در حال حاضر تعداد متقاضیان لیزر مو بسیار بالاست و ارائه خدمات به زیباجویان، از درآمد خوبی برخوردار است. در این راستا می‌توانید خرید دستگاه لیزر بدن اصل و باکیفیت را از طریق شرکت وارد کننده دستگاه لیزر مو در دستور کار خود قرار دهید و به ارائه خدمات به مشتریان بپردازید. ازآنجایی‌که انواع مختلفی از این تجهیزات در بازار وجود دارد، مشاوره خرید دستگاه لیزر مو می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. با ما همراه باشید تا دربارهٔ بهترین برندهای دستگاه لیزر بیشتر بدانید:

دستگاه لیزر مو الکس

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین دستگاه‌های لیزر برای حذف موهای زائد با طول‌موج 755 نانومتر است. لیزر الکساندرایت دارای تکنولوژی منحصربه‌فرد برای ازبین‌بردن موهای معمولی و ضخیم در انواع طیف پوستی، به‌خصوص در پوست‌های سفید، جواب‌دهی بسیار خوبی دارد. از دیگر مزایای خرید دستگاه لیزر بدن الکساندرایت، تعداد جلسات درمانی کوتاه، بین 4 تا 8 جلسه با بازدهی عالی و بدون برگشت است. میزان رفع موهای زائد از طریق این دستگاه، حدود 70% گزارش شده‌است که این گزارش نشان از جواب‌دهی عالی دستگاه لیزر مو الکس دارد. روند درمان با الکس، نیازی به ژل ندارد که این مورد سبب افزایش سرعت درمان می‌شود.

دستگاه الکساندرایت را می‌توان در حالت Q-Switch تنظیم کرد که در این حالت لیزر، پرتو پرانرژی در پالس‌های کوتاه تولید می‌کند. این ویژگی سبب حذف دائمی موهای زائد خواهد شد. وجود سیستم کولینگ قوی این دستگاه باعث می‌شود تا روند درمانی با کمترین عوارض جانبی همراه باشد. ازآنجایی‌که این دستگاه برای طیف پوستی سفید کارآمدتر است، بنابراین توصیه می‌شود افرادی که دارای پوست‌های سبزه و تیره هستند، با احتیاط بیشتری از آن استفاده کنند.

الکساندرایت به‌علت داشتن قطعات باکیفیت، دارای طول عمر زیاد است و با خیالی راحت می‌توان از آن برای ساعات طولانی استفاده کرد. جهت مشاورهٔ خرید دستگاه لیزر مو می‌توانید با نمایندگی دستگاه لیزر موهای زائد الکس در تماس باشید. کارشناسان نمایندگی با معرفی بهترین دستگاه لیزر بدن، به شما کمک خواهند کرد که دربارهٔ ویژگی‌های کارآمد آن بیشتر بدانید. خرید قسطی دستگاه لیزر بدن الکساندرایت نیز از طریق نمایندگی یا شرکت وارد کننده دستگاه لیزر مو امکان‌پذیر خواهد بود.

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس (Soprano Titanium plus Laser) بهترین مدل دستگاه لیزر بدن برای رفع دائمی موهای زائد است. تیتانیوم با ارتقای ویژگی‌های خود، درمانی سریع‌تر، ایمن‌تر و راحت‌تر را تحت عنوان لیزر تیتانیوم پلاس 2023 ارائه کرده‌است. این دستگاه برای انواع پوست و موهای مختلف مناسب بوده و هر فردی با هر نوع رنگ پوست و ضخامت مویی می‌تواند از آن استفاده کند. تیتانیوم پلاس با بهره‌مندی از ۴ طول‌موج‌ متفاوت و قدرتمند، ملانین‌های پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث غیرفعال شدن فولیکول مو می‌شود، به همین دلیل برای انواع تیپ پوستی مناسب است.

همان‌طور که اشاره شد، تیتانیوم پلاس از انواع دستگاه لیزر بدن با 4 طول‌موج است که هرکدام از آن‌ها، برای یک نوع تیپ پوستی مناسب هستند. طول‌موج الکساندرایت با قدرت ۷۵۵ نانومتر، برای حذف موهای زائد در افرادی با تیپ پوستی سفیدرنگ طراحی شده‌است. این در حالی است که لیزر دایود با طول‌موج ۸۱۰ نانومتر، برای رفع دائمی موهای زائد در افرادی که رنگ پوست تیره دارند مناسب است. طول‌موج اندیاگ 940 نانومتر از جدیدترین طول‌موج ارائه‌شده برای حذف موهای زائدی است که امکان رشد مجدد دارند. طول‌موج اندیاگ با طول‌موج 1064 نانومتر نسبت به طول‌موج‌های قبلی، قدرتمندتر بوده و جذب لایه‌های زیرین پوست می‌شود. درنتیجه فولیکول‌های پوست با سرعت بیشتری غیرفعال می‌شوند.

سیستم خنک‌کننده‌ لیزر تیتانیوم از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها برای کاهش درد و عوارض طول دورهٔ درمان و همچنین افزایش سلامت دستگاه بهره می‌برد. شایان ذکر است که سیستم خنک‌کننده تیتانیوم اورجینال تماماً در بدنهٔ دستگاه قرار گرفته‌است و هیچ سیستم خنک کننده یا چیلر اضافی همراه دستگاه نیست. از طرفی پمپ آب دستگاه به‌صورت کامل برای تیتانیوم طراحی و تعبیه شده‌است که قابلیت کارکرد 24ساعته را ارائه می‌کند.

تیتانیوم پلاس را می‌توان بهترین دستگاه لیزر بدن دانست، چراکه رفع موهای زائد بدن با استفاده از آن، یک روش کاملاً ایمن و بدون خطر است. درواقع دستگاه این امکان را به اپراتورها می‌دهد که طول‌موج را با توجه به رنگ پوست و ضخامت مو تعیین کنند، به همین دلیل خرید دستگاه لیزر بدن تیتانیوم پلاس یک انتخاب عالی و هوشمندانه است. جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه لیزر بدن تیتانیوم پلاس، می‌توانید نمایندگی دستگاه لیزر موهای زائد در تماس باشید و مشاوره خرید دریافت کنید.

مزایای خرید دستگاه لیزر بدن پلاتینیوم پلاس

لیزر پلاتینیوم پلاس بهترین مدل دستگاه لیزر بدن است که برای انواع تیپ پوستی و ضخامت مو کارایی مؤثر دارد. این دستگاه مجهز به سیستم خنک‌کننده بسیار قوی است که توانایی بالایی برای لیزر بدون درد و سوختگی را ارائه می‌دهد. پلاتینیوم از انواع دستگاه لیزر بدن با سه طول‌موج در یک هندپیس است که به‌طور هم‌زمان، فولیکول‌های مو را تحت هدف قرار می‌دهند. فناوری تابش امواج دستگاه پلاتینیوم به نحوی طراحی شده‌است که در لایه‌‌های میانی پوست حرارت ایجاد کند. این حرارت سبب آسیب دائمی به فولیکول‌های مو و از بین رفتن موهای زائد می‌‌شود. شایان ذکر است که حرارت ایجادشده، فقط می‌تواند به فولیکول مو آسیب وارد کند و بافت‌های اطراف آن کاملاً سالم می‌مانند. از سری مزایای این دستگاه فوق‌العاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیستم خنک‌کنندهٔ قوی

دارا بودن یک سیستم خنک‌کنندهٔ قدرتمند، اولین ویژگی دستگاه لیزر پلاتینیوم است. این قابلیت سبب بدون درد شدن فرایند لیزر و کاهش عوارض جانبی مانند سوختگی و کبودی پوست است.

  • داشتن سر مخروطی قابل تنظیم

یکی دیگر از مزایای پلاتینیوم پلاس، داشتن سر مخروطی قابل تنظیم بر روی دو طول‌موج 810 و 1064 است. به این ترتیب می‌توان از آن به بهترین نحو برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد.

  • امکان ثبت مشخصات فرد

لیزر پلاتینیوم امکان ثبت پوشه برای واردکردن اطلاعات درمان زیباجو، مانند تعداد جلسات و شات‌ها را دارد.

  • قابلیت تعویض  اپلیکاتور

اپلیکاتور یا سری دستگاه لیزر قابل تعویض است و این موضوع ازنظر سلامت و بهداشت از اهمیت زیادی برخوردار است، چراکه این قسمت به‌طور مستقیم با پوست افراد در تماس است.

سخن پایانی

از بهترین مدل‌ها برای خرید دستگاه لیزر بدن می‌توان به دستگاه الکساندرایت، اسنایدر پلاس و تیتانیوم پلاس و یا هانس اشاره کرد که هرکدام ویژگی‌های فوق‌العادهٔ خاص به خود را دارند. ازآنجایی‌که قیمت دستگاه لیزر بدن بالاست، بهتر است که قبل از خرید، با مشاوران نمایندگی دربارهٔ انتخاب بهترین مدل مشورت کنید. انجام این کار باعث می‌شود که بتوانید بهترین دستگاه را برای مراجعه‌کنندگان خود تهیه کنید. این نکته را فراموش نکنید که کیفیت بسیار مهم‌تر از قیمت است. پس در انتخاب و خرید بهترین مدل دستگاه شک نداشته باشید، چراکه با امکان خرید قسطی دستگاه لیزر بدن، این مشکل حل می‌شود.

شرکت تجهیز گستر لیزر (tgmed.ir)

وارد کننده و عرضه کننده تجهیزات زیبایی از قبیل دستگاه های لیزر موهای زائد اشنایدر (schneider)، تیتانیوم (Titanium)، آلما (Alma) و همچنین دستگاه جوانساز هایفو (Hifu) و co2 fractional ؛ دستگاه رفع تاتو پیکوسکند (PicoSecond)، دستگاه های لاغری کرایولیپولیز و ار اف کویتیشن

مشاوره | فروش | پشتیبانی | خدمات پس از فروش

همواره تلاش نموده ایم تا به عنوان بهترین شرکت ارائه دهنده تجهیزات زیبایی، کالا و خدمات خود را به همه شهر های ایران با پشتیبانی مناسب عرضه کنیم

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.