روانشناس متخصص در کلینیک روانشناسی انتخاب نو بر روی بسیاری از اختلالات روانی فعالیت های مفیدی انجام می دهند. یکی از مهمترین اختلالات روانی از نظر بهترین مشاور روانشناس اختلال افسردگی می باشد. بسیاری از کسانی که دچار افسردگی هستند از علت وجود آن نا آگاه هستند ضمن آن که تمایلی به درمان از خود نشان نمی دهند ، اختلال افسردگی از نظر بهترین مشاور روانشناس سطوح مختلفی را دارا است. چنانچه افراد برای درمان اختلال افسردگی به یک مرکز مشاوره معتبر مراجعه ننمایند احتمال حاد شدن این بیماری بسیار زیاد است.

درمان افسردگی در مرکز مشاوره انتخاب نو با کمکبهترین متخصص روانشناس این امکان را به افراد می دهد تا با کمک یک متخصص مشاوردلایل بروز آن چک شده و به صورت مناسب و بازگشت ناپذیر درمان شود. بی حوصلگی و عدم تمایل به درمان در این افراد بسیار طبیعی می باشد حتی گاهی مشاور روانشناس علائم تمایل به خودکشی را در افرادی که دچار افسردگی حاد هستند مشاهده می کند . برایدرمان افسردگی گاهی دکتر روانشناس از دارو درمانی و ارجاع بیمار افسرده به یک روانپزشک خوب استفاده می کند تا بیماری فرد کنترل گردد.

چه چیزهایی می تواند علائم اختلال افسردگی باشد؟

-         از نشانه های اختلال افسردگی می توان به بی اشتهایی یا پر خوری اشاره نمود . دکتر روانشناستاثیر افسردگی را در میل به غذا بسیار زیاد می دانند و این افراد بی آن که بدانند دچار تغیرات زیادی در وزن خود می شوند.

-         کسانی که دچارافسردگی هستند معمولا کسانی هستند که دچار افکار منفی و بسیار نا امید کننده می باشند. معمولا روانشناس مشاوره این افراد را در حالتی مشاهده می کنند که دائما در حال القاء افکار منفی به خود و بسیار بی انرژی نسبت به انجام فعالیت های روزانه هستند. این افراد به خاطر افکار منفی که دارند مراجعه به کلینیک روانشناسی را امری بی حاصل دانسته و تمایلی به درمان از خود نشان نمی دهند.


-         تغییر میزان خواب افراد یکی دیگر از علائم اختلالات افسردگی از نظر بهترین مشاور می باشد. کسانی که دچار بی خوابی یا خوابیدن بیش از حد معمول هستند دچار انواع افسردگی می باشند . این افراد از مشکلات خواب خود در رنج هستند بی آن که احساس کنند می توانند تغییر مناسبی در آن ایجاد نمایند.

-        افسردگی می تواند باعث عدم تمایل به انجام فعالیت های روزانه و ایجاد درد های خیالی در ذهن افراد گردد. روانشناس افسردگی در مرکز مشاوره بسیار مشاهده می کنند کسانی را که این عدم تمایل به فعالیت خود را به درد های جسمانی ارتباط می دهند تا دلیل قانع کننده ای برای خود و اطرافیان داشته باشند.

کلینیک روانشناس انتخاب نو با کمک بهترین روانشناسان به برسی های مختلف از جمله عوامل محیطی ، ژنتیک ، خانواده و اعتیاد در افراد برای یافتن علت افسردگی می پردازد تا بنا بر دریافت صحیح از علت بیماری ، روش مناسب درمان اختلال افسردگی را به مراجع خود ارائه دهد.