بار دیگر فیلیمو خلاقیت به خرج داده و یک مسابقه جذاب به نام صداتو را مهمان خانه‌ها کرده است. برنامه صداتو یک مسابقه معمایی – موسیقیایی است و به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده و اجرای جذاب محسن کیایی آمده تا چهارشنبه‌ها، ساعت 8 صبح شما را پای تلویزیون بکشاند.

در هر قسمت از این برنامه،. شرکت کننده با کمک گروه کمک‌کنندگان به شور و مشورت نشسته و بر اساس نظرات و دیدگاه های خود و گروه کمک کننده باید خواننده واقعی را تشخیص دهد. سریال صداتو با توجه به محتوای جذاب و جالب خود، توانسته است جایگاه خود را در بین برنامه های متنوع دیگر پیدا کرده و مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. با ما همراه باشید تا شما را با یک برنامه جذاب و مهیج آشنا کنیم.

 

یک، دو ، صداتو!

بازی موسیقی و آواز با چاشنی معما و در نهایت 200 میلیون تومان جایزه نهایی، برنامه صداتو را به یکی از پر بیننده‌ترین برنامه های در حال پخش تبدیل کرده است. تازه این همه ماجرا نیست! بییندگان این برنامه هم سهمی از جوایز این مسابقه جدید فیلیمو دارند. هر بیننده می تواند همزمان با حدس شرکت کننده بازی، خواننده را از غیر خواننده تشخیص داده و با ارسال پاسخ در پلتفرم فیلیمو یکی از برندگان آن باشند!

مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده را می توانید چهارشنبه‌ها، ساعت 8 صبح از فیلیمو تماشا کنید. مجری این برنامه محسن کیایی است که اولین تجربه مجری‌گری خود را ارائه می دهد. اما یکی از خلاقیت های این مسابقه که آن را با سایر رئالیتی شوها و مسابقات مشابه دیگر متفاوت می کند، 4 سلبریتی دیگر هستند که گروه کمک کنندگان شرکت کننده را تشکیل می دهند. این گروه 4 نفره را شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله تشکیل می دهند. در واقع وظیفه این گروه کمک به شرکت کننده مسابقه است تا بتواند برنده 200 میلیون تومان شود. اما روال و قوانین این مسابقه چیست؟

 

قوانین مسابقه صداتو

شرکت کننده این مسابقه باید از بین 6 نفر، خواننده واقعی را تشخیص دهد. اما مسابقه هم به همین راحتی که فکرش را می کنید نیست! این 6 نفر با چهره های متنوع و لباس های تم دار روی صحنه آمده و چالش های مختلفی را اجرا می کنند تا شرکت کننده و تیم کمک کننده را به اشتباه بیاندازند! حتی تعداد خواننده واقعی بین این 6 نفر هم مشخص نیست.

شرکت کننده با حذف درست افراد غیر خواننده در هر مرحله 20 میلیون تومان و در صورت برنده شدن در فینال 200 میلیون تومان به دست می آورد. نکته جالب توجه اینجاست که به جز خود آن 6 نفر هیچ کس از عوامل دیگر، یعنی مجری و کمک کننده ها اطلاعات درستی ندارند! حالا سری بزنیم به چالش های این مسابقه:

لیپ سینک

چالش اول مسابقه صداتو لیپ سینک است، یعنی هر 6 نفر یک آهنگ را روی صحنه لب می زنند. نکته این چالش این است که خواننده اصلی آهنگ خودش را لیپ سینک می کند اما مابقی غیرخواننده ها آهنگ خوانندگان واقعی دیگر را لب می زنند.

آنلاک

چالش دوم آنلاک نام دارد. در این چالش شرکت کننده می تواند درخواست کند تا اطلاعات یکی از 6 نفر را برایش پخش کنند. این اطلاعات گمراه کننده هستند و شرکت کننده باید حدس بزند که صاحب این اطلاعات خواننده است یا خیر!

استودیو مخفی صداتو

چالش بعدی به چالش استودیو مخفی صداتو شهرت دارد. این باز نیز به درخواست شرکت کننده یک ویدیو از یکی از 6 نفر پخش می‌شود که در استودیوی صداتو ضبط شده است.

 

سین جیم

چالش آخر که شرکت کننده را به مرحله فینال و برد قطعی می رساند، چالش سین جیم است. شرکت کننده 30 ثانیه فرصت دارد تا یکی از 6 نفر را سین جیم کرده و از دل سوالات به این برسد که فرد مذکور خواننده است یا خیر.

بعد از چالش ها نوبت به فینال سریال می رسد. مرحله ای که شرکت کننده تصمیم می گیرد با پول های جمع شده‌اش خداحافظی کند یا نفر بعدی را درست تشخیص داده و برنده جایزه بزرگ صداتو شود.

 

جایزه شما در صداتو

در صداتو برای شما هم جایزه هست! بینندگان برنامه صداتو می توانند با حدس درست خود برنده سکه بهار آزادی شوند. روال شرکت در این قرعه کشی به این صورت است که هنگامی که بیننده در حال تماشای آنلاین از فیلیمو است، در زمان مشخص، برنامه متوقف شده و یک پنجره دو گزینه ای به نمایش در می آید. بیننده 20 ثانیه فرصت دارد تا گزینه بله و خیر را کلیک کرده و در مورد خواننده یا غیرخواننده بودن آن فرد حدس بزند. بنابراین هر بیننده 6 بار فرصت حدس زدن دارد.  بعد از پخش برنامه و در صورتی که 4 پاسخ صحیح داشته باشد، در قرعه کشی 3 سکه بهار آزادی شرکت داده می‌شود.

 

در آخر

حامد جوادزاده کارگردان و تهیه کننده برنامه صداتو، مسابقه‌ای جنجالی تهیه کرده که از پلتفرم فیلیمو در حال پخش است. این مسابقه شاد و هیجان انگیز ژانر معمایی موسیقیایی دارد و تاکنون هم مخاطبان بسیار زیادی را پای تلویزیون ها کشانده است. اگر شیفته مسابقات خلاقانه و هیجان انگیز هستید، تماشای مسابقه صداتو از فیلیمو را از دست ندهید. شاید شما برنده قرعه کشی این هفته این برنامه مهیج باشید!

 

«نویسنده : مجید عباس نژاد»

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و کلینیک روانشناسی انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.