ریپورت اینستاگرام را تنها در 3 ثانیه دریافت کنید.

تنها با چند کلیک و تنها چند ثانیه ریپورت اینستاگرام ایجاد کنید و نتایج اصلی کمپین های خود را با چابکی و کاربردی بیشتر تجزیه و تحلیل کنید.

با کمک مای ممبر شاپ قادر خواهید بود تمامی پست های اینستاگرام و کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام خود را در یک مکان رصد کنید. به این ترتیب می توانید در زمان صرفه جویی کنید و به تصویر کاملی از نتایج خود دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، گزارش‌های ما داده‌ها را به روشی تعاملی و شهودی نشان می‌دهند و تفسیر را برای شما آسان‌تر می‌کنند.

دیگر استرس نداشته باشید. با نرم افزار ما، به گزارش های حرفه ای و شخصی سازی شده رسانه های اجتماعی و گزارش های بازاریابی دیجیتال دسترسی دارید و زمان بیشتری برای جمع آوری اطلاعات به صورت دستی صرف نمی شود. در نتیجه، دسترسی بیشتری برای هدایت تلاش ها به سمت محصول یا خدمات خود، بهبود ارتباط با مشتری و استفاده از استراتژی های خود در رسانه های اجتماعی خواهید داشت!

 

معیارهای اصلی اینستاگرام را تجزیه و تحلیل کنید

در گزارش یا ریپورت اینستاگرام برای کسب و کار، می توانید معیارهای اصلی برای تجزیه و تحلیل عملکرد اقدامات خود در این شبکه اجتماعی را پیدا کنید:

  1. تعداد فالوورها
  2. فالوورهای جدید
  3. دسترسی عمومی به پست ها
  4. برداشت های عمومی به پست ها
  5. تعداد دفعات دیده شدن پروفایل شما
  6. کل کلیک های پروفایل شما
  7. اینگیجمنت پست ها
  8. لایک هر پست
  9. نظرات پست ها

پست هایی که ذخیره شده اند.

 

برای تکمیل این معیارها، شما همچنین به نمودارها و جداول مربوط به اطلاعات مربوط به نمایش‌ها، دسترسی، بازدیدهای نمایه، مخاطبان و البته پست‌های ویژه دسترسی دارید.

علاوه بر گزارش کلی اینستاگرام، می توانید گزارش تبلیغات اینستاگرام را نیز تولید کنید. به این ترتیب، علاوه بر معیارهای ذکر شده در بالا از گزارش کلی اینستاگرام، می‌توانید از عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی اینستاگرام خود مطلع شوید.

علاوه بر این، از طریق گزارش استوری اینستاگرام ، می توانید نتایج به دست آمده توسط یکی از مرتبط ترین ابزارها در تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی را بررسی کنید.

در مورد عملکرد استوری هایتان، معیارهای مهمی مانند: تعداد استوری ها، کل بازدید آن، میانگین دسترسی و میانگین حفظ یک استوری را خواهید یافت.

حالا دیدید که ماندن در بالای نتایج به دست آمده در اینستاگرام چقدر آسان است؟ همین حالا گزارش اینستاگرام خود را ایجاد کنید و تمام جزئیات را از نزدیک بررسی کنید!

 

خرید ریپورت اینستاگرام از مای ممبر شاپ

گزارش برای اینستاگرام: داده ها را به روشی عملی تر به مشتری خود ارائه دهید!

مای ممبر شاپ در زندگی روزانه بیش از 1500 آژانس، فریلنسر و شرکت حضور دارد، به شما امکان می دهد تا گزارش های نامحدود، حرفه ای و شخصی سازی شده را برای تسهیل ارتباط نتایج با مشتریان خود ایجاد کنید.

پلتفرم ما همچنین گزارش‌ها و داشبوردهایی را برای سایر شبکه‌های اجتماعی مانند Facebook، Google Ads، LinkedIn Ads، Tiktok Twitter و YouTube ارائه می‌دهد. شما می‌توانید اولین گزارش خود را تنها در سه ثانیه ایجاد کنید. برای این کار کافیست حساب کاربری خود را به نرم افزار ما متصل کنید. پس از آن، امکان ایجاد گزارش های خودکار و داشبورد برای مشتریان خود و حتی پیگیری عملکرد اهداف وجود دارد.

مزایای خرید ریپورت اینستاگرام

گزارش اینستاگرام مای ممبر شاپ دارای مهمترین اطلاعات برای نشان دادن موفقیت یا عدم موفقیت استراتژی شما و اقداماتی است که برای دستیابی به عملکرد بهتر در آینده برنامه ریزی می شود.

برای انعکاس داده ها به روشی عینی و کاملا آموزشی، منابعی دارید که کاملاً با واقعیت شما و مشتری شما سازگار است، مانند:

معیارها را با توجه به آنچه که بیشتر به پروژه و تصمیم گیرنده مرتبط است اضافه، حذف یا مرتب کنید.

اگر می‌خواهید داده‌ها را بررسی کنید و نتایج به‌دست‌آمده را با جزئیات بیشتری توضیح دهید، به هر موضوع گزارش یک یا چند تحلیل (به همراه متن، فیلم و عکس) اضافه کنید.

یک جدول زمانی ایجاد کنید تا به روشی بصری تر، اقدامات انجام شده در هر مرحله از یک کمپین معین و کدام بازده را نشان دهد.

دانلود گزارش ها با فرمت PDF

ارسال گزارش به مشتریان از طریق لینک

ارسال گزارش به مشتریان با چند کلیک از طریق WhatsApp.

منتظر چی هستی؟ همین الان ریپورت اینستاگرام خود را ایجاد کنید و ریپورت را به مدت سه روز رایگان تست کنید!

 

دیگر خدمات شبکه های اجتماعی مای ممبر شاپ:

علاوه بر ریپورت اینستاگرام، می‌توانید خدمات دیگر شبکه های اجتماعی شامل فیس‌بوک، اسپاتیفای، یوتیوب و ... دریافت کنید. طرح ایده آل برای پروژه های خود را بیابید و گزارش های کامل، شخصی و عینی را برای مشتریان خود ایجاد کنید!

چرا بازاریابان دیجیتال باید نگران گزارش اینستاگرام متصل به کانال های دیگر باشند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، مهم است که از تلاش های خود در اینستاگرام آگاه باشید.

خرید لایک اینستاگرام یکی از معروف ترین سرویس های ممبر

اگر ادمین هستید و چندتا پیج مدیریت میکنید بی شک یکی از مهم ترین نکات خرید به موقع لایک اینستاگرام است. خرید لایک یکی از محبوب ترین سرویس های مای ممبر است. همین الان روی خرید لایک کلیک کن.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.