مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

کارگاه روانشناسی

برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی و مشاوره

برای اطلاع از تمامی کارگاه های در حال برگزاری و برگزار شده در کلینیک روانشناسی انتخاب نو در حیطه روانشناسی که به صورت تخصصی ، عمومی و همایش های رایگان برگزار می شود، به صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام مرکز مشاوه انتخاب نو مراجعه نمایید:  

https://www.instagram.com/entekhabno

https://t.me/entekhabno

کلینیک روانشناسی انتخاب نو برگزارکننده کارگاه های تخصصی روانشناسی و دوره های آموزشی روانشناسی زیر نظر سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد. در زمینه های زیر آماده ی ارائه خدمت به شما عزیزان هستیم :
کارگاه روانشناسی، کارگاه مشاوره و کارگاه روانپزشکی در حیطه ی( دارو و بالینی ) 

 کارگاه آموزشی روانشناسی

 کلینیک انتخاب نو سطح آموزشی خود را برای تمامی افراد جامعه گسترش داده است به همین منظور ما دسته بندی دقیقی برای برگزاری کارگاه ها و همایش های روانشناسی قائل شده ایم که به صورت زیر می باشد:

1. کارگاه تخصصی روانشناسی : در این حیطه کارگاه ها ویژه روانشناسان ، روان درمانگران و مشاوران می باشد . تمامی کارگاه هایی که در این زمینه برگزار می شود توسط مدرسین مجرب و متخصص در همان زمینه با ارائه مجوز معتبر مرکز مشاوره روانشناسی انتخاب نو برگزار می شود. در دوره های روانشناسی تخصصی علاوه بر تئوری مطالب که در سطح بالایی تدریس می شود مرحله دوم  ورود به مبحث عملی است زیرا از اهداف مهم ما تربیت روانشناسانی با تجربه و با صلاحیت درمان است تا بتوانند در شاخه روانشناسی برای پیشگیری مشکلات جامعه با تدبیر قدم های محکمی را بردارند. کلینیک مشاوره روانشناسی انتخاب نو اولویتش پرورش و شکوفایی روانشناسان و روان درمانگران به صورت تخصصی و حرفه ای می باشد پس اهدافش را در زمینه سبب شناسی و درمان و کسب مهارت در آموزش رویکردهای مختلف گذاشته است

2. کارگاه روانشناسی عمومی : در این حیطه هدف ما گزینش از تمامی اقشار جامعه است سعی ما بر این است بتوانیم هرچند کوچک اما سهم بسزایی در آگاهی و ارتقاء سطح سواد جامعه برای بهبود روابط بین فردی و خودشناسی افراد داشته باشیم.

تدبیر مدیریت مرکز روانشناسی انتخاب نو آن است که برای داشتن جامعه سالم نیازمند روان سالم هستیم و با بهبود روابط اعضای خانواده می توانیم آینده ای غنی تر و موفق تر را پیش بینی کنیم.

3.   همایش روانشناسی : همایش های روانشناسی در چند حیطه در کلینیک انتخاب نو برگزار می شود

الف. همایش روانشناسی رایگان : در هر فصل و هر ماه میزبان تعداد زیادی از والدین و زوج های جوان هستیم هدف از برگزاری همایش های رایگان متداوم رساندن عزیزان به سطحی از آگاهی و داشتن خانواده سالم می باشد. با توجه به بازخورد از همایش های برگزار شده اخیر خوش حالیم که توانسته ایم کمک بسزایی در جهت بهبود روابط والدین با فرزندانشان و یا در آرامش زندگی مشترک زوجین و شناخت دنیای فردی آنان داشته ایم.

ب. همایش رایگان متناسب با مناسبت ها است : در این همایش ها نیز میزبان قشر خاصی از افراد جامعه هستیم به طور مثال در روز زن و یا روز مرد و یا در مناسبت های مختلف از زوج های جوان و بانوان برای برگزاری همایش های رایگان دعوت به عمل آورده ایم.

ج. همایش های رایگان برای شرکت ها و ارگان های مختلف در باب  آشنایی با خدمات جانبی که در کلینیک مشاوره انتخاب نو در کنار کار درمانی چند وجهی انجام می شود مثل نوروفیدبک ، بایوفیدبک و بازی درمانی ....

و در آخر لازم به ذکر است محل برگزاری تمامی کارگاه ها در مرکز مشاوره و روانشناسی انتخاب نو با فضایی کاملا استاندارد برگزار می شود.

بهزیستی و سلامت را در انتخاب نو تجربه کنید