پزشکان، پرستاران و متخصصان مراقبت‌ های بهداشتی در همه ی فعالیت های خود به تجهیزات پزشکی و ابزارهای پزشکی با عملکرد مناسب نیاز دارند تا بهترین خدمات ممکن را به بیماران خود ارائه دهند.

این ابزارها، زمانی که در اوج عملکرد کار می کنند، به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی امکان می دهند تا سلامت بیماران خود را بهتر نظارت و پیگیری کنند و عملکردهای متنوعی را انجام دهند، چه در اورژانس، بخش جراحی یا درمان‌های سرپایی.

اگر یک قطعه از تجهیزات خراب شود، کیفیت مراقبت از بیمار به طور ناگهانی کاهش می یابد و حتی ایمنی بیمار را به خطر می اندازد. از این رو اهمیت دقیق و سریع تعمیر این تجهیزات اهمیت زیادی دارد.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز، با در نظر گرفتن تمام موارد لازم برای کسب درآمد از تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز، طراحی شده است که مهارت جویان را به طور کامل آماده ورود به بازار کار و همکاری با بیمارستان ها و کلنیک ها می کند. 09365579255

درآمد تعمیرات تجهیزات پزشکی

باتوجه به پیشرفت روز به روز اطلاعات پزشکی و مهندسی و به طبع آن، ساخت دستگاه های جدید و متنوع برای تشخیص و درمان بیماری‌ها، تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز هم روز به روز افزایش می یابد.

در کشورمان ایران که بسیاری از نمایندگی های تجهیزات پزشکی امکان فعالیت و ارائه خدمات به بیمارستان ها و کلنیک ها را ندارند، تعمیرکاران تجهیزات پزشکی، مهره‌ی ارزشمندی در صنعت پزشکی به حساب می آیند.

در صورت فرسودگی و یا خراب شدن قطعه ای از دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در دستگاه های حیاتی موجود در بیمارستان، تعمیرکاران تجهیزات پزشکی می توانند وارد عمل شوند و مشکل دستگاه را حل کنند.

همچنین به علت بالا بودن علم پزشکی در کشور ما، بسیاری از بیماران از کشورهای همسایه، برای درمان و انجام عمل های جراحی به کشور ما مراجعه می کنند و این امر باعث رونق بیش از بیش حیطه درمان و پزشکی و به طبع آن، استفاده از تجهیزات پزشکی می شود.

بنا به دلایلی که مطرح کردیم، درآمد تعمیرات تجهیزات پزشکی، مقدار چشمگیری را شامل می شود. در صورتی که تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای تجهیزات پزشکی شوید، می توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید.

مزیت دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

  • یادگیری تمام نکات به صورت عملی درکارگاه‌های مجهز به تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز
  • حضور استادان متخصص و باتجربه چندین دهه در تعمیرات تجهیزات پزشکی
  • ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای تعمیر تجهیزات پزشکی به مهارت‌جویان
  • آموزش ورود به بازارکار و شناسایی صحیح مشتریان

سرفصل های دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

از آنجایی که تدریس کامل و دقیق حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز  برای استادان دوره ما اهمیت فراوانی دارند، سعی کرده ایم تا این دروه را به صورتی آموزش دهیم تا پس از پایان دوره شخص با دست پر وارد بازار کار شود و بتواند پروژه تعمیرات تجهیزات پزشکی را قبول کند و با بیمارستان ها و کلنیک ها همکاری کند.

دوره مقدماتی

مزیت‌های دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

سر فصل های دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

آشنایی با اصول الکتریکی و قطعات الکتریکی

آشنایی با اصول آزمایشگاهیی و اندازه گیری و مدار

آشنایی با ست های تشخیصی و تعمیر آن ها

فشار سنج و تعمیر آنها

مانومتر مرطوب کننده اکسیژن و تعمیرات آن ها

معرفی و نگهداری و تعمیر ساکشن

اتوکلاو

فور

ECG


دوره پیشرفته

آشنایی با مدارهای الکترونیکی

عیب یابی و تعمیر بردهای الکترونیکی

آشنایی با دستگاه سانتریفیوژ و تعمیرات آن

آشنایی با دستگاه فتوتراپی و تعمیرات آن

آشنایی با دستگاه انکوباتور و تعمیرات آن

آشنایی با دستگاه الکتروکوتر و تعمیرات آن

آشنایی با دستگاه الکتروشوک و تعمیرات آن

آموختن اصول بازاریابی و معرفی خود در بازار کار


اهمیت استاد دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

امروزه دوره های متعدد تعمیرات تجهیزات پزشکی با هزینه های گزاف برگزار می شود که هر کدام از آن ها مزیت خاص خود را دارد.

