انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب و معتبر، از مهم‌ترین مسائلی است که پیش‌از انجام انواع درمان‌های حوزۀ دهان و دندان، باید به آن توجه کرد؛ زیرا دندان‌ها، نقش مهمی در سلامتی دارند و مراقبت و درمان اصولی مشکلات آن‌ها ضروری است. تحقق چنین امری، جز با انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب که از متخصصان باتجربه برخوردار باشد و انواع خدمات درمانی را ارائه دهد، امکان‌پذیر نیست. در ادامه به معرفی کلینیک دندانپزشکی صدف به‌عنوان بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران می‌پردازیم و به انواع خدمات آن اشاره خواهیم کرد.

معرفی کلینیک دندانپزشکی صدف

کلینیک دندانپزشکی صدف در سال 1384، در مرکزی‌ترین نقطۀ تهران، تأسیس شد و در تمام سال‌های فعالیت خود، از دیروز تا امروز کوشیده است که لبخند رضایت را بر لب‌های مراجعین و بیماران عزیز خود بنشاند. این کلینیک هم‌اکنون دارای 4 بخش به نام‌های بخش تخصصی ایمپلنت، بخش زیبایی، بخش اطفال و بخش جراحی است که انواع خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، جراحی‌های فک و صورت، جراحی‌های لثه و پریودنتال، انواع درمان‌های زیبایی، ارتودنسی، درمان‌های مربوط به کودکان و ... را به بیماران خود ارائه می‌دهد.

مزایا و امتیازات کلینیک دندانپزشکی صدف

چه چیزی باعث می‌شود که کلینیک دندانپزشکی صدف، بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران باشد؟ این سوال خوبی است که پاسخ آن را می‌توان در 4 مورد از مهم ‌ترین مزایا و امتیازات این کلینیک خلاصه کرد که عبارت‌اند از:

فضای مناسب و بهداشتی

اولین مزیت کلینیک دندانپزشکی صدف، محیط مناسب آن است. داشتن فضای کافی و تفکیک بخش‌های مختلف کلینیک، فراهم‌کردن محیطی کاملاً بهداشتی و مناسب برای انجام انواع درمان‌های دندانپزشکی، طراحی زیبا و فضای آرام و دلنشین،  تنها بخشی از ویژگی‌های این کلینیک هستند که به بیماران این امکان را می‌دهد با خاطری آسوده پروسۀ درمان خود را طی کنند. 

متخصصان مجرب و پرسنل خوب

از دیگر مزایای کلینیک دندانپزشکی صدف که آن را به بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران تبدیل کرده است، داشتن متخصصان باتجربه‌ای است که از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند و به‌روزترین متدهای درمانی را برای معالجۀ بیماران به کار می‌گیرند. علاوه‌براین، کلینیک دارای پرسنل خوبی نیز هست که به بهترین شکل بیماران را راهنمایی می‌کنند و در طول درمان، در کنارشان هستند.

تجهیزات مدرن

دیگر امتیاز این کلینیک، داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای است که به متخصصان کمک می‌کند تا مشکلات و آسیب‌های دهان و دندان بیماران را به‌شکل دقیقی شناسایی کنند و با بهترین ابزارها به درمان آن‌ها بپردازند.

دسترسی آسان

علاوه‌بر موارد فوق، کلینیک دندانپزشکی صدف مزیت دیگری نیز دارد و آن موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان به آن است. این کلینیک در محدودۀ میدان انقلاب تهران واقع شده است که قلب شهر به حساب می‌آید و نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به آن ایستگاه کارگر است. این ایستگاه تقریبا 100 متر با کلینیک فاصله دارد و به مراجعین این امکان را می‌دهد تا با وسایل حمل‌ونقل عمومی و هزینۀ کمتر به آن دسترسی داشته باشند.

معرفی خدمات قابل ارائه در کلینیک

کلینیک دندانپزشکی صدف به‌عنوان بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران، خدمات متنوعی را در حوزۀ دهان و دندان ارائه می‌دهد که در ادامه به معرفی هر یک از این خدمات خواهیم پرداخت:

انواع ایمپلنت‌های فوری و تاخیری

ایمپلنت یا کاشت دندان جزو مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در کلینیک دندانپزشکی صدف است که شامل انواع ایمپلنت‌های فوری و تاخیری می‌شود. این درمان برای کسانی مناسب است که همه یا تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده‌اند و به‌دنبال راهی برای جبران دندان‌های ازدست‌رفته‌شان هستند. ایمپلنت بهترین درمان برای این دسته از افراد است؛ زیرا قطعات آن در درون لثه قرار می‌گیرند و دندان مصنوعی کاشته‌شده، شرایطی کاملاً مشابه با دندان طبیعی ایجاد می‌کند. این دندان استحکام بالایی دارد و درصورت مراقبت درست از آن، سال‌های طولانی در دهان فرد باقی می‌ماند و عملکرد خود را حفظ می‌کند.


ارتودنسی دندان

از دیگر خدمات تخصصی کلینیک، ارتودنسی دندان است که انواع مختلف آن مثل ارتودنسی ثابت، نامرئی، متحرک و فانکشنال به بیماران ارائه می‌شود. افرادی که دندان‌های نامرتب، شلوغ و درهمی دارند یا بین دندان‌هایشان فاصله است و به انواع بایت‌های دندانی و ناهنجاری‌ها دچارند، می‌توانند به کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنند. برای این کار از دستگاه‌ها و ابزارهای مخصوص ارتودنسی استفاده می‌شود که مدل‌های متنوعی دارند و در طول زمان با ایجاد فشار مناسب بر دندان‌ها، کمک می‌کنند آن‌ها در موقعیت صحیح خود قرار بگیرند و درنهایت دندان‌هایی یک‌دست و مرتب و لبخندی زیبا به بیمار هدیه داده می‌شود.

