در مرکز مشاوره انتخاب نو خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره اینترنتی توسط روانشناس خوب و مجرب انجام می شود که در بسیاری از زمینه ها و بحران های پیش آمده در زندگی خانوادگی و فردی و مشکلات دیگر که نیاز به کمک و راهنمایی دارید ، ارائه می شود.

 

مشاوره اینترنتی خوب در چه زمینه های انجام می شود؟

متخصص روانشناس انتخاب نو مشاوره غیر حضوری و زمینه های مشاوره را معرفی می کند که شامل :

1)     مشاوره تلفنی خانواده  :

روانشناسان اینترنتی از طریق مشاوره با واتس آپ whatsapp و مشاوره با imo  و به صورت مشاوره آنلاین می توانند به افراد در معیار هایی برای انتخاب همسر ، معیار هایی برای رفتار همسر ، تعیین مرز بین  خود با همسر ، تعیین مرز بین خانواده فعلی با خانواده خود ، تعیین مرز بین خانواده فعلی با خانواده همسر ، شیوه های مقابله با مشکلات متداول زندگی مشترک مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج ارائه می دهند. متخصص مشاور خانواده  با شناسائی مولفه های مشکلات می تواند به خانواده و زوجین کمک کند.

2)     مشاوره طلاق :

زوجینی  که در ادامه زندگی زناشویی خود تردید دارند و نمی دانند که این زندگی مشترک را ادامه دهند یا خیر ، مشاوره طلاق بهترین انتخاب خواهد بود. اگر که تصمیم دارید زندگی مشترک خود را ادامه دهید راه کار ها و روش های مفید برای مدیریت زندگی زناشویی خود و همچنین آموزش مهارت های زناشویی لازم در جهت داشتن رابطه موفق و پیشرفت در زندگی خود می توانید از مشاور طلاق کمک بگیرید همچنین اگر که تمایل به جدایی دارید و توان ادامه زندگی مشترک را نمی بینید مشاور طلاق  به شما کمک می کند تا با مشکلات و تغیییرات اساسی که بعد از طلاق برای افراد پیش می آید کنار بیایند. شما می توانید از مشاوره تلفنی روانشناسی برای استفاده از خدمات مشاوره طلاق بهره مند شوید.

3)    مشاوره کودک و نوجوان:

والدین گاهی اوقات در برخورد با فرزندان خود دچار سردرگمی می شوند و نیاز به کمک و راهنمایی دارند تا بتوانند مشکل خود را با کودک و نوجوان خود حل کنند گاهی اوقات ممکن است که خانواده ها نتوانند به صورت حضوری به مرکز مشاوره مراجعه کنند و به همین دلیل برای گرفتن کمک و راهنمایی می توانند از مشاوره تصویری از روانشناس کودک و نوجوان استفاده کنند.

4)     مشاوره شغلی :

روانشناس خوبمرکز روانشناسی می توانند به صورت آنلاین در خصوص مشاوره در رسیدن به هدف و مشاوره شغلی آنلاین برای جوانان ، ایجاد انگیزش شغلی و ...  کمک کنند و همچنین برای افرادی که توانایی  مشاوره حضوری را ندارند  با استفاده از مشاوره شغلی آنلاین می توانند دغدغه های خود را برطرف کرده و استعدادهای خود را بشناسند و برحسب توانایی ها برای داشتن کاری مناسب برنامه ریزی کنند.

5)     سکس تراپی :

دکتر روانشناس سکس تراپی مرکز مشاوره اینترنتی  با بررسی حالات روانی و جسمانی یک فرد سعی دارند تا اختلالات جنسی  زوجین را بر طرف کنند  و برای داشتن لذت در روابط زناشویی تلاش می کنند.

 

 


فواید مشاوره غیر حضوری و آنلاین چیست ؟

1)     امکان تماس با خطوط مشاوره تلفنی و همچنین امکان مشاوره با واتس آپ و مشاوره با ایمو و مشاوره با اسکایپ  وجود دارد.

2)     دسترسی به بهترین مشاوران و روانشناسان مجرب به صورت غیر حضوری

3)     امکان دسترسی و مشاوره در مواقع ضروری

4)     در صورت لزوم امکان مشاوره حضوری نیز وجود دارد.

 

دلیل استفاده از مشاوره تلفنی چیست ؟

در حال حاضر به دلیل فشار کاری و کمبود وقت زمانی که افراد با مشکلاتی رو به رو می شوند و توانایی حل این مسائل را ندارند و نیازمند کمک ضروری هستند استفاده از مشاوره غیر حضوری بسیار موثر است.