خوب مشورت کند و در این صورت مشاوره با whatsapp مناسب خواهد بود .

خدمات مشاوره روانشناسی واتس آپ کلینیک روانشناسی انتخاب نو چیست ؟

 مشاوره با واتس آپ برای افرادی که تمایل به دریافت مشاوره دارند در موارد زیر خدمات مشاوره ارائه می دهد که به توضیح و معرفی مختصری از آن ها می پردازیم .

مشاوره خانواده : 

از آن جایی که مشکلات خانوادگی در زندگی های امروزه افزایش پیدا کرده است مشاوره خانواده می تواند برای کاهش دغدغه های افراد در مشکلات مختلف خانوادگی موثر واقع شود . زیرا خانواده به عنوان پایه و اساس و بخش کوچک جامعه می باشد و افراد در محیط خانواده به رشد عاطفی و سلامت روحی و روانی می رسند . مشاوره خانواده به افراد کمک می کند تا روش درست را انتخاب و برای داشتن خانواده موفق کمک می کند .زمانی که افراد با مشکلاتی که در خانواده پیش می آید ، مواجه می شوند مثلا در ارتباط با همسر خود و یا والدین با فرزندان، که خود توانایی تصمیم گیری درست را ندارند می توانند با استفاده از مشاوره خانواده با واتس آپ ، راه حل لازم برای حل مشکل را دریافت کنند .

مشاوره کودک و نوجوان :

زمانی که والدین با مشکلاتی در کودک خود رو به رو می شوند و قادر به حل آن نیستند می توانند با استفاده از مشاوره کودک با واتس آپ اطلاعات کافی را به دست بیاورند دریافت راهنمایی برای رفع مشکلات شایع کودکان مانند دروغ گویی ، ناسازگاری بین خواهران و برادران ، استفاده زیاد از موبایل و تبلت ، فقدان مسئولیت و بی نظمی ، غذا نخوردن و .... و یا برای آشنایی با مهارت ها و اصول تربیتی مانند مهارت های تنبیه کردن و مهارت های پاداش دادن می تواند موثر واقع شود .همچنین گاهی اوقات رفتار نوجوان چنان دشوار است که به هیچ طریقی نمی توان با او کنار آمد و در این مواقع والد می پذیرد که کاری از دستش ساخته نیست و راه حل مشورت کردن با فردی آگاه می داند.

مشاوره ازدواج :

در روابط زناشویی زن و شوهر نسبت به یکدیگر وظایفی را به عهده دارند که عمل کردن به آن ها برای سلامت و ادامه و استحکام و در نهایت به سر انجام رسیدن رابطه زناشویی و داشتن ازدواج موفق و برای پیشگیری از بروز تعارض ها و پیش برد حل مشکل ها نقش مهمی ایفا می کند . زوجینی که در آستانه ازدواج و تشکیل خانواده هستند و یا کسانی که زندگی مشترک خود را آغاز نموده اند نیازمند یادگیری مهارت های آموزشی هستند تا از بسیاری مشکلات در زندگی مشترک خود بکاهند از این رو افراد برای دریافت راهنمایی می توانند از مشاوره ازدواج با واتس آپ در ارتباط باشند .

مشاوره فردی :

چنانچه نگرانی ،اضطراب ، افسردگی ، مشکلات جسمی ناشی از استرس ، عادت های ناسالم یا مشکلات ارتباطی باعث آزارتان شده باشد و یا با فعالیت های روزمره تداخل داشته باشد و امکان مراجعه حضوری نداشته باشید  بهتر است از امکانات مشاوره فردی با واتس آپ استفاده کنید . این کار به خصوص زمانی مهم می باشد که عواقب رنج هیجانی باعث رنج هیجانی بیشتری شده و مشکلاتی را در محل کار یا تحصیل به وجود آورد . اضطراب ، دوری کردن از دوستان به خاطر افسردگی ، از دست دادن روابط به خاطر تعارض های دائمی ، از دست دادن سلامتی به خاطر عادت های مخرب از مواردی هستند که مشورت گرفتن از یک متخصص روانشناس عاقلانه خواهد بود . مشاور خوب به شما کمک می کند تا بفهمید چه چیزی باعث پریشانی تان شده و راه هایی برای حل مشکل به شما ارائه می دهد . کمک حرفه ای می تواند فرصتی باشد که نگاهی تازه به تجربه های خود انداخته و گزینه های مختلفی را که در مواجهه با آن ها یاد گرفته شود .

مشاوره جنسی :

صمیمیت جنسی موضوعی پیچیده می باشد که سزاوار توجه خاص است زیرا نارضایتی در این حوزه ، اغلب بر تمام جنبه های دیگر رابطه همسران تاثیر می گذارد و مشکلات جنسی و اختلال های جنسی نیازمند بررسی علل روانشناختی هستند و زمانی که افراد نتوانند به صورت حضوری برای درمان سکس تراپی مراجعه کنند کمک گرفتن از طریق مشاوره جنسی با واتس آپ اقدام نمایند .

کلینیک روانشناسی انتخاب نو در بسیاری از زمینه های دیگر نظیر مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، خیانت زناشویی ، مشاوره انگیزشی و مشاوره شغلی و .... فعالیت می کند و بسیاری از زمینه های دیگر را تحت پوشش قرار می دهد .