مرکز مشاوره ازدواج انتخاب نو ارائه دهنده ی خدمات مشاوره ازدواج برای زوجین است.

 

زندگی زناشویی پرفراز و نشیب است و زوج های بسیاری آن را تحمل نمی کنند و تصمیم به ترک می گیرند ، در حالی که اگر کمی تحمل داشته باشند و از مشاور ازدواج خوب کمک بگیرند، شرایط بهبود می یابد . اغلب زوج هایی که به کلینیک روانشناسی برای کمک مراجعه می کنند از رابطه ی زناشویی خود ناراضی هستند . روانشناس ازدواج در مرکز مشاوره انتخاب نو برای داشتن زندگی شاد تر و خشنود تر و رضایتمندانه تر زوجین تلاش می کند.

 

مرکز مشاوره ازدواج انتخاب نو ارائه دهنده ی خدمات مشاوره ازدواج برای زوجین است.

 

نظر روانشناس ازدواج تهران در خصوص عادات مخرب

طبق نظر دکتر روانشناس بعضی از رفتار های زوجین سبب می شود به تدریج ازدواج زوجین به افول بگذارد. مشاور ازدواج در مرکز روانشناسی و مشاوره انتخاب نو  این عادت های مخرب زوجین را شناسایی می کند و عادت های درست را معرفی کرده و آن ها را جایگزین می کند.

دکتر مشاور بعضی از این عادات مخرب را بیان می کند که عبارت اند از :

انتقاد

سرزنش کردن

شکایت

غرغر

تهدید

تنبیه

رشوه دادن می باشد که با دور کردن این موارد از تعاملات زناشویی ، روابط به طور چشمگیری بهبود خواهد یافت.

مشاوره ازدواج چگونه است ؟

 متخصص روانشناس در مرکز روانشناسی به زوجین کمک و راهنمایی می کند تا این عادت های بد را کنار بگذارند و عادت هایی که باعث بهتر شدن روند زندگیشان می شود را معرفی می کند. این عادت های مهر آمیز می توان به حمایت ، تشویق ، گوش دادن ، پذیرش ، احترام گذاشتن ،اعتماد و مذاکره درباره ی تفاوت ها اشاره کرد. آموزش  این رفتارها به زوجین با مشاوره ازدواج توسط روانشناس انجام می شود که تاثیر مطلوبی بر ارتباط زوجین خواهد داشت.