جراحی‌های فک و صورت

یکی دیگر از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی صدف به بیماران ارائه می‌شود، جراحی‌های مربوط به فک و صورت است که شامل جراحی کیست‌ها و تومورهای دهانی، جراحی دندان‌های نهفته مثل دندان عقل نسج نرم و نسج سخت، انجام بیوپسی از ضایعات دهان و پاتولوژی است. این جراحی‌ها به دستان ماهرترین متخصصان کشور انجام می‌شود و بیماران می‌توانند با خیالی آسوده در بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران، مشکلات و بیماری‌های دهان و دندان خود را رفع کنند و به سلامت گذشتۀ خود بازگردند.

درمان‌های زیبایی

یکی از گسترده‌ترین خدمات این کلینیک مربوط  به بخش زیبایی است که شامل انواع درمان‌های زیبایی مثل بلیچینگ (سفیدکردن دندان‌ها)، لمینت، ونیر کامپوزیت، کاشت نگین و انواع ترمیم‌های زیبایی می‌شود. این بخش برای افرادی مناسب است که می‌خواهند در محیطی تخصصی و معتبر، به ظاهر دندان‌های خود رسیدگی کنند و تغییراتی در چینش، فرم، رنگ و... آن‌ها به وجود بیاورند. از آنجا که ظاهر دندان‌ها اثر مستقیم بر چهره و لبخند افراد می‌گذارد، مراجعه به کلینیکی که از بهترین متخصصان و نوین‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند، می‌تواند انتخابی عاقلانه  و درست باشد؛ زیرا نتیجه‌بخشی درمان و موفقیت آن، قطعی است.

پروتزهای دندانی

پروتزهای دندانی بخش دیگری از خدمات خوب کلینیک دندانپزشکی صدف به حساب می‌آیند و برای بیمارانی مناسب هستند که به دلایل مختلفی مثل حوادث غیرمترقبه، کهولت سن و... دندان‌های خود را از دست داده‌اند؛ افرادی که در جویدن غذا و گفتار، با مشکلات اساسی روبه‌رو شده‌اند و این نقص ظاهری در دهانشان، اعتمادبه‌نفس را از آن‌ها گرفته است. انواع خدمات این بخش مثل دست دندان، روکش‌های زیرکونیوم، روکش‌های تمام چینی، انواع بریج‌های دندانی و انواع پروتزهای پارسیل متحرک، به کمک این دسته از افراد شتافته است تا بتوانند آسیب واردشده را جبران کنند و با داشتن دندان‌های مصنوعی، بار دیگر غذاها را به خوبی بجوند، بیان و گفتار بهتری داشته باشند و از زیبایی لبخند خود لذت ببرند.

ترمیم دندان

از دیگر درمان‌های متداولی که در این کلینیک ارائه می‌شود، ترمیم یا پرکردن دندان با مواد مخصوص است. افرادی که دندانشان به هر دلیلی دچار شکستگی، پوسیدگی، فرسودگی، لب‌پریدگی و... شده است، می‌توانند به کمک این درمان مشکلات دندان خود را برطرف کنند. ترمیم دندان از کاربردی‌ترین درمان‌های دندانپزشکی است که به دندان بیماران عمر دوباره‌ای می‌بخشد و درصورت مراقبت درست و رعایت بهداشت، دندان ترمیم‌شده می‌تواند سال‌ها عملکرد خود را حفظ کند.

درمان‌های تخصصی اطفال

آخرین مورد از خدمات کلینیک دندانپزشکی صدف مربوط به درمان‌های تخصصی کودکان است. درمان‌هایی نظیر فلورایدتراپی،انواع ترمیم‌های تخصصی، بستن شیارهای دندانی و پیشگیری از پوسیدگی (فیشور سیلنت) و قراردادن فضانگهدارنده‌های ثابت و متحرک، در این گروه قرار دارند و والدین می‌توانند با خیال راحت کودک دلبند خود را به بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران بیاورند. به این ترتیب، دندانپزشک اطفال به‌عنوان فردی که در این حوزه تخصص کامل دارد، در محیطی آرام و دل‌نشین برای کودکان، مشکلات دندان آن‌ها را درمان می‌کند.

سخن پایانی

درمان مشکلات و بیماری‌های دهان و دندان یکی از مهم‌ترین اقدامات برای حفظ سلامت کلی بدن است. انتخاب یک کلینیک خوب و معتبر، اولین و ضروری‌ترین قدم در راه پیشگیری از بروز آسیب‌ها یا درمان بیماری‌های دهان و دندان است و کلینیک دندانپزشکی صدف با داشتن فضایی مناسب و بهداشتی، متخصصان باتجربه، پیشرفته‌ترین تجهیزات درمانی و ارائۀ انواع خدمات دندانپزشکی، بهترین مرکز دندانپزشکی در مرکز تهران به حساب می‌آید. بیماران می‌توانند با خیال راحت به این کلینیک مراجعه کنند و از خدمات آن بهره ببرند.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.