مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

مشاوره با اسکایپ skype

جهت مشاوره با شماره واتس آپ یا تلگرام 09382374791 و یا شماره تلفن 22607317 یا 26652551 هماهنگ نمایید.

در عصر حاظر که به میزان زیادی علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است ، مرکز روانشناسی انتخاب نو امکان مشاوره آنلاین از طریق اسکایپ را فراهم کرده است تا در صورتی که افراد توانایی مراجعه حضوری نداشته باشند بتوانند با مشاوره از طریق اسکایپskype  با روانشناس آنلاین در ارتباط باشند . افراد خارج از کشور به دلیل نیاز به مشاوره و تاثیر فرهنگ و زبان بر جلسه مشاوره با هماهنگی زمان مشاوره ، مطابق با ساعت شهر و کشور سکونت افراد می توانند  مشاوره با اسکایپ داشته باشند . 

مشاوره با اسکایپ skype :

مشکلات خانوادگی و تعارض ها و اختلاف های خانوادگی ، تحصیلی ، شغلی ، مشکلات مربوط به کودکان و نوجوانان و یا هرگونه ناراحتی های روحی و روانی و مشکلات رفتاری که زندگی فرد را مختل کرده است نیازمند حل کردن و رفع و بهبود از سوی متخصص روانشناس مربوطه هستند . رسیدگی به این مشکلات نقش مهمی در زندگی فرد دارند زیرا اگر نسبت به حل آن اقدام نشود ممکن است شرایط دشوارتری را برای افراد ایجاد کند و به همین دلیل ریشه یابی و حل کردن آن ها اهمیت ویژه ای دارد . برای داشتن دسترسی آسان به امکانات و خدمات مشاوره روانشناسی و درمان های روانشناختی می توان به صورت مشاوره آنلاین از طریق برنامه های اینترنتی و با بر قراری جلسات مشاوره صوتی و مشاوره تصویری با مشاوره از طریق اسکایپ ، مشاوره با واتس آپ و مشاوره با ایمو استفاده کرد . ویژگی ممتاز پیشرفت تکنولوژی را می توان در مشاوره آنلاین و مشاوره اینترنتی مشاهده کرد و به همین دلیل از این امکانات که راحت تر و دسترسی آسان را دارند باید استفاده کرد .

مشاوره آنلاین و تاثیر آن در مشکلات خانوادگی چیست ؟

مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات خانودگی ، اختلافات خانوادگی ، تعارض های زوجین ، روابط میان زن و شوهر ، تربیت فرزند ، روابط میان والد و فرزند ، مشکلات مربوط به نوجوانان ، مسائل و مشکلات جنسی از مواردی هستند که  می توان به آن ها اشاره کرد و برای حل کردن آن ها و مشورت و کمک از دکتر روانشناس خوب به صورت آنلاین مشاوره انجام داد .

از دیگر خدمات مشاوره آنلاین و مشاوره با اسکایپ و دیگر برنامه های اینترنتی می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد

 مشاوره ازدواج آنلاین : 

زمانی که در زمینه ازدواج با مشکلاتی رو به رو می شوید و یا سوال های ذهنتان را درباره ازدواج درگیر کرده است که می خواهید از آن ها آگاهی پیدا کنید  مانند راه هایی برای ازدواج موفق ،تاثیر مسائلی نظیر اختلاف سنی ، تفاوت فرهنگی و مذهبی، اختلاف طبقاتی ، دوران نامزدی ، دوستی قبل از ازدواج ، آگاهی از حد و حدود رابطه از مسائلی هستند که به صورت آنلاین می توان با بهترین روانشناس تهران مشورت کرد .

مشاوره خیانت آنلاین :

آگاهی از خیانت در زندگی مشترک ، بررسی دلایل خیانت و آگاهی از راه حل های برای پیشگیری از خیانت و یا چگونگی  ادامه رابطه  بعد از خیانت در زندگی مشترک ، بخشیدن و ادامه زندگی مشترک و یا طلاق از مواردی هستند که می توان  از مشاور خیانت آنلاین کمک خواست زیرا در چنین مواردی عکس العمل های سریع و بدون آگاهی می تواند مشکلاتی را برای خود فرد و زندگی مشترک ایجاد کند .

هر فردی زمانی که با هرگونه مشکلات فردی رو به رو می شود و توانایی تصمیم گیری درست را ازدست می دهد بهترین راه حل مشورت کردن با یک روانشناس متخصص آنلاین به صورت مشاوره روانشناسی با اسکایپ یا دیگر موارد می باشد .