یکی از مسائل مهم و قابل اهمیت در زندگی زوجین روابط جنسی است که که بی شک نیاز است هر دو طرف احساس رضایت و ارامش داشته باشند ،اما گاهی چه در ماه های اول زندگی چه با گذشت چند سال ما مشکلاتی در روابط جنسی زوجین می بینیم. درمان و پیشگیری بسیار حائز اهمیت است که باید توسط دکتر سکس تراپ در یک کلینیک درمان مشکلات جنسی انجام بگیرد. توجه داشته باشید در مرکز مشاوره مشکلات جنسی کسی که به شما به صورت تخصصی به مشکلات جنسی می پردازد سکس تراپیست است که سال ها در ان زمینه فعالیت کرده است .

خوشحالیم که توانسته ایم یکی از بهترین مراکز سکس تراپی با بهترین دکتر سکس تراپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

 

رابطه جنسی بی شک بدون عشق دچار افت هیجان و روزمرگی می شود و کم کم به امری خسته کننده برای دو طرف مبدل می شود پس از طریق اموزش مهارت های مربوط به روابط زوجین و از همه مهم تر اموزش مربوط به عشق ورزی به زوجین می تواند به جای از دست دادن اشتیاق یک زندگی به یک عشق کامل و عالی تبدیل شود .یک دکتر سکس تراپ خوب می تواند در جهت شناخت نیاز های جسمانی و روانی زوجین تاثیر به سزایی بگذارد تا بتوانند هم عشق بیشتری را بورزند و هم چگونه ارائه دهنده محبت باشند و زوجین می توانند یاد بگیرند در همان حین که خودشان از رابطه جنسی لذت می برند نیاز های همسرشان را نیز برطرف می کنند.

 


 

طی تحقیقات بهترین مرکز سکس تراپی و مرکز مشکلات جنسی تفکرات اشتباهی در میان زنان و مردان نسبت به دیدگاه های ان ها نسبت به روابط جنسی وجود دارد که بسیاراشتباه است . رابطه جنسی برای زنان بی شک فرصتی است برای سهیم شدن در عشق همسرشان و مظاهر زیبایی زن نسبت به مرد است که فرصتی را برای دریافت عمیق ترین احساسات فراهم می کند بی شک مردان هم به چنین حس عمیقی نیازمند هستند و نیاز های روانی دو طرف به صورت کاملا طبیعی ارضا می شود.

نکته قابل اهمیت مردان برای داشتن یک ارتباط جنسی کامل در ابتدا نیازمند این هستند که که در راستای ارضا نیاز های جنسی همسرشان خودشان را موفق ببینند اگر گاهی در روابط جنسی و عاطفی خود دچار مشکل می شوید قبل از بهم ریختن و درگیر شدن دیگر ابعاد ارتباطتتان به مشاور زوج درمانگر مراجعه کنید زیرا ارتباط هم همانند هر چیز دیگری نیازمند اطلاعات جدید و رسیدگی است .شما می توانید از طریق کتاب و یا مشاوره به اطلاعاتی دقیق و اساسی دست پیدا کنید . یکی از کتاب هایی که در این راستا جهت اگاهی زنان و مردان وجود دارد مریخ و ونوس در اتاق خواب است .یکی از کتاب هایی به شمار می رود که در زمینه راهنمایی کاربردی زوجین برای داشتن رابطه ای جنسی سالم و متعهدانه می تواند شما را راهنمایی کند .

توجه داشته باشید نیاز به اگاهی و تغییر باید از طرف هم زن هم مرد احساس و مطرح شود زیرا شما اگر به بهترین کلینیک سکس تراپی انتخاب نو و بهترین مشاور سکس تراپ هم مراجعه کنید اما حاضر نباشید افکارو باور های خود را تغییر دهید هیچ فایده ای ندارد .

 

 

نکته اخر:

طی تجربیات ثابت شده است بسیاری از مشکلات زناشویی که منجر به جداشدن و خیانت می شود. نداشتن مهارت و اگاهی است .پس در جهت بهبود روابط خود قبل از تبدیل شدن مسئله به مشکل اقدام کنید.