جراحی پلک که به نام بلفاروپلاستی  شناخته می شود در مدت 2 الی 3 ساعت به شکل سرپایی انجام می شود که افراد پس از آن بلافاصله به خانه باز می گردند. در مواردی ممکن است برای آنکه نتیجه بهتری حاصل شود و فرد به حالت دلخواه خود دست یابد جراحی لیفت پلک در دو مرحله انجام گیرد در این شرایط نیز اغلب سن خاصی برای این جراحی در نظر گرفته نخواهد شد زیرا تنها در جهت افتادگی پلک بر اثر افزایش سن نمی باشد و ممکن است فردی در جوانی به دلیل ژنتیکی پف و یا افتادگی پلک داشته باشد. برای افراد سن بالا نتیجه جراحی بلفاروپلاستی که در دهه چهل یا پنجاه سالگی خود می باشند، حدودا 10 تا 12 سال ماندگار و ثابت خواهد بود. امروزه تخلیه غبغب نیز از موارد محبوب بوده که در کلینیک گونه صورت می گیرد.

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک چه فوایدی به دنبال دارد؟

  • پوست و چربی بیش از حد پلک‏ های فوقانی، ضمن بر ایجاد ظاهری پف کرده منجر به سنگین شدن پلک ‏ها می ‏شود که می تواند در بینایی فرد اختلال ایجاد کند. می‏ توان با حذف پوست و چربی اضافی دید فرد را بهبود بخشید.
  • ضمن اینکه سه بخش جداگانه چربی ‏های مداری زیر چشم‏ ها قرار می گیرد که با مرور زمان کاهش این چربی ‏ها باعث شده تا پوست آویزان شود. برداشتن چربی اضافی زیر چشم‏ ها منجر به از بین رفتن چروک و سفت شدن پوست می گردد.

برای تخلیه غبغب چه باید کرد؟

همه ی انسان ها در طول زندگی خود به دنبال کسب زیبایی بیشتر می باشند که مراکز زیبایی این شرایط را فراهم ساخته است. برای بیشتر افراد مخصوصا خانم ها که دچار این مشکل می باشند، داشتن غبغب آن هم بزرگ کابوسی بد می باشد که هر روز تکرار خواهد شد. خوشبختانه برای رفع این مشکل راه حل های متنوعی پیشنهاد می شود.

خوشبختانه برای این مشکل هم می توان از تخلیه غبغب بهره مند شد و هم چندین روش غیر جراحی برای این مسئله نیز توصیه می شود. راه حل های این مشکل معمولا به راحتی در دسترس می باشند مخصوصا در مراکز بی شماری روش های غیر جراحی ارائه می گردد. متاسفانه در موارد زیادی از این پروسیجرها به دلیل نداشتن دانش یا تجربه کافی عوارضی رخ خواهد داد. توصیه می شود تا پزشکی را ندیده اید و با وی صحبت نداشته اید، تصمیم گیری نهایی ننمایید.

دستورات بعد از عمل تخلیه غبغب

پس از عمل غبغب می بایست از گن مخصوص آن استفاده نمایید ، یکی از مهم ترین نکات بعد از عمل درست بستن آن می باشد و کیفیت نتیجه به آن وابسته خواهد بود. استفاده به گونه ای که پزشک متخصص می خواهد بسیار مهم باشد.به دقت آن را قرار داده و بدانید جهت بهبود سریعتر شما مفید خواهد عمل کرد. به مدت پانزده روز تا بیست روز به هیچ وجه فعالیت سنگین نداشته باشید.

آب و بخار آب جهت محل عمل شما مضر خواهد بود. بنابراین از خیس شدن چانه و گردن خود را چه در استخر و چه استحمام جلوگیری نمایید .بهتر است تا پایان نقاهت از رفتن به استخر جلوگیری نمایید.

پانسمانی که پزشک انجام داده را به همان شکل حفظ کنید. از داروها یا مواد خوراکی که منجر به بهبود زخم می گردد همچون مرکبات و آناناس استفاده نمایید. سعی داشته باشید تختتان به حالت شیب دار قرار گیرد و در صورتی نشدن حتما چند بالش زیر سرتان قرار دهید. با پزشکتان در تماس باشید تا مشکلات احتمالی را با او در میان بگذارید.

کلینیک گونه مرکز زیبایی پوست

کلینیک زیبایی گونه کلینیک یکی از مراکز معتبر در زمینه عمل های زیبایی به شما معرفی می شود. این کلینیک همواره سعی خود را بر آن دارد تا با به استفاده از افرادی با تجربه و کاربلد و ارائه دادن خدماتی کاربردی به مشتریان عزیز رسیدگی داشته باشد. برجسته بودن استخوان‌ های گونه و پر بودن ناحیه‌ی میانی صورت منجر به ایجاد ظاهری جوان و سالم و با طراوت خواهد شد که شما می توانید این تغییرات را با انجام جراحی در کلینیک زیبایی انجام نمایید . به طور کلی با افزایش سن حجم گونه‌ ها و نواحی میانی صورت را کاهش می بخشد که اغلب ظاهری نحیف و ناسالم را به وجود اورد و باعث می گردد که صورت شما پیرتر از آنچه که هست به نظر برسد.

امروزه مراکز زیادی تحت عنوان مجموعه های زیبایی در حال فعالیت می باشند که در آن خدماتی همچون بوکال فت ، لیفت ابرو و لیفت با نخ صورت می گیرد. گونه کلینیک به عنوان یکی از مراکز معتبر می باشد که از افرادی متخصص در زمینه های زیبایی استفاده می کند و همواره در حال خدمات رسانی می باشد. شایان ذکر است با مراجه به نشانی goonehclinic.com می توانید به دیگر خدمات این مجموعه دسترسی یابید و به طور کامل برای هر خدمات با کارشناسان با تجربه این مجموعه مشاوره شوید. این مجموعه با با بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی، متخصصین به نام و حرفه ای و کادری با تجربه در کنار به کار گیری از دستگاه‌ ها و لوازم مجهز به بروزترین تخصصی دنیا در فضا و محیطی مدرن و آرامش بخش و پذیرایی ویژه، میزبان میهمانان ارجمند خود است.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.