مشاوره پیش از ازدواج در کلینیک روانشناسی برای زوج های جوان که به دنبال یک زندگی مشترک خوب و بدون تنش هستند از ضروری ترین کارها می باشد. روانشناس ازدواج به افراد کمک می کند تا مشکلات روابط بین افراد ، مشکلات جنسی ، بد اخلاقی و حتی انواع اختلالات روانی در افراد بهبود یابد . کمک گرفتن از یک مشاور قبل ازدواج خوب نوعی بیمه کردن ازدواج می باشد، افراد با داشتن یک مشاور ازدواج خوب می توانند مطمئن باشند که در هر لحظه و در مواقع حساس زندگی می توانند از راهنمایی های تخصصی فردی آگاه بهره مند شوند.

مراحل مشاوره قبل از ازدواج

انتخاب یک مشاور روانشناس خوب در یک مرکز مشاوره معتبر برای گرفتن مشاوره ازدواج بسیار با اهمیت است. متخصص مشاور ازدواج با مدرک معتبر از سازمان نظام روانشناسی و رزومه قوی در بهترین کلینیک های روانشناسی ازدواج می تواند این نگرانی را از افراد را دور کند که به روانشناس مناسبی مراجعه کرده اند. بهترین کلینیک های روانشناسی تهران برای مشاوره ازدواج حرفه ای از متخصصین روانشناس که در این رشته تجربه فراوانی دارند برای ارائه بهترین خدمات مشاوره استفاده می کنند.


آیا انجام تست های روانشناسی ازدواج ضروریست ؟

انجام تست های روانشناسی این امکان را به روانشناس متخصص می دهد تا به صورت تخصصی از نیمه های پنهان افراد و ویژگی هایی درونی آنها مطلع شوند و میزان شباهت ها و تفاوت های افراد را دریابند. در بهترین مراکز مشاوره ازدواج برای کسانی که برای مشاوره تخصصی ازدواج مراجعه می کنند پکیج ویژه ازدواج آماده گردیده است که شامل تست های روانشناسی می باشد که افراد در شرایط مناسب نزد روانسنج ازدواج در مرکز مشاوره انجام می دهند بهترین تست های روانشناسی ازدواج شامل تست های شخصیت شناسی ، تست Neo  ، تست میلون و چندین تست تخصصی دیگر می شود که توسط دکتر روانسنج گرفته شده و تفسیر می شود. مشاور پیش از ازدواج خوب در جلسات مشاوره از این تست های روانشناسی استفاده کرده و در باره نفاط ضعف و قوت افراد با آنها به گفتگو می پردازد.

در طی مشاوره قبل ازدواج ، مشاور روانشناس درباره باور ها ، اعتقادات ، باور ها و خواسته های افراد در زندگی مشترک با آنها گفتگو می کند . یک مشاور قبل از ازدواج خوب در مرکزمشاوره ازدواج افراد را برای رسیدن به نقاط مشترک راهنمایی می کند و به آنها کمک می کند تا با درک حقیقت وجودی یکدیگر به هم نزدیک شده تا بتوانند زندگی مشترک خوبی را شروع کنند . مشاور خوب ازدواج به آموزش شیوه هایی که افراد می توانند با آن مشکلات خود را بر طرف نموده و با یکدیگر به تفاهم برسند، می پردازند. عنوان صحیح احساسات از نظر یک روانشناس خوب می تواند باعث موفق بودن یک زندگی مشترک گردد.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو با در نظر گرفتن نیاز جامعه با اهداف کاهش میزان جدایی در جامعه به ارائه بهترین خدمات روانشناسی ازدواج در تهرانمی پردازند و در این راستا از بهترین مشاوران و بهترین روانشناسان تهران استفاده می کنند.