روانشناس خیانت در کلینیک روانشناسی خیانت زیر نظر دکتر متخصص خیانت درمانی در تهران

  

روانشناس خیانت در کلینیک روانشناسی خیانت انتخاب نو یکی از مهمترین موضوعات درباره خیانت را پذیرفتن آن برای فرد می دانند. در کلان شهر هایی همچون تهران افراد بسیار بیش از شهر های دیگر مستعد خیانت می باشند. دکتر متخصص خیانت درمانی در تهران تلاش می نماید تا ریشه مشکلات افراد را دریابد، اختلالات شخصیتی ، مشکلات اعتماد به نفس ، سردی روابط در بین زوجین ، اختلالات خلقی و.... همگی می توانند از نظر روانشناس خیانت دلایل بروز خیانت در افراد شوند.

در یک کلینیک روانشناسی خوب افراد به دو صورت مورد برسی قرار می گیرند، کسانی که خیانت می کنند و کسانی که نسبت به آنها خیانت می شود. از نظر بهترین مشاور خیانت آسیبی که به هر دو این افراد وارد می شود بسیار زیاد است و نیاز به پی گیری و درمان دارد. در این مطلب تلاش می کنیم تا درباره هر دو مورد اطلاعاتی را ارئه دهیم.

مشاور خیانت از افرادی که مورد خیانت واقع شده اند می خواهد تا احساسی را که طی آن پیدا نموده اند بیان کنند. از نظر دکتر روانشناس خیانت ، این افراد دچار فشار درونی بسیاری هستند. خشم ، نفرت ، پایین آمدن اعتماد به نفس و احساس کم بودن برای این افراد به شدت افزایش داشته است و این افراد احساسات شدیدی را تجربه می نمایند. متخصص روانشناس در اولین مرحله درمان از فرد می خواهد تا احساسات خود را به صورت واقعی و آنچه در درونش است بدون خجالت بیان کند. این تخلیه احساسات و افکار از نظر دکتر روانشناس به فرد کمک می کند تا این مسئله را پذیرفته و ذهن او از ناراحتی های درونی خارج شود.

روانشناس خیانت در کلینیک روانشناسی خیانت زیر نظر دکتر متخصص خیانت درمانی در تهران


پس از مرحله تخلیه خشم از نظر مشاور روانشناس خیانت امکان دارد افراد نیاز به سوگواری نسبت به رابطه خود داشته باشند متخصص روانشناس کمک می کند تا این افراد در سوگواری خود عمیق نشوند و دچار افسردگی نگردند. گاهی امکان دارد افراد در بیان آنچه به آنها گذشته اغراق نمایند و سعی کنند این مشکل را به بخش های دیگر زندگی خود نیز تعمیم دهند، همراهی یک مشاور خیانت خوب در مرکز مشاوره خیانت می تواند از بزرگ نمایی این افراد جلوگیری نماید.

کسانی که مورد خیانت واقع می شوند نیاز دارند تا زمانی را برای پذیرش این مسئله اختصاص دهند پی از گذراندن این زمان یک روانشناس خوب خیانت فرد را آماده صحبت های بالغانه درباره خیانت می بیند و می تواند با راهنمایی صحیح به فرد کمک کند تا متوجه شود در کدام بخش روابط خود دچار مشکل بوده و در کدام قسمت توجه لازم را به عمل نیاورده که خود را دچار این بحران نموده است.

در بهترین کلینیک های روانشناسی تهران امکانات بسیار خوبی برای همراهی افرادی که دچار این بحران در زندگی خود شده اند فراهم کرده اند. جلسات مشاوره می تواند به افراد کمک کند تا این بحران را حل نموده و زندگی آینده فرد دچار مشکل نگردد. کسانی که برای حل مشکل خود از مشاوره خیانت در مراکز مشاوره استفاده نمی کنند، احتمال آن که دچار مشکلات بسیاری برای همیشه در زندگی خود شوند زیاد است.