یکی از مهم‌ترین دعاوی مطرح‌شده در دادگاه‌های حقوقی، دعاوی مربوط به بیمه است. در این میان بیمه باربری و بیمه آتش سوزی سهم بسزایی از این دعاوی را به خود اختصاص داده‌اند. ازاین‌رو نیاز به وکیل بیمه آتش سوزی و وکیل بیمه باربری بیش‌ازپیش خودنمایی می‌کند. در این یادداشت به معرفی این دو نوع تخصص حقوقی می‌پردازیم.

وکیل بیمه آتش سوزی

وکیل بیمه آتش سوزی پیش از هر چیزی، به شرایط عمومی بیمه آتش سوزی و قوانین آن مسلط است. وکیل بیمه آتش سوزی به‌طور کامل قادر به تفسیر این قوانین بوده و می‌توانید به‌خوبی از آن‌ها در محاکم قضای به نفع موکل خود استفاده کند.

علاوه بر قوانین، وکیل بیمه آتش سوزی به روند حقوقی دعاوی مربوط به بیمه آتش سوزی اشراف کامل دارد. او به‌خوبی می‌داند که یک پرونده از کجا آغاز می‌شود و نیاز به چه مدارک و ادله‌ای دارد. او به‌خوبی می‌داند که در چه مراحلی نیاز به رأی کارشناس است و با توجه به تسلطی که به این حوزه دارد، به‌خوبی می‌تواند نظر کارشناس را پیش‌بینی کند.

اما مهم‌ترین ویژگی یک وکیل بیمه آتش سوزی، تجربه او در بر عهده گرفتن چنین پرونده‌هایی است. وکیل بیمه آتش سوزی رزومه‌ای قوی در دعاوی مربوط به بیمه آتش سوزی داشته و سابقه خوبی در گرفتن رأی و وصول غرامت به نفع موکلان خود را دارد.

وکیل بیمه باربری

وکیل بیمه باربری علاوه بر اینکه قوانین داخلی و شرایط عمومی بیمه باربری را به‌خوبی می‌شناسد، به قوانین بین‌المللی بیمه باربری و کلوزهای A، B و C مسلط است. اشراف به قوانین و دستورالعمل‌های قابل‌طرح در محاکم قضایی از دیگر ویژگی‌های یک وکیل بیمه باربری است.

وکیل بیمه باربری رویه‌های حقوقی دعاوی مربوط به بیمه باربری را به‌خوبی می‌شناسد و در مواردی که به نظر کارشناس ارجاع می‌شود، با توجه به تسلطی که به موضوع دارد، از قبل از نظر کارشناس مطمئن است و اگر کارشناس نظر درستی نداد، می‌تواند آن را تشخیص دهد و بنابراین درخواست کارشناسی مجدد دهد.

با تمام این‌ها، چیزی که حضور یک وکیل متخصص بیمه باربری را در دعاوی این‌چنینی حیاتی می‌کند، تجربه بالای او از به دست گرفتن پرونده‌های مشابه است. وکیل بیمه باربری، سابقه بالایی در پیروزی در پرونده‌های مربوط به بیمه باربری را دارد و رزومه خوبی در وصول غرامت حداکثری برای موکلان خود را دارد.

بهترین وکیل بیمه

برای پیدا کردن بهترین وکیل بیمه، باید به مجموعه‌ای مراجعه کنید که بتواند وکیل با مشخصاتی که گفته شد را در اختیار شما بگذارد. «گروه وکلای حقوقی سوبارش»، به‌عنوان یک مجموعه تخصصی حقوقی در زمینه‌های بیمه، بانک و ملک، یکی از معتبرترین مراکز برای به دست گرفتن پرونده‌های حقوقی شما درزمینهٔ بیمه آتش سوزی و بیمه باربری است. کافی است «وکلای حقوقی سوبارش» را در گوگل جست‌وجو کنید و وارد وب‌سایت سوبارش شوید تا خود با این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.