شاید برای شما عزیزان نیز پیش آمده باشد که قصد ارسال بار به و کالا از نقاط مختلف به اصفهان یا بالعکس را داشته باشید ولی به دلیل عدم آشنایی با یک شرکت باربری معتبر و ایمن مشکلات زیادی در این خصوص برای شما عزیزان فراهم شده باشد.

مشکلاتی از قبیل سرویس دهی نا مناسب ، قیمت های بالا ، عدم تحویل به موقع و . . . می تواند تجربه بسیار بدی در خدمات باربری به وجود آورد .

از همین جهت ، در این مقاله قصد داریم یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های باربری که امکان انتقال بار و کالا از اصفهان به همه شهر ها و بالعکس را برای شما فراهم می نماید معرفی نماید.

با خدمات آنی بار می توانید در اسرع وقت و با ارزانترین تعرفه ها انتقال کالا و محموