خیانت زناشویی درست در زمانی اتفاق می افتد که یکی از طرفین از تعهد به رابطه خارج شده باشد. مشاوره خیانت در مرکز روانشناسی انتخاب نو با کمک بهترین متخصصین روانشناس انجام می گیرد . در بسیاری از موارد دیده شده زن و مردی که به رابطه خود خیانت نموده اند اصلا مفهوم عمل خود را خیانت ندانسته و آن را امری خالی از اشکال می دانند.

خیانت همسر یکی از آسیب رسان ترین اتفاقاتی می باشد که در خانواده اتفاق می افتد و باعث سردی روابط و بر هم خوردگی زندگی زناشویی می گردد. روانشناس خیانت ، خیانت را خارج شدن از تعهد زندگی زناشویی تعریف می کند.  هر عملی که باعث بر هم خوردگی زندگی زناشویی گردد و رفتاری غیر اخلاقی و اجتماعی باشد در همه دنیا خیانت محسوب می گردد. فردی که خیانت می کند به دلیل پنهان کاری که از خود نشان می دهد بیش از یک فرد عادی دچار فشار و استرس نسبت که فردی که به شکل عادی زندگی می کند می باشد.

مشاور خیانت معمولا در مرکز مشاوره ، فردی را که نسبت به او خیانت انجام گرفته است را بسیار شکسته می بیند. این افراد معمولا پس از خشم دچار احساس عمیق شکست و نا کامی می باشد و دچار افت عزت نفس می گردند. کلینیک مشاوره انتخاب نو در زمینه خیانت های زناشویی بسیار حرفه ای عمل می نماید . زوجی که نیاز به بهترین مشاوره خیانت دارند در این مرکز مشاور می توانند به هدف خویش نائل شوند و از مشاوره خیانت خوب بهره مند گردند.

انواع خیانت از نظر مشاور روانشناس

-         زمانی که فرد احساس و عشق خود را در زندگی زناشویی از دست می دهد.

-         وجود اختلال روانی در فرد که باعث می شود به صورت هم زمان به چند فرد علاقه مند باشد.

-         تسلیم فرد در مقابل تمایلات جنسی ، در این حالت فرد با وجود علاقه به شریک زندگی خود در موقعیت هایی که شرایط رابطه جنسی با دیگران فراهم می باشد ، توانایی کنترل خود را ندارد.

-         فشار جنسی یکی دیگر دلایلی می باشد که باعث خیانت می گردد . این افراد در کلینیک روانشناسی عنوان می دارند که به همسر خود علاقه و میل جنسی را دارند اما از واکنش های همسر خود نسبت به ماجراجویی جنسی خود وحشت دارند.

بهترین مشاور خیانت در طی برسی هایی که انجام می دهد متوجه شده بیشترین دلیل خیانت در زنان مشکلات عاطفی و بیشترین دلایل خیانت در مردان مشکلات جنسی می باشد و در مجموع نارضایتی در زندگی مشترک بیشترین دلیل خیانت زناشویی می باشد . زن و مردی که به دلایل گوناگون همچون ، داشتن فرزند ، وابستگی خانوادگی و مشکلات مالی مجبور به ادامه زندگی مشترک خود هستند معمولا به خیانت روی می آورند.


روانشناس مشاور چه پیشنهاداتی برای فردی که دچار خیانت شده است ارائه می دهد؟

-         پذیرش اشتباه: در حقیقت زندگی که خیانت در آن اتفاق می افتد در آن هر دو فرد به اندازه ای مقصر هستند. مشاور خیانت خوب بر این اعتقاد است که وقتی افراد در مقابل اشتباه خود مقاومت نشان دهند باعث بروز تنش بیشتر می شوند اما این پذیرش نباید در حدی باشد که تمام مشکلات متوجه یک نفر بوده و فرد در موقعیت ضعف کامل قرار گیرد.

-        سرزنش نکنید : در مواردی دیده می شود فردی که دچار خیانت گشته دائما در حال خود تخریبی و تفکر درباره اعمال خود می باشد . این افراد به بهترین روانشناس خیانت درباره کارهایی که فکر می کنند اگر می کردند تا این مسئله اتفاق نیفتد می گویند و بسیار خود را سرزنش می کنند . در حالی که متخصص روانشناس خیانت سرزنش خود را ، نوعی خود تخریبی به حساب می آورد که باعث فشار روانی شدید و مشکلات بعدی در زندگی فرد می گردد ، می دانند.

-        حساسیت درباره نفر سوم اشتباه است : در مواردی خیانت همسر باعث می گردد تا افراد درباره فردی سوم مسئله درگیری ذهنی پیدا کنند و نسبت به آن حساسیت نشان دهند . دکتر روانشناس خیانتبه این افراد پیشنهاد می کنند اکیدا از کنجکاوی درباره فرد سوم جلوگیری نمایند زیرا این کار آسیب های جدی به فرد وارد می آورد.

-        به دنبال توجیه نباشید : مشاوره خیانت خوب در کلینیک های مشاوره مشاهده می کنند برخی از افراد برای ایجاد آرامش در خود دست به توجیه طرف مقابل می زنند در حالی که پذیرش آسیب وارد شده و سعی در دریافت کمک برای کنار آمدن با خود عملکرد عاقلانه تری می باشد.

-        با همه صحبت نکنید : در مواردی کسی که خیانت نسبت به آنها اتفاق افتاده معمولا به دلایل گوناگون همچون فشار روانی و آسیب دیدگی تمایل دارند ایم موضوع را نزد خانواده و دوستان خود بازگو نمایند. متخصص مشاور خانواده انتخاب نو مشاوره خیانت را برای افرادی که دچار خیانت شده اند ضروری می داند و از افراد می خواهد تا هیجانات خود را کنترل کرده و تلاش کنند تا از مشورت افراد غیر متخصص استفاده نکنند .

بازگو کردن خیانت در مقابل کودکان آسیب های جدی به آنها وارد می آورد . در برخی از موارد دیده می شود فرد خیانت دیده برای آن که کودکان را برای خود حفظ نماید مسئله را نزد آنها بازگو می کند اما باید توجه داشت این کودکان با روحیه آسیب پذیری که دارند تحمل بزرگ تر ها را نداشته و در آینده قطعا دچار آسیب های جدی می گردند.