اما باید این نکته را بدانیم که تدریس دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی کار هر کسی نیست!

به بیان دیگر فقط کسی می تواند به صورت صحیح و با کارآمدی بالا این مباحث را تدریس کند که خود چندین سال در این حرفه فعالیت کرده باشد و رابطه بسیار قوی با بیمارستان ها و کلنیک ها داشته باشد و بتواند در سریع ترین زمان به عیب یابی و تعمیرات تجهیزات پزشکی بپردازد.

استاد دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز، سابقه کار چندین ساله در بیمارستان ها و کلینک ها را دارد و چندین سال به انجام تعمیرات و برقراری ارتباط با پزشکان و تکنسین های آزمایشگاه و... پرداخته است.

حال بهتر است به چند مورد از اهمیت تعمیرات تجهیزات پزشکی بپردازیم:

ایمنی: پزشکان و همچنین تکنسین های تعمیرات تجهیزات پزشکی باید همیشه در تلاش باشند تا ایمن ترین تجربه مراقبت های بهداشتی را به بیماران خود ارائه دهند. تجهیزات پزشکی که تحت تعمیر و نگهداری منظم و مناسب قرار می گیرند به طور قابل توجهی برای بیماران و کارکنان پزشکی ایمن تر هستند. اگر این دستگاه‌ها بازرسی و نگهداری شوند، می‌توانید مشکلات احتمالی را مدت‌ها قبل از اینکه مشکل‌ساز شوند، ریشه‌یابی کنید، که می‌تواند از عملکرد نادرست یا از کار افتادن کامل دستگاه جلوگیری کند.

تیم آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز، دوره های تعمیر و نگهداری کامل را برای طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های پزشکی ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که تجهیزات شما دائماً در بهترین عملکرد خود عمل می‌کنند.

عملکرد کارآمدتر:برای برخی از دستگاه های پزشکی، خرابی ممکن است به نگرانی های ایمنی منجر نشود، اما به دلیل ناکارآمدی می تواند کار شما را به طور قابل توجهی سخت تر کند. فعال و پیگیر بودن در تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌هایی در صورت از کار افتادن موقتی دستگاه و تجهیزات داشته باشید.

به این ترتیب می توانید بدون به خطر انداختن کیفیت مراقبتی که به بیماران ارائه می دهید، تعمیر و نگهداری منظم تجهیزات را برنامه ریزی کنید، که این یک توانایی بسیار مهم است.

صرفه جویی مالی: نگهداری پیشگیرانه برای تجهیزات پزشکی، می تواند در درازمدت باعث صرفه جویی زیادی در هزینه ها شود. تعویض کامل دستگاه‌ها یا تجهیزات پزشکی یا نیاز به تعمیرات اضطراری آن دستگاه‌ها معمولاً بسیار گران‌تر از تعمیر و نگهداری معمول است. بنابراین، در حالی که ممکن است به نظر برسد مشکلی وجود ندارد، بررسی دقیق و مداوم را به عنوان بیمه تجهیزات پزشکی در نظر بگیرید.

حرفه ای بودن: در حالی که این مورد به اندازه سه مورد دیگر مهم نیست، اما چیزی است که باید در نظر داشت. اگر دائماً با تجهیزات یا دستگاه‌های پزشکی مشکل دارید زیرا تعمیر و نگهداری را در اولویت قرار نمی‌دهید، برای بیمارانی که باید با ناکارآمدی‌ها یا مراقبت‌های نامرغوب ناشی از خرابی تجهیزات را تحمل کنند، بسیار غیرحرفه‌ای به نظر خواهید رسید. این بیماران به نوبه خود بیشتر به دوستان و اعضای خانواده خود می گویند که از مراجعه به آن بیمارستان و یا کلنیک اجتناب کنند.

نحوه شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

پس از توضیحات کافی در مورد دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز، می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و در مورد دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی، با آن ها مشاوره داشته باشید. همچنین برای ثبت نام در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز می توانید با شماره 09365579255 تماس بگیرید و یا به وب سایت های ما سر بزنید.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.