هر شخصی که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهد باید با بزرگترین دندانپزشک جهان آشنا باشد. کمتر کسی در دنیا پیدا می شود برای یکبار هم که شده با جراحی دندان یا حتی درمان پوسیدگی دندان سروکار نداشته باشد. حال اگر یکی از بهترین دندانپزشکان دنیا و یا کشور خود را بشناسید خیالتان از این بابت راحت است. خوشبختانه در حال حاضر دندانپزشکان معروفی در سراسر دنیا مشغول به کار هستند که کشور ما هم در این زمینه هیچ کمبودی ندارد.

اتفاقا در لیست بزرگترین دندانپزشکان جهان اسامی دندانپزشکان ایرانی به وفور به چشم می خورد. کافی است با یکی از این دندانپزشکان آشنا باشید تا سلامت دندان های خود را تا پایان عمر تضمین کنید. دکتر بهمن پور اقدم، دکتر بهنام شکیبایی، دکتر علیرضا افراشی، دكتر سيمين برنگي و دکتر رضوان قادری از جمله بهترین دندانپزشکان ایرانی مطرح در دنیا می باشند.

سام صالح، بیل دورفمن، رابرت هامریک، دن فیشر، دکتر ریچارد مالوف و دیوید آلامیل از جمله بهترین دندانپزشکان خارجی در دنیا می باشند. البته تعداد بزرگترین دندانپزشکان دنیا فقط به همین چند مورد ختم نمی شود. در لیست بزرگترین دندانپزشک دنیا اسامی تعداد زیادی دندانپزشک وجود دارد که معرفی تک تک آن ها در این مقال نمی گنجد. حال اگر تمایل دارید با بزرگترین دندانپزشک جهان آشنا شوید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بزرگترین دندانپزشک جهان

دکتر بهنام شکیبایی

دکتر بهنام شکیبایی یکی از معروف ترین دندانپزشکان ایرانی در دنیا است که مدرک خود را از دانشگاه های سوئیس و آلمان اخذ نمود. این دندانپزشک فوق تخصص دندانپزشکی میکروسکوپی است که در حال حاضر جزء نوابغ دنیا شناخته می شود.

بهنام شکیبایی دوره های تخصص فک و دهان را در دانشگاه برلین و بن و دوره مستر جراحی های ایمپلنت را در یک دوره دو ساله در انجمن ایمپلنتولوژی آلمان سپری نمود. از دیگر مدارک دندانپزشکی دکتر شکیبایی می توان به مدرک مستر جراحی های لثه از انجمن جراحان لثه آلمان، تخصص جراحی های میکروسکوپی دهان و دندانپزشکی میکروسکوپی از آکادمی زایس سوییس اشاره کرد.

دکتر بهمن پور اقدم

دکتر پور اقدم از دیگر دندانپزشکان معروف ایران و دنیا می باشد که در زمینه جراحی ایمپلنت و لثه و همچنین جراحی زیبایی مشغول به کار می باشد. این دندانپزشک مدرک فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت پیشرفته خود را از ICOI آمریکا دریافت نمود. به همین دلیل جزء آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا می باشد.

از جمله خدمات دکتر بهمن پور می توان به ایمپلنت فوری با استفاده از لیزر و دیجیتال، روکش و پروتز ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت اشاره کرد.

دکتر علیرضا افراشی

اگر به دنبال بزرگترین دندانپزشک جهان هستید دکتر افراشی یکی از دندانپزشکانی است که در این لیست قرار دارند. دکتر افراشی فوق تخصص جراحی دندانپزشکی است که مدارک خود را از دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه تهران و icoi امریکا دریافت نمود. وی مدرک فلوشیپ زیبایی و ایمپلنت خود را از دانشگاه تهران و آمریکا اخذ نمود.

وی مدتی در آلمان و هم اکنون در تهران مشغول به کار است. اگر به دنبال دندانپزشک دارای فلوشیپ تخصصی زیبایی هستید دکتر افراشی بهترین گزینه برای شما است. از دیگر خدمات این دندانپزشک می توان به لمینت، ایمپلنت دندان، کامپوزیت وینر، عصب کشی، ترمیم دندان، بلیچینگ یا همان سفید کردن دندان، طرح لبخند و جراحی لثه اشاره کرد.

دکتر سیمین برنگی

از دیگر دندانپزشکان معروف ایرانی دکتر سیمین برنگی است که فارغ التحصیل دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشكي تهران می باشد. وی هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران می باشد. از جمله خدمات این دندانپزشک می توان به کامپوزیت ونیر، طرح لبخند، ترمیم پوسیدگی های دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندان، لمینت سرامیکی و .. اشاره کرد.

