مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

مشاوره با ایمو imo

جهت مشاوره با شماره واتس آپ یا تلگرام 09382374791 و یا شماره تلفن 22607317 یا 26652551 هماهنگ نمایید.

مشاوره روانشناسی برای افرادی که نیازمند درمان های روانشناختی می باشند ، به کار می رود . به عبارتی افراد به دلیل وجود برخی مشکلات رفتاری و یا اختلال های روانی نیازمند دریافت خدمات مشاوره می باشند به عبارتی واضح تر افراد برای این که به سلامت روحی و روانی برسند و آن را بهبود ببخشند از خدمات مشاوره روانشناسی استفاده می کنند . برخورداری از سلامت روحی و روانی می تواند در روابط بین فردی او در خانواده و اجتماع به شدت تاثیر گذار می باشد . به عبارتی زمانی که فرد از سلامت روحی و روانی بر خوردار نباشد در اجتماع ، خانواده ، محل کار و همچنین انجام فعالیت های روزانه با مشکلاتی رو به رو می شود . و به همین دلیل برای بهبود شرایط روحی خود و همچنین بهبود شرایط خود در محیط اطراف خود و به عبارتی ارتباط موثر با دیگران نیازمند بهره مندی از خدمات روانشناسی خواهد بود .

مشاوره از طریق ایمو imo به چه صورتی می باشد ؟

از کاربرد مشاوره روانشناسی در قسمت بالا گفته شد و این مطلب را اضافه باید کرد که بیشتر اوقات مشاوره در مرکز مشاوره به صورت حضوری در مدت مشخصی و جلسات منظم انجام می شود . اما گاهی اوقات به دلیل بسیاری از دلایل افراد توانایی مراجعه حضوری و استفاده از امکانات مشاوره حضوری را ندارند و در نتیجه برای این افراد امکانات دیگری ارائه می شود یعنی مشاوره آنلاین به صورت مشاوره با ایمو imo  ، مشاوره با واتس آپ whatsapp  ، مشاوره با اسکایپ   skypeانجام می شود . این نوع مشاوره از طریق برنامه های اینترنتی دیگر نیز انجام می شود  افراد از این روش می توانند با بهترین روانشناسان جلسه مشاوره به صورت غیر حضوری داشته باشند و این امکان را فراهم می آورد تا به این وسیله مشکلات خود را حل کنند . 

مشاوره آنلاین روانشناسی چه زمانی مناسب است ؟

از اصول اساسی در روانشناسی این است که فرد با یک روانشناس که از فرهنگ یکسانی برخورداند کمک دریافت کند و در این صورت نتیجه بهتری به وجود خواهد آمد و مشاوره با افراد ایرانی در کشور های مختلف به دلیل وجود اختلاف فرهنگی زیاد موفقیت آمیز نخواهد بود اما ارتباط با یک مشاور ایرانی که از فرهنگ یکسانی برخوردارند و به یک زبان صحبت می کنند بسیار نتیجه بخش خواهد بود . از این رو مشاوره آنلاین با افراد خارج از کشور با استفاده از انواع برنامه های ارتباطی نظیر مشاوره با ایمو و دیگر برنامه های ارتباطی  مناسب و اثر بخش خواهد بود . 

علاوه بر آن افرادی که در داخل ایران هستند اما به دلیل محدودیت هایی نظیر زندگی در شهر های به غیر از تهران ،  عدم دسترسی آسان به شهر ، طولانی بودن مسیر رفت و آمد و یا مشغله کاری و شغلی توانایی مشاوره حضوری را ندارند می توانند از طریق همین برنامه های اینترنتی گفته شده یعنی مشاوره از طریق ایمو با بهترین رواشناسان آنلاین تهران ارتباط  امن و مطمئنی بر قرار کنند  همچنین مشاوره تلفنی نیز در مرکز مشاوره انتخاب نو انجام می شود که در قسمت مربوطه به انواع خدمات مشاوره آنلاین توضیح داده شده است .

مشاوره با imo و دیگر برنامه های اینترنتی امکان  مشاوره صوتی و مشاوره تصویری را فراهم می آورد و پیشرفت تکنولوژی در چنین مواردی بسیار موثر واقع شده است و این امکان را فراهم آورده است که افراد در زمینه های مختلف از هر جای دنیا با روانشناس خوب مشورت کنند و مشکلات خود را به صورت محرمانه و امنیت کامل بیان کنند . 

مشاوره از طریق imo  و دیگر موارد مشاوره آنلاین در زمینه های زیر فعالیت می کند .

مشاوره خانواده

مشاوره طلاق 

مشاوره خیانت 

مشاوره ازدواج

مشاوره در زمینه مشکلات و مسائل جنسی

مشاوره در زمینه کودکان و نوجوانان