دکتر مشاوره در برطرف نمودن بخش عظیمی از مشکلات روحی و اختلالات روانی در کلینیک روانشناسی نقش دارد. در مرکز مشاوره یک دکتر روانشناس می تواند به حل بحران هایی که زندگی افراد را تحت تاثیر گذاشته است کمک کند. شیوه های درمانی درمرکز مشاوره به سبک تخصصی روانشناس آن بستگی دارد، درمان های رفتاری و شناختی امروزه جز پر طرفدار ترین نوع درمان روانشناسی می باشند، که امروزه توسط بهترین روانشناسان در بهترین مراکز مشاوره استفاده می شود.

افسردگی یکی از شایع ترین بیماری با توجه به فشارهای اجتماعی و خانوادگی در زندگی امروز است ، متخصص روانشناس با توجه به نیاز مراجع گاهی برای درمان افسردگی از روانپزشک و دارو درمانی استفاده می کند. بی خوابی، تغییرات اشتها، تغیرات خلقی و... همگی می تواند از عوامل و نشانه های افسردگی در افراد باشد، از نظر روانشناس حرفه ای افسردگی می تواند گاهی از یکی از اعضا خانواده به دیگر اعضا انتقال یابد، روانشناسان امروزه با پیشرفت علم به موفقیت های زیادی برای درمان افسردگی نائل شده اند تا افراد بتوانند با آرامش زندگی کنند.

وسواس یکی دیگر از اختلالات روانی می باشد که بهتر است برایدرمان وسواس حتما به یک مشاور خوب مراجعه کرد، افراد وسواسی فشار روانی شدیدی را همراه خود دارند و از نظر متخصص مشاور وسواس چه بسا عامل وسواس ، همین فشارهای روانی شدیدی باشد که در زندگی خود تجربه می کنند، در کلینیک های روانشناسی خوب مشاور وسواس سعی بر آن می کند تا افراد را با ریشه و علت روانی بروز این بیماری رو به رو کند، افرادی که بیماری وسواس دارند، چه به شکل شستشوی مداوم و چه به صورت تکرار در افکار آزار دهنده، زندگی را برای خود و نزدیکانشان بسیار سخت می کنند، این افراد به خاطر عدم توانایی در کنترل ذهنی خود بسیار سخت به مرکز روانشناسی مراجعه می کنند، کلینیک های روانشناسی با امکان مراجعه غیر حضوری به صورت مشاوره تلفنی توانسته تا حدودی امکان دسترسی افراد برای مراجعه به مشاور وسواس را فراهم کند.در اکثر موارد عنوان شده کسانی که برای حل مشکلات خود به مرکزمشاوره مراجعه می کنند دچار استرس و اضطراب نیز می باشند. بهترین مراکز مشاورهدر کنار توجه به درمان اختلالات روانی افراد به حل بحران استرس در افراد توجه فراوانی می کند. عدم درمان استرس می تواند مشکلات روانی زیادی نه تنها از نظر روانی بلکه به صورت جسمی به همراه داشته باشد. بسیاری از متخصصین به این نتیجه رسیده اند که بسیاری از بیماری های جسمی از جمله سرطان ریشه در بالا بودن میزان استرس افراد در زندگی آنها دارد.

کلینیک انتخاب نو با تلاش برای فراهم کردن نیاز افراد در یک محیط گرم و صمیمی از بهترین روانشناسان مشاوره و بهترین اساتید روانشناسی استفاده می کند تا بهترین خدمات روانشناسی را ارائه داده و کمکی به کاهش میزان فشار جامعه شود.

این کلینیک مشاوره طی مدت کوتاهی تبدیل به یکی از بهترین کلینیک های شمال تهران شد و توانست نیاز مراجعین خود را در زمینه های مختلف برطرف کند.