علت تصمیم گیری شما برای جراحی بینی ترمیمی چیست؟ از فرم و حالت بینی خود بعد از رینوپلاستی رضایت ندارید ؟ حتما با مشکلات متعددی پس از عمل زیبایی بینی رو به رو شده اید؟ چه تفاوتی دارد! هر عارضه ای که به دنبال جراحی اولیه بینی باشد و سبب جلب رضایت زیبا جو نشود ، لازم است تا با تکنیک ثانویه طبق دستور جراح بینی درمان شود. بر خلاف آنچه که در رابطه با عمل زیبایی بینی می دانید ، پروسه جراحی ترمیمی بینی کمی متفاوت تر بوده و نیازمند دقت و توجه بسیار بیشتری است. بنابراین لازم است تا شما زیبا جو عزیز این بار هوشمندانه بر خورد کنید ، تا با عواقب جبران ناپذیر مواجه نشوید.

فکر می کنید چه عاملی در نرسیدن شما به یک بینی زیبا و ایده آل تاثیر می گذارد؟

حتما فرم بینی شما بسیار مناسب چهره تان است ، ممکن است حساسیت بالا به فرم بینی عروسکی و کاملا بی نقص افراد محبوب شما را به سمت جراحی بینی سوق دهد. یک جراح بینی با تجربه در این مواقع هرگز عمل بینی شما را نخواه پذیرفت ، در غیر این صورت و با اصرار های شما جراحی انجام شده و در نهایت این شما هستید که از کرده خود پشیمان خواهد بود.

دست نگه دارید ! یک نگاه واقع بینانه داشته باشید ، جراحی بینی خود را به دست پزشک بسپارید و تنها از انتطارات درست و به جای خود با جراح صحبت کنید.

کیفیت را فدای قیمت نکنید!

بشتابید ، بشتابید! جراحی بینی با کمترین هزینه! هرگز به این دسته از شایعات توجه نکنید ، کیفیت را فدای قیمت نکنید. می دانیم که قیمت برای شما دارای اهمیت است ، اما بهتر است در این مواقع به دنبال کلینیک هایی با کمترین یا بیشترین هزینه جراحی بینی نباشید. دستمزد بسیار پایین و بسیار بالا نشان دهنده مهارت و تجربه پزشک نخواهد بود ، لازم است برای تصمیم گیری در ابتدا نمونه کار های پزشک را مشاهده کنید و به رضایت بیماران او در این پروسه زیبایی توجه کافی داشته باشید ، تا نیاز شما به جراحی بینی ترمیمی کاسته شود.

بر عکس ضرورت ها در دوره نقاهت عمل نکنید!

هر چقدر از اهمیت بالای مراقبت های بعد از رینوپلاستی با شما صحبت کنیم ، باز هم کم است. جراح بینی در جلسات مشاوره مدام تاکید می کند و تمامی باید ها و نباید ها را به شما توصیه می کند. می خواهید آن ها را به درستی انجام دهید یا تمایل دارید تحت جراحی ثانویه قرار بگیرید ؟ تصمیم با شماست.

مراقبت های ضروری بعد از عمل روند بهبودی شما را کاهش داده و عوارض جانبی را در مدت زمان کوتاهی بهبود می بخشد ، از ساختار بینی شما عزیزان محافظت می کند و از کج شدن ساختار بینی ، فرورفتگی و افتادی نوک بینی پیشگیری می کند. جای زخم در محل برش خورده بهبود پیدا کرده و زیبا جو با هیچ گونه اختلال تنفسی مواجه نمی شود. این ها تنها گوشه ای از تاثیرات بی نظیر اقدامات مراقبی بوده که ویژگی های دیگر آن کاربرد های دیگری دارد که نیاز شما را به جراحی بینی ترمیمی کاهش می دهد.

ترمیم بینی بدون نیاز به تیغ جراحی!

بسیار خوش شانس خواهید بود که ترمیم بینی تان بعد از عمل بینی بدون جراحی بهبود یابد. اگر ساختار استخوانی بینی شما شکسته نشده باشد یا از محل قرار گیری خود منحرف نشود ، اسکار هایی در محل برش خورده ایجاد نشود و نیازی به ترمیم تیغه بینی نباشد ، تکنیک ها کم تهاجم ، اما کاربردی همانند تزریق فیلر بکار گرفته خواهد شد. این پروسه نیاز زیبا جویان را جهت اقدام به انجام جراحی و گذراندن دوره نقاهت طولانی جراحی بینی ترمیمی کاهش داده و تنها در چند جلسه با تزریق بهبود می بخشد.

البته قبل از آغاز این تکنیک درمانی توصیه می شود تا ساختار بینی به صورت کاملا دقیق توسط جراح بینی معاینه و بررسی شود ، سپس و در صورت نبوده هیچ گونه مشکل جدی افراد می توانند اقدامات دیگر را بکار گیرند.

راه حل بینی آسیب دیده بعد از جراحی رینوپلاستی چیست؟

عمل بینی ترمیمی یا ثانویه نوعی جراحی پلاستیک است ، که می تواند اختلالات تنفسی و زیبایی ظاهری بینی افراد را بر طرف کند.در هر صورت هر شخصی که از عمل زیبایی بینی قبلی خود رضایت ندارد و به دنبال یک راه چاره تاثیر گذار برای بهبود ظاهر و عملکرد بینی خود می باشد ، کاندیدای خوبی برای عمل بینی ترمیمی بینی محسوب می شود.

هر شخصی ممکن است با توجه به یک اختلال به این پروسه درمانی نیاز داشته باشد. ممکن است بعد از جراحی زیبایی اولیه اختلالت موجود در داخل بینی ، یک سوم بالایی ساختار خارجی و یک سوم میانی ، نوک بینی مشاهده شود. در هر صورت جراح تمامی تمرکز خود را بر روی معایب بینی خواهد گذاشت تا آن ها را بر طرف کند. نگرانی های خود را کنار بگذارید ، با مهارت و جادوی دکتر جاودانی در پروسه جراحی بینی ترمیمی دیگر خیال خود را راحت کنید و تنها منظر نتیجه بی نظیر آن باشید.

در این اقدام مهم و بسیار حساس ، از  ماده بیهوشی استفاده می شود. مدت زمان این تکنیک بیشتر از رینوپلاستی بوده و تنها هدف جراح بینی بازگرداندن ساختار و عملکرد طبیعی بینی می باشد. جالب است بدانید که به علت از بین رفتن مقدار قابل توجهی از غضروف بینی ، پزشک تلاش می کند تا با بکارگیری از پیوند غضروفی استحکام و تقارن مورد نیاز را ایجاد کند ، که انجام این اقدام در طی جراحی بسیار حساس بوده و تنها یک پزشک ماهر از عده آن بر خواهد آمد.

در نتیجه

باید بگوییم که جراحی اولیه دست خوش تغییرات بسیار زیادی بوده ، بنابراین بستر محدود تری بری اعمال تغییرات جدیدی در پروسه جراحی بینی ترمیمی خواهد داشت. این موارد سبب می شود تا شما زیبا جویان به جراح بینی با تبحر و تخصص بیشتر مراجعه کنید ، زیرا لازم است تمامی اصلاحات با دقت و توجه بسیار زیادی صورت گیرد. در صورت عدم توجه ممکن است حتی ، عوارض موجود نه تنها بهبود نیابد بلکه بر آن ها افزوده شود.

 منبع : www.javdanimd.com


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.