آیا انتخاب هتل در تور کیش اهمیت دارد؟ برای نزدیکی به ساحل دریا معمولا فاکتور بسیار مهمی برای مسافران محسوب می شود. البته اگر نتوانستید بنا به هر دلیلی هتل ساحلی رزرو کنید، ما در اینجا پارک های ساحلی کیش را معرفی می کنیم.

چرا انتخاب هتل در رزرو تور کیش اهمیت دارد؟ برای نزدیکی به ساحل دریا معمولا فاکتور بسیار مهمی برای مسافران محسوب می شود. البته اگر نتوانستید بنا به هر دلیلی هتل ساحلی رزرو کنید، ما در اینجا پارک های ساحلی کیش را معرفی می کنیم. از سری پارک‌های ساحلی زیبای جزیره کیش می‌توان به پارک ساحلی مرد ماهیگیر اشاره کرد. مساحت این پارک ساحلی به ۴۰۰۰ مترمربع می‌رسد. بارزترین ویژگی این پارک ساحلی، وجود مجسمه مرد ماهی‌گیر است. مجسمه دوازده متری مرد ماهیگیر، یکی از نمادهای کیش به شمار می‌رود و نشان از ماهیگیری دارد که تور خود را به طرف دریا پرتاب می‌کند. اگر پارک مرد ماهی گیر را به عنوان تفریحات شبانه در کیش انتخاب کنید، می توانید از امکاناتی چون کرایه دوچرخه و اسکوتر بهره ببرید. از نمای زیبای نور پردازی های شبانه پارک لذت ببرید و و کافه گردی در این پارک ساحلی را همراه با صدای امواج تجربه کنید. همچنین ساخت مجسمه های شنی از دیگر جذابیت های موجود در این پارک است که خلاقیت شما را به نمایش می گذارد.

انتخاب هتل در پارک های ساحلی کیش

پارک تفریحی میرمهنا | جاهای دیدنی کیش برای شب
در ساحل شمالی و شمال غربی جزیره کیش، پارکی تحت عنوان میرمهنا به چشم می‌خورد. شما در این پارک می‌توانید از اسکله تفریحی میرمهنا دیدن کنید. در گذشته فردی به نام میرمهنا در زمان زندیه موفق به بیرون انداختن متجاوزان هلندی از آب‌های خلیج فارس شد. به همین خاطر است که از این پارک، تحت عنوان پارک تفریحی میرمهنا یاد می‌شود‌. پارک تفریحی میرمهنا از مسجد خاتم‌الانبیا تا میدان جاسک ادامه پیدا می‌کند. در آن حوالی، مکان‌های دیدنی زیادی همانند شهر باستانی حریره، مرکز خرید پارس خلیج و کشتی یونانی به چشم می‌خورند. این اسکله دارای دو فاز است که فاز اول آن، جایی برای پیکنیک و لذت بردن از مناظر اطراف است. فاز دوم دارای فضای بازس برای کودکان است.

پارک ساحلی مرجان | جای دیدنی کیش در شب
در بخش شرقی این جزیره در نزدیکی بازار مرجان، پارکی ساحلی به نام مرجان دیده می‌شود. محیط زیبای اطراف این پارک، آلاچیق‌های متعدد و اسکله بتنی مرجان، زیبایی پارک ساحلی مرجان را دوچندان برابر کرده است. غروب آفتاب در این پارک ساحلی بسیار دیدنی بوده و بی‌شک محو تماشای آن خواهید شد. گذر پیست دوچرخه سواری کیش به این پارک ساحلی می‌خورد و افراد زیادی به هنگام دوچرخه‌ سواری از دیدن مناظر پارک ساحلی مرجان لذت می‌برند. رستوران‌های فراوانی در این پارک ساحلی به چشم می‌خورند که در آن انواع غذاهای بین‌المللی و ایرانی سرو می‌شوند. تفریحات آبی کیش همچون جت اسکی، پاراسل، فلای بورد، شاتل، بنانا و غواصی نیز طرفداران زیادی دارد.

 این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.