خرید سرویس قابلمه را دراولویت خود بگذارید و مطمئن شوید که از مکانی معتبر خریداری می کنید. خرید تابه گریل نیز همین طور است. برند کاویش با تجربه و کیفیت بالای خود، همواره در حال سرویس دهی به مشتریان است. در ادامه با این موارد بیشتر آشنا خواهیم شد.

سرویس قابلمه

آیا کمدهای آشپزخانه شما پر از قابلمه با دسته های لرزان و درب های نامتجانس هستند؟ آیا بیشتر از وعده غذایی شما در ته قابلمه ذوب می شود تا در بشقاب شما؟ به نظر می رسد یک مجموعه ظروف آشپزی جدید در دستور کار است. ما به این می پردازیم که آیا آنها ارزش خوبی دارند یا خیر، چه چیزی را می توان انتظار پرداخت و هر ویژگی و نکته مفیدی را که باید هنگام تکمیل مجموعه ظروف آشپزی خود به آن توجه کنید توضیح می دهیم.

آیا مجموعه ظروف پخت و پز ارزش خوبی دارند؟

ست های ظروف آشپزی ممکن است معامله ای به نظر برسند، اما تحت تاثیر تعداد قطعات پیشنهادی قرار نگیرید. به این فکر کنید که آیا واقعاً از همه قابلمه ها و تابه ها استفاده خواهید کرد یا خیر. خرید تک تک قطعات ممکن است عملی تر باشد، و ممکن است در نهایت صرفه جویی زیادی نداشته باشید.

فیونا مایر، اقتصاددان، می‌گوید: «تولیدکنندگان می‌توانند قطعاتی مانند بخارپز یا ماهیتابه‌ها را فقط برای افزایش تعداد قطعاتی که به دست می‌آورید اضافه کنند تا به نظر برسد که ارزش پولی را دریافت می‌کنید.» واقعاً، این قطعات ممکن است غیر ضروری باشند و فضای زیادی از کمد شما را اشغال کنند.»

وقتی صحبت از عملکرد پخت و پز می شود، قیمت یا برند معمولاً تأثیر کمی دارد

ست های برندهای بزرگ مانند کاویش بسته به تعداد قطعات و کیفیت مواد، می توانند دارای قیمت هایی متغیر باشند. اما بسیاری از خرده فروشان اغلب با قیمت خرده فروشی توصیه شده فروش خوبی دارند. برخی از ظروف آشپزی حتی ممکن است منحصر به یک خرده فروش خاص باشد. مهم است که بررسی کنید که آیا اندازه های تابه با اندازه منطقه پخت شما مطابقت دارد یا خیر.

خرید تابه گریل کاویش

همچنین توجه داشته باشید که کیفیت ست ها ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک «بسته آغازین» یا «پایه» می‌تواند برای افرادی که خانه جدیدی را راه‌اندازی می‌کنند ارزش زیادی داشته باشد، اما تابه‌های گریل ممکن است آلومینیومی باشند و قیمت ارزان‌تری به جای مس داشته باشند و ممکن است به اندازه‌ کافی دوام نداشته باشند.

آنچه باید در مجموعه ظروف آشپزی خود داشته باشید

یک مجموعه 10 تکه معمولی (شامل درب ها) شامل:

  • دو قابلمه با اندازه های مختلف با درب، از 16 تا 18 سانتی متر
  • دو ماهیتابه، از 20 تا 26 سانتی متر
  • یک ظرف با درب
  • یک ماهیتابه درب دار

بهترین مارک ظروف آشپزی چیست؟

این واقعاً به مدل بستگی دارد. این دسته بندی وابسته به عملکرد پخت و پز در طیف وسیعی از غذاها و همچنین نحوه استفاده و تمیز کردن ظروف پخت و پز آسان است. در این موارد، برند کاویش بسیار مناسب است.

وقتی صحبت از عملکرد پخت و پز می شود، قیمت یا نام تجاری معمولاً تأثیر کمی بر نتایج ما دارد. وقتی دوام ماهیتابه نچسب را آزمایش می کنیم، هنوز نتایج بسیار خوبی برای برخی از ماهی تابه ها می گیریم که نصف قیمت سایر ماهیتابه ها هستند.

آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، مس یا چدن؟

نحوه عملکرد قابلمه شما بستگی به نحوه ساخته شدن و از چه چیزی دارد. اگر اجاق گاز القایی دارید، باید مطمئن شوید که هر ظروفی که خریداری می کنید با القایی سازگار است. راهنمای خرید ظروف آشپزی القایی ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید. در غیر این صورت، اینها گزینه های اصلی شما هستند.

فولاد ضد زنگ

یک انتخاب محبوب زیرا قوی، سخت، غیر خورنده و مقرون به صرفه است، اما ظروف استیل ضد زنگ گرما را به خوبی هدایت نمی کنند، بنابراین اغلب با آلومینیوم یا مس در پایه های چند لایه ترکیب می شوند که در هدایت و پخش گرما بهتر هستند.

گلدان های با کیفیت معمولا از فولاد ضد زنگ درجه یک (18/10) ساخته می شوند که حاوی 18٪ کروم (افزوده شده برای مقاومت در برابر زنگ زدگی) و 10٪ نیکل (برای مقاومت در برابر اسید) است. فولاد ضد زنگ با 8% نیکل (18/8) از نظر خواص مشابه 18/10 است.

آلومینیوم

قابلمه های آلومینیومی گرما را بسیار خوب هدایت و حفظ می کنند، سبک وزن هستند، زنگ نمی زنند و ارزان هستند، اما در کل سطح تابه گرم می شوند بنابراین ممکن است مقداری غذا به کناره ها بچسبد. اگر مواد غذایی مرطوب در آن باقی بمانید، آلومینیوم نیز می‌تواند حفره کند، که می‌تواند باعث نفوذ آن به آشپزی شما شود. آنودایز می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند.

فلز مس

قابلمه‌های مسی گرما را به خوبی هدایت می‌کنند و امکان کنترل دقیق دما، گرم شدن و سرد شدن سریع را فراهم می‌کنند. مس ظاهر خوبی دارد اما تمیز نگه داشتن آن آسان نیست و باید روکش شود تا غذا را آلوده نکند.

چدن

قابلمه های چدنی در تنظیمات کم انتقال حرارت بسیار یکنواخت دارند، اما گرم شدن و سرد شدن زمان بیشتری طول می کشد. آهن بسیار سنگین است و ممکن است زنگ بزند و شکننده شود. در حالی که پوشش‌های مینای دندان می‌توانند به جلوگیری از زنگ زدگی کمک کنند، اما اگر به طور تقریبی با آن‌ها برخورد شوند، می‌توانند خرد شوند.

ویژگی هایی که برای خرید سرویس قابلمه باید جستجو کنید

اندازه

یک قابلمه باید متناسب با اندازه عناصر اجاق گاز شما باشد، به خصوص اگر اجاق گاز سرامیکی یا القایی دارید.

پایه

پایه سنگین به توزیع گرما و عملکرد پخت کمک می کند. آلومینیوم و مس گرما را به خوبی هدایت می کنند، بنابراین اغلب برای هسته پایه (دیسک) استفاده می شود.

درب

یک درب شیشه ای به شما این امکان را می دهد که بدون ایجاد گرما و رطوبت مراقب پخت و پز باشید.

لبه

لب یا دهانه شکل ریختن را آسان تر می کند.

رسیدگی

یک دسته راحت و قالبی باید به طور ایمن متصل شود و در هنگام پخت و پز خنک بماند. یک دسته پشتیبانی اضافی به بلند کردن تابه های بزرگتر کمک می کند.

وزن

اگر یک قابلمه وقتی خالی است سنگین است، به خاطر داشته باشید که وقتی پر است سنگین تر می شود.حال برای مشاهده موارد بیشتر، به وب سایت kavish.shop مراجعه نمایید و این موارد را به راحتی خریداری کنید و در درب منزل خود تحویل بگیرید.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.