دکتر رضوان قادری

دکتر رضوان قادری یکی از بزرگترین دندانپزشکان حال حاضر ایران است که در کردستان مشغول به کار می باشد. از جمله خدمات این دندانپزشک می توان به انجام کلیه امور زیبایی دهان و دندان، ایمپلنت و ارتودنسی دندان اشاره کرد.

دکتر سام صالح

اما اگر به دنبال بهترین و بزرگترین دندانپزشکان بین المللی هستید می توانید به سراغ سام صالح بروید. این بزرگترین دندانپزشک دنیا هم اکنون در کالیفرنیای جنوبی و لندن مشغول به کار است و مدارک خود را از کالج سلطنتی لندن اخذ نمود.

دکتر ماروین استینبرگ

از دیگر دندانپزشکان مطرح دنیا دکتر استینبرگ است. این دندانپزشک مدارک خود را از دانشگاه های مک گیل مونترال و دانشکده دندانپزشکی دانشگاه بوستون اخذ نمود. از جمله مدارک دکتر استینبرگ می توان به مدرک ارتودنسی و کارشناسی ارشد علوم دندانپزشکی اشاره نمود. در حال حاضر این دکتر عضو کالج سلطنتی دندانپزشکان کشور کانادا و همچنین دیپلمات هیئت ارتودنسی آمریکا می باشد. از دیگر افتخارات این دندانپزشک می توان به عضویت در کالج بین المللی دندانپزشکی اشاره نمود.

دکتر جوزف ویتاجلیانو

از دیگر دندانپزشکانی که نام آن در لیست بزرگترین دندانپزشک جهان قرار دارد دکتر جو است. این دکتر مدرک خود که در زمینه در زمینه ارتودنسی و ارتوپدی دندانپزشکی است را از دانشگاه نیویورک دریافت نمود. از جمله خدمات این دندانپزشک می توان به جراحی ارتوگناتیک و درمان شکاف کام و همچنین اختلالات مفصل گیجگاهی فکی اشاره نمود. وی در حال حاضر عضو انجمن ارتودنسی آمریکا می باشد.

معرفی دکتر دن فیشر

اگر لیست بزرگترین دندانپزشک جهان را مشاهده کنید مطمئنا نام این دندانپزشک را مشاهده می کنید. این دکتر جزء برجسته ترین دندانپزشکان دنیا است. به همین دلیل به یکی از ثروتمندترین افرادی تبدیل شد که ثروت خود را از این شغل به دست آورد. دکتر فیشر، کمپانی محصولات بهداشتی و دندان ‌پزشکی اولترادنت را تاسیس نمود.

نکته قابل توجه این است که این دکتر، در ابتدا فعالیت خود را در خانه آغاز نمود و بعد از 40 سال کار کردن موفق شد گواهی ثبت انواع اختراع در خانه را اخذ کند. یکی از مهمترین افتخارات این دندانپزشک اختراع محصولی برای توقف خونریزی است. ابداع چنین محصولی شروع معروفیت دکتر دن فیشر شد.

مجموعه فیروز دنتال

با توجه به اینکه تجهیزات دندانپزشکی مهمترین ارکان راه اندازی مطب دندانپزشکی هستند دندانپزشکان به دنبال بهترین مرجع تهیه و خرید تجهیزات دندانپزشکی می باشند. مجموعه فیروز دنتال با تکیه بر سال ها تجربه و سابقه و همچنین داشتن کادری مجرب و حرفه ای یکی از معتبرترین شرکت های عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی همچون یونیت دندانپزشکی، اتوکلاو دندانپزشکی، توربین دندانپزشکی، انواع اینسترومنت دندانپزشکی، جرمگیر و... در داخل کشور می باشد.

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1370 آغاز نمود و با راه اندازی وب سایت تخصصی، بستری امن در فضای اینترنت مهیا نمود تا تمام دندانپزشکان در هر گوشه ای از دنیا بتوانند وسایل و ابزارآلات مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان ممکن و نازلترین قیمت فراهم کنند.

سخن آخر

ما در این مبحث در مورد بزرگترین دندانپزشک جهان صحبت نمودیم. از آنجایی که سلامت دهان و دندان برای افراد جامعه مهم است یافتن بهترین دندانپزشک به یکی از مهمترین دغدغه های مردم تبدیل شده است. خوشبختانه در حال حاضر، دندانپزشکان حرفه ای زیادی در سراسر دنیا مشغول به کار هستند که ما در این مطلب به معرفی برجسته ترین آن ها پرداختیم. برخی از این دندانپزشکان در داخل کشور و برخی دیگر در خارج کشور مشغول به کار هستند.

مهمترین مزیت یافتن بهترین دندانپزشک جهان این است که سلامت دهان و دندان شما تضمین می شود. بعد از آشنایی با یک دندانپزشک معتبر تا پایان عمر می توانید سلامت دهان و دندان خود را تضمین کنید.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.