درمان اختلالات سکس و درمان مشکلات جنسی یکی از موضوعات مهم و اساسی در زندگی زناشویی محسوب می شود.

ازدواج ابعاد مختلفی را در بر می گیرد که می توان گفت مسائل جنسی یکی از این ابعاد است که باید علاوه بر آن که فرد دچار مشکلاتی می شود مراجعه می کند برای آموختن و یاد گرفتن مهارت های ارتباطی هم آماده باشد.

می توان گفت مهمترین اصلی که می تواند به شما زوجین عزیز کمک کند آگاهی داشتن است .

آگاهی جنسی چیست؟

 

آگاهی جنسی یعنی هر مرد و زنی  : 1 مهارت های پیشرفته اتاق خواب برای داشتن یک رابطه جنسی سالم و موفق را بداند. 2 تلفیق رابطه ی جنسی با عشق را بشناسد. 3 شناخت عمیق نسبت به نیازهای خود و جنس مخالف را بشناسد . به طور مثال یک مرد چطور می تواند اشتیاق همسر خود را افزایش دهد؟ و یا برعکس.

4 اطمینان جنسی است یعنی زمان گذاشتن دوطرف و صحبت کردن در مورد رابطه ی جنسی و خواسته هایشان و آشنا شدن زوجین با بازخورد هایی که به طور ناخودآگاه باعث سرد شدن مرد و زن می شود . 5 شناخت تفاوت های بنیادی و اساسی زوجین که بسیار حائز اهمیت است زیرا باعث می شود شما در شرایط مختلف وقتی نسبت به تفاوت های فیزیولوژیکی و درونی هرجنسی آشنا شدید دیگر با رفتارهای آن دچار خطای فکری نشوید. 6 شناختن احساسات مردان برای جلوگیری از طرد شدگی و یا لذت فوری بردن از رابطه ی جنسی و افزایش جاذبه های جنسی . 7 بررسی دقیق روابط جنسی و و پیدا کردن علت نداشتن و کم داشتن روابط جنسی زوجین.

8 شناخت تفاوت یک رابطه ی جنسی ماشینی در برابر رابطه ی جنسی خود انگیخته که در آن باید جادوی پیش نوازی را آموزش ببینید و نسبت به بروز احساسات مهارت هایی را کسب کنید و با جادوی گل و دوام سحر آمیز عشق است که این دیدگاه باعث می شود شما در روند بهبود روابط جنسی قدم های محکمی را از اول برای بهبود روابط بین فردی بردارید . تمام موارد گفته شده از مسائلی است که زوجین باید بدانند. شما می توانید بسیاری از این مسائل و معماهای جنسی خود را از طریق دکتر سکس تراپی و متخصص سکس تراپی درمیان بگذارید و طی جلسات مشاوره در صورت لزوم چه از طریق کارگاه و چه از طریق کتاب های آموزشی به ارتباط خود کمک کنید.

گاهی بعضی از زوجین رفتن پیش دکتر مشکلات سکس و دکتر مشکلات جنسی را ندید می گیرند و مشکلات خود را کتمان می کنند اما بی شک مشکلات جنسی زوجین می تواند بسیار آسیب زا باشد و در دراز مدت مشکلات زیادی  را در رابطه ایجاد کند و عواقب آن می تواند خیانت و یا طلاق باشد. پس نسبت به زندگی خود هشیار باشید و در هر مرحله ای از زندگی برای نگه داشتن زندگی تا جایی که به خودشان آسیب وارد نشود تلاش کنید.

 

در مرکز تخصصی انتخاب نو شما می توانید چه در مشاوره ازدواج با سکستراپ صحبت کنید و چه در مورد مشکلاتی که بعد از ازدواج برایتان پیش می آید از سکس تراپ مشاوره بگیرید . ما سعی کرده ایم ازسکستراپ متخصص و بهترین دکتر سکس تراپ تهران جهت کامل شدن تیم مشاورانمان استفاده کنیم.

حال به دوام سحر آمیز عشق می پردازیم: همانطور که مردان مشتاق و خواهان سکس عالی هستند زنان هم مشتاق عشق هستند. حتی یک زن واقع گرا که دارای شخصیتی مدیریتی هم بی شک ارزش زیادی برای عشق قائل است. یعنی عشق نوعی تاثیر جادویی بر زنان دارد ، یک مرد چطور می تواند همسرش را از نظر عشق ارضاء کند؟

 

 

بی شک او اول باید بداند عشق چیست؟

یک شاخه گل ، یک هدیه کوچک ، تصمیمات خود انگیخته از سمت مرد و خوردن غذا در رستوران همگی می تواند مفهوم و معنایی از عشق داشته باشد. این یک مثال از جادوی عشق و یا حتی توضیح اولیه آن است . پس توجه داشته باشید یک روان شناس سکس تراپ خوب و روان پزشک سکس تراپ در زمینه های مختلف در جهت بهبود روابط ، شما را راهنمایی می کند.

جهت اطلاع از وقت دهی درمان تخصصی مشکلات جنسی به صفحه ی اصلی کلینیک روانشناسی انتخاب نو مراجعه کنید و در قسمت مشاوران با متخصص سکس تراپی ما آشنا شوید.