مشاوره قبل از ازدواج توسط دکتر روانشناس به منظور آماده کردن زوجین برای داشتن  ازدواج موفق درمرکز روانشناسی انجام می شود. مشاوره پیش از ازدواج در کلینیک مشاوره انتخاب نو توسط متخصص روانشناسی با هدف کمک به زوجین برای داشتن روایط سالم و قوی ارائه می شود . به عبارتی زوجین با بهره مندی از مشاوره در کلینیک مشاوره روانشناسی می توانند پایداری و رضایت مندی را در ازدواج خود داشته باشند.

مزایای مشاوره پیش از ازدواج

با استفاده از مشاوره ازدواج در مرکز مشاوره و روانشناسی انتخاب نو و استفاده از خدمات ارائه شده افراد می توانند بینش کافی از یکدیگر را به دست بیاورند و همچنین افراد می توانند کمک های حرفه ای توسط مشاور ازدواج  در  مرکز مشاوره دریافت کنند.  مشاوره قبل ازدواج در کلینیک روانشناسی انتخاب نو مهارت های ارتباطی افراد را برای داشتن ارتباط خوب و پایدار تقویت می کند.مشاوره ازدواج خوب یک راه عالی برای کمک به زوجین است.

نباید این موضوع را فراموش کرد که هیچ ازدواجی کامل و بدون مشکل نیست ، اما مشاوره روانشناسی توسط بهترین مشاور به افراد کمک خواهد کرد تا با یکدیگر سازش کنند و ازدواج همراه با شادی و طول عمر بیشتر را برای خود رقم بزنند و میزان طلاق و جدایی را در زندگی زناشویی خود به حداقل برسانند.

 


 

دکتر مشاور در کلینیک مشاوره تهران به موارد زیر در طول جلسات مشاوره تخصصی توجه خواهد داشت و مورد بحث قرار خواهد داد:

میزان صمیمیت ، مهربانی و روابط جنسی

مهارت های ارتباطی

امور مالی و مدیریت پول

باور ها و انتظارات و ارزش ها

کودکان و والدین

تصمیم گیری و حل درگیری ها و اختلافات

کنترل خشم و احساسات

نقش زوجین در ازدواج

این موارد توسط روانشناس ازدواج  در مرکز مشاوره روانشناسی بر اساس هر زوج  بررسی می شود و راه حل های لازم را برای داشتن ازدواج موفق و روابط زناشویی موفق ارائه می دهد.