مشاوره خانواده آنلاین یکی از بهترین خدماتی می باشد که در یک کلینیک روانشناسی ارائه می گردد. کسانی که به دلیل مشغله زیاد و همچنین وجود انواع اختلالات روانی و حتی دور بودن افراد برای مراجعه به یک مشاور روانشناس دچار مشکلاتی شده اند می توانند با استفاده از مشاوره خانواده آنلاین کلینیک روانشناسی انتخاب نو از کمک بهترین مشاوران خانواده استفاده کنند. افزایش تکنولوژی این امکان را فراهم کرده تا افراد با استفاده از مشاوره واتس آپ و مشاوره Imo بتوانند مشاور خود را ملاقات نموده و خود را در برابر دکتر روانشناس احساس کنند.

روانشناس خانواده آنلاین میزان کاربری مشاوره به صورت آنلاین را برابر با مشاوره حضوری ارزیابی می کنند و همگی بر این باور هستند تکنولوژی توانسته تا برای کسانی که نیاز به مشاور خانواده خوب دارند و توانایی مراجعه حضوری ندارند یک راه کار مناسب ارائه دهد. باید توجه داشت گاهی یکی از اعضاء خانواده به خاطر وجود اختلالاتی همچون افسردگی و وسواس تمایلی به خروج از خانه و ملاقات افراد جدید ندارند. مشاوره خانواده تلفنی برای این افراد بسیار کارآمد بوده و می تواند به این افراد بسیار برای درمان یاری رساند.

مهمترین کاربرد مشاوره خانواده آنلاین چیست؟

مشاوره خانواده آنلاین خوب به افرادی که برای رفع خشونت های خانوادگی و مشاجرات خود نیاز به یک متخصص روانشناس دارند بسیار پر کاربرد است. در مشاوره خانواده خوب برسی عواملی که در زندگی مشترک ایجاد ناآرامی شده است و همچنین برسی رفتاری کودکان و بزرگسالان انجام می گیرد و افراد می توانند با کمک روانشناس تلفنی از روشهای درمانی که می توانند برای مواجه با مشکل خود بهره مند شوند آگاه شده و به مشکلات خوب با کمک یک متخصص روانشناس استفاده کنند.


کلینیک روانشناسی انتخاب نو  با همکاری اداره مخابرات تهران این امکان را برای مراجعین خود فراهم کرده تا با استفاده از تلفن ثابت بدون آن که نیاز باشد هزینه مشاوره را به صورت حضوری پرداخت کنند و احتساب آن بر روی خط تلفن از خدمات روانشناسی این مرکز بهره مند شوند. از روشهای دیگری که در مرکز مشاوره انتخاب نوبرای رعایت حال مراجعین تعبیه شده است، مشاوره آنلاین این مرکز می باشد که افراد در هر موقعیت زمانی و مکانی می توانند از طریق برنامه های تلفنی اینترنتی ازمشاوره what s app و مشاوره ایمو استفاده کرده و حتی روانشناس خود را به صورت تصویری ملاقات کنند.

در بهترین مراکز مشاوره تهران به افراد پیشنهاد می شود برای حل تعارض های روحی خود با خانواده ، گرفتن آموزش مناسب برای برقراری ارتباط والدین با فرزندان ، گرفتن تصمیم برای طلاق و پیشبرد مناسب روابط عاطفی از یک متخصص روانشناس خانواده در یک کلینیک روانشناسی معتبر استفاده گردد. مرکز مشاوره انتخاب نو این نوید را برای مراجعین خود به همراه دارد که با استفاده ازبهترین روانشناسان این کلینیک فصلی نو در زندگی افراد باز گردد.