دکتر متخصص خیانت و مشاوره تخصصی خیانت زوجین را در زمینه های مختلف بررسی و ارزیابی می کند . بدان معنا که یک دکتر خیانت خوب در تمام زمینه ها چه مشاوره ی قبل از ازدواج و چه در مشاجرات زوجین می تواند به صورت حرفه ای مشاوره دهد. حال به مبحث خیانت می پردازیم. آیا ریشه های خیانت را می شناسید؟

خیانت می تواند بنیان خانواده ی شما را متزلزل سازد و عواقب بسیار زیادی را می تواند برای شما داشته باشد. اما نکته ی قابل توجه این است که دکتر مشاور خیانت بدون هیچ پیش داوری و قضاوتی قطعا در ابعاد مختلف می تواند افرادی که دچار این مشکل شده اند را یاری دهد. چه موقع می توان به ارتباط آسیب دیده کمک کرد؟ توجه داشته باشید شما می توانید در هر مرحله ای که هستید به مشاور خود اعتماد کنید و ازما کمک بخواهید.

 

 

بی شک خیانت و داشتن روابط موازی هشداری است برای شما که مراقب روابط خود نبوده اید و آن طور که باید از روابط خود حمایت نکرده اید. اما الآن وقتش رسیده است که ارتباط خود را ترمیم کنید و نسبت به مسائل پیش آمده آگاه شوید. در زندگی مشترک هیچ گاه به دنبال مقصر نباشید گاهی ممکن است افراد به علت شناخت کم از تفاوت های همدیگر به دام طلاق و خیانت گرفتار می شوند. بنا بر تحقیقات مرکز روان شناسی خیانت در تهران و بهترین مشاور خیانت ، اگر زوجین در اوایل زندگی مشترک جدا از مشاوره ی قبل از ازدواج مسائل پیش آمده را حل کنند و اینکه صورت مساله را پاک کنند قطعا روابط موفق تری خواهند داشت . شناخت مهارت های ابراز احساسات و یا نوازش ها می تواند روابط شما را عمیق تر کند. تا بحال از خود سوال کرده اید که نیاز های عمیق احساسی شما چیست؟

نوازش ها خودش مبحثی است که درهر فرد با فرد دیگر متفاوت است نوازش ها می تواند کلامی ، غیر کلامی ، شرطی و غیر شرطی باشد. نوازش های کلامی می تواند مثل تایید کردن حرف های فرد مقابل ، با جان و دل گوش دادن به همسر و یا می تواند غیر کلامی از طریق هدیه خریدن ، گل خریدن و مسائل دیگر باشد. گاهی نیاز است بدون قید و شرط همدیگر را دوست داشته باشیم  یعنی همین که به همسر خود می گویید دوستت دارم و یا بی هیچ دلیلی دوستت دارم یعنی بی قید و شرط او را دوست دارید. گاهی بدون دلیل برای همسر خود هدیه بخرید . گاهی بدون دلیل او را سوپرایز کنید همیشه منتظر مناسبت نباشید. توجه داشته باشید زندگی بسیار پیچیده است و نیاز است آموزش های کافی برای داشتن یک ارتباط سالم را ببینید.

در مراکز مشاوره خیانت زناشوییکه خیانت زناشویی توسط متخصص خیانت ارزیابی می شود گاهی به صورت تیمی (مشاوره خانواده، مشاور سکس تراپ) به زوجین کمک می کنند که مشکلات خود را حل کنند.

طبق ارزیابی از مشاورین کلینیک تخصصی مشاوره خیانت و  متخصصان خیانت زمانی که از خیانت صحبت می کنیم فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم:

1)خیانت لزوما نمی تواند فقط جنسی باشد می تواند عاطفی و حتی کلامی باشد.  2)خیانت به روابط پنهانی گفته می شود اگر علنی شود دیگر خیانت محسوب نمی شود.  3)در بیشتر خیانت ها دلایل روانی نهفته است که باید عمیقا مورد بررسی قرار بگیرد. توجه داشته باشید گاهی افراد می گویند در رابطه با همسرم احساس قدرت نداشته ام و همیشه در حال مقایسه شدن با مرد دیگری هستند. این احساس سرخوردگی می تواند روابط شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. جملاتی مثل او اصلا مرا نمی بیند ، او برای من وقت نمی گذارد، او به من اهمیت نمی دهد . این جملات می تواند زنگ خطری باشد برای شما تا از لحاظ عاطفی تا از لحاظ عاطفی رابطه ی خود را از دست ندهید.

 

و یا موضوع دیگر گاهی مسائل و چالش های ارتباط زمانی که حل نمی شود تبدیل به خشم ، غم و ترس می شود . که افراد که افراد بعد از آن در پروسه ی افسردگی و بی تفاوتی قرار می گیرند. بی شک خیانت همسران و مشاوره خیانت همسر از مسائلی است که می تواند از سمت دو طرف مشکلاتی را ایجاد کرده باشد. جهت اطلاع از مرکز مشاوره خیانت و بهترین کلینیک روانشناسی خیانت به صفحه ی اصلی ما مراجعه کنید.