مرکز مشاوره اضطراب  انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که نیاز به درمان اضطراب توسط متخصص روانشناس دارند. اضطراب مشکل بسیار ناتوان کننده ای در زندگی می باشد و کسانی که از مشکل اضطراب رنج می برند چنانچه به یک کلینیک روانشناسی برای درمان تخصصی مراجعه ننمایند نه تنها خود را از داشتن یک زندگی عادی محروم می کنند بلکه مشکلات فیزیکی نیز در انتظار آنها می باشد. مراجعه به روانشناس اضطراب در مرکز مشاوره می تواند از این اتفاق جلوگیری نماید.

از نظر مشاور روانشناس استرس و اضطراب دلایل بی شماری می تواند داشته باشد که شایع ترین آنها وجود اختلال اضطرابی ، فشار اجتماعی و اختلالات ارثی می باشد. مشاور اضطراب در کلینیک روانشناسی برای درمان استرس و اضطراب پیشنهادات ویژه ای ارائه می دهند.

ورزش و فعالیت بدنی : یک روانشناس خوب همواره به کسانی که از اضطراب مداوم رنج می برند پیشنهاد می کنند تا برنامه مرتب ورزشی برای خود اختصاص دهند. پیاده روی سریع و فعالیت های بدنی که باعث افزایش گردش خون و کارکرد تنفسی افراد می شود می تواند در کاهش استرس و اضطراب افراد بسیار مواثر باشد.

برنامه غذایی مناسب : استفاده از مواد غذایی سالم و کاهش مصرف فست فود ها می تواند یکی دیگر از عوامل مواثر برای کاهش اضطراب باشد. مشاور خوب مصرف مواد غذایی سالم را برای بهبود سلامت جسمی بدن و کارکرد ارگان های بدن بسیار ضروری می داند.


معاشرت با دیگران و اجتماعی بودن : بسیاری ازمتخصصین روانشناس در مرکز مشاوره اضطراب بر این عقیده هستند که افرادی که تمایل به معاشرت با دیگران ندارند بیشتر دچار تفکرات اضطرابی می شوند و افکار استرس زا در ذهن آنها پرورش می یابد.

کسب آگاهی درباره اضطراب : افرادی که دچار استرس و اضطراب هستند با دریافت اطلاعات مشکل خود از یک مشاور اضطراب خوب می توانند آن را پذیرفته و به جای مقابله نا سالم که باعث افزایش میزان اضطراب می گردد با شیوه های مناسب آن را کنترل نمایند.

بهترین روانشناس اضطراب حمایت اطرافیان بیمار را برای درمان بیماری بسیار مواثر ارزیابی می نمایند، کسانی که از این بیماری رنج می برند نیاز به همراهی اعضا خانواده و نزدیکان دارند. بهترین مشاور اضطراب در جلسات مشاوره از همراهان بیمار می خواهد تا در زمان هایی که بیمار دچار حملات اضطرابی می شوند با آنها صحبت نموده و اجازه ندهند تا این حالت در بیمار شکل حاد به خود بگیرد.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو امیدی برای ساختن روزهای بهتر