به صورت خلاصه مروری بر مزایای مشاوره آنلاین تلفنی و مشاوره خانواده میکنیم و بعد به سراغ ادامه ی شناخت دنیای مردان می پردازیم.
گاهی ممکن است افراد به خاطر یک سری مشکلات خود و تنشهایی که به خاطر دلایل مختلف مثل روابط زن و شوهر ها و یا روابط والد و کودک و نوجوانشان احساس نیاز به یک مشاوره  داشته باشند.
حال می توانند از طریق یک دکتر مشاوره تلفنی و یا مشاوره تلفنی آنلاین شکل خود را مطرح کنند و یا به صورت حضوری اقدام به دریافت مشاوره کنند.
در موارد خاصی مثل افرادی که از لحاظ مسیر و یا زمان  دسترس به مشاوره حضوری  ندارند هم می توانند از طریق روان درمانگر آنلاین مشاوره ی غیر حضوری بگیرند.

یکی از مسائل مهم که افراد ممکن است به این علت ترجیح دهند از روانشناس تلفنی ویا مشاوره تخصصی تلفنی استفاده کنند این است که گاهی افراد نسبت به رفتار خود دچار عذاب وجدان می شوند و احساس گناه و شرم میکنند.نسبت به رفتار و عملی که در زمینه های مختلف می تواند باشد و به همین علت نمی توانند به صورت حضوری مشکل خود را بیان کنند.اما بعد از صحبت با یک مشاوره تلفنی تخصصی خوب بی شک نسبت به افکارشان کمی آگاهتر میشوند در اکثر موارد تصمیم می گیرند به صورت حضوری مشکل را حل کنند.

 

اما قابل ذکر است مشکلاتی مثل مشکلات زناشویی،مشکلات زندگی مشترک بعد از ازدواج، مشاوره قبل ازدواج بی شک نیاز است به صورت حضوری اقدام کنید و مسائلی مثل ازدواج که از تصمیمات بزرگ و اساسی هر فردی محسوب می شود باید چندین جنبه را طی جلسات بررسی کنید مثل ارزیابی ها و تست های شخصیت و نیاز های اساسی زوجین پس ارجحیت خود را بر مشاوران حضوری بگذارید.به طور مثال توجه کنید گاهی زنان دچار اشتباهاتی نسبت به مردان می شوند که بی شک فقط از طریق یک مشاور می توانید علت و راه حل های ممکن را بیابید.

شش اشتباه رایج:

1:زنان گاهی در حق مردانشان مادری میکنند و رابطه ی همسری خود را خدشه دار میکنند علت آن است که آنان نقش یک زن یک زن ایده آل که نسبت به نیازهای همسرش آگاه است را فراموش میکنند و در نقش مادر همسر خود را کودک فرض میکنند.

2: مورد بعدی به ارزش گذاری زنان مربوط میشود و متاسفانه به خاطر پیشینه ی اجتماعی و فرهنگی زنان گاهی دچار درماندگی آموخته شده اند و در مقایسه با مردان خودشان را در مقام دوم می بینند بی شک این بینش باعث می شود این احساس را به فرزندانشان هم انتقال دهند و این افکار باعث میشود کودکان احساس ضعف و ناوانی کنند و نتوانند درست تصمیم بگیرند. آیا فکر نمی کنید این دیدگاه همراه با ضعف باعث شود که استعداد و توانایی های خود را ندید بگیرند و یا حتی آنان را سرکوب کنند.

 

3:زنان عاشق قدرتهای یک مرد میشوند

4:زنان زمانی که نیازهایشان را طلب میکنند مانند دختر بچه ها رفتار میکنند.

تمام موارد بالا نمونه های جزئی از رفتار های اشتباه است که زوجین درگیر آن میشوند و جدا از داشتن مهارت در مسائل جنسی و مشکلات اخلاقی که نیاز به آنالیز های دقیق دارد.

در کلینیک روانشناسی انتخاب نو علاوه بر مشاوران تخصصی حضوری می توانید بهترین متخصص تلفنی را از طریق تلفن متخصص روانشناس آنلاین در تمام زمینه ها به دست آورید.

سعی ما بر این است که روانشناسان را به صورت کاملا تخصصی در حل مشکلات به شما عزیزان معرفی کنیم.

تلفن مشاوره خانواده و تلفن روانشناس آنلاین : 9099071646

همراه همیشگی شما انتخاب نو

اولویت ما سلامت روان شماست.