در میان فاکتور های مهم و گوناگونی که برای جراحی بینی وجود دارد ، قطعا نحوه جراحی با استفاده از بیحسی یا دارو های بیهوشی ذهن شما را درگیر خواهد کرد ! فکر می کنید که بهتر است پروسه رینوپلاستی با بیحسی های موضعی صورت گیرد یا جراح بینی از بیهوشی های عمومی استفاده کند ؟ آیا ترسی از بابت بیهوشی های عمومی دارید ؟ به طور کلی فکر می کنید جراحی بینی در اصفهان  بدون استفاده از بیهوشی امکان پذیر است ؟ باتجربه ترین و بهترین جراح بینی اصفهان ، خیال شما را از این بابت راحت کرده است ، در واقع ایشان هر آنچه که لازم است را توصیه می کند تا اطلاعات لازم و مفید را از این پروسه زیبایی کسب کنید.

جالب است که جراحی بینی بدون بیهوشی امکان پذیر است ! اما چگونه ؟

قطعا شما نیز تصور کرده اید که با ایجاد برش های بسیار زیاد بر روی بافت بینی و اعمال تغییرات و تراشیدن استخوان بینی چگونه می توان این پروسه زیبایی و درمانی بدون استفاده از ماده بیهوش آغاز کرد. در واقع رینوپلاستی در اصفهان بدون بیهوشی امکان پذیر می باشد ، اما نمی تواند بهترین گزینه برای جراحی بینی با نتایج عالی و فوق العاده باشد. در واقع با استفاده از بیحسی های موضعی بدن در شرایط لازم قرار نمیگیرد و نمی تواند اصلاحات و ماندگاری خارق العاده ای را همراه با خود خلق کند ، همچنین اگر از دوز بالای این ماده بیحسی استفاده شود ، می تواند عوارض جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشد.

یک نکته جالب در رابطه با استفاده از داروی های بیحسی ، بکار گیری آن ها طی فرآیند های زیبایی بوده که تنها برای ترمیم شکل ظاهری بینی استفاده می شود ، بدون آن که از تیغ جراحی و برش های گوناگون در نواحی مختلفی از ساختار بینی بکار گرفته شود ، که عمدتا با تزریق فیلر ، تزریق ژل مشکلاتی همچون عدم قرینگی ، فرو رفتگی پوست بینی و موارد دیگر مورد نیز درمان خواهند شد.

باید بدانید که هدف اصلی در هر پروسه جراحی زیبایی و درمانی حفظ ایمنی بیمار است. جالب است بدانید که حفظ ایمنی با جراحی بینی با استفاده از بیهوشی تضمین خواهد شد ، زیرا تمامی موارد لازم تحت کنترل پزشک می باشد. بنابراین با وجود بیهوشی عمومی ، جراح برش های لازم را در نواحی بخصوص ایجاد کرده ، استخوان بینی را تراشیده و به شکل مناسب در می آورد ، همچنین هر گونه اختلال تنفسی همچون پولیپ بینی و انسداد را بر طرف می کند و در صورت نیاز به منظور افزایش استحکام ساختار بینی از فرآیندی همچون پیوند استخوانی به کار میگیرد که در دست یابی زیبا جو به نتیجه ای عالی و زیبا نقش خواهد داشت.

بهترین انتخاب کدام است ؟ جراحی بینی با بیهوشی یا بیحسی ؟

بی شک برای تمامی متقاضیان این سوال پیش می آید ، اما باید بدانید که پروسه جراحی با توجه به نیاز های افراد با یکدیگر متفاوت می باشد ، در نتیجه انتخاب بهترین گزینه تنها به عهده جراح بینی اصفهان دکتر ایرجی می باشد. در واقع طی جلسات مشاوره جراح بینی ، ساختار بینی شما را بررسی می کند و با توجه به انتظارات شما از جراحی علاوه بر انتخاب بهترین فرم بینی ، استفاده از کدام نوع بیهوشی را پیشنهاد می کند. اگر شما کاندیدای جراحی زیبایی بینی هستید و می خواهید تغییر اساسی در ساختار بینی شما ایجاد شود ، یا به دنبال بر طرف کردن مشکلات تنفسی بینی خود می باشید ، که باید عواملی همچون پولیپ بینی ، انحراف استخوان بینی و شکستگی بینی در شما درمان شود ، یا نیاز به انجام جراحی همزمان درمانی و زیبایی را دارید ، بهترین و تنها گزینه برای شما استفاده از ماده بیهوشی می باشد ، که نتیجه ای عالی و بی نظیر را به همراه دارد.  اما اگر هدف شما رفع مشکلات ناچیز بوده که نیازمند ایجاد برش و تغییر در ساختار کلی بینی نیست ، بهترین انتخاب استفاده از ماده بیحسی است.

جراحی بینی ترمیمی با بیحسی یا بیهوشی ؟

اگر تحت جراحی زیبایی بینی اولیه قرار گرفته اید و مشکلات ظاهری بینی شما با استفاده از فرایند های نیازمند به ماده بیهوشی بهبود پیدا نمی کند ، یا مشکلات تنفسی مانع از تنفس آسان و راحت شما شده است ، باید رینوپلاستی ترمیمی در شهر اصفهان برای شما عزیزان با استفاده از دارو های بیهوشی انجام شود. زیرا تغییرات مورد نیاز بسیار پیچیده و دشوار بوده و نیازمند تمرکز و دقت بالای جراح می باشد ، که این موارد طی جراحی با استفاده از بیحسی امکان پذیر نبوده و جراح دقت و تمرکز کافی را نخواهد داشت.

نتیجه

رینوپلاستی بدون نیاز به ماده بیهوشی یکی از تیتر های پر طرفدار می باشد ، این تکنیک به ظاهر ساده بوده و با مزایایی که دارد بسیار مورد استقبال قرار میگیرد  ، اما باید بدانید که عوارض ناشی از آن می تواند خطرناک باشد ، بنابراین باید تمامی موارد تحت نظر یک جراح بینی ماهر و با دقت صورت گیرد ، که آیا جراحی با بیحسی برای شما مناسب است یا با بیهوشی ؟

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز روانشناسی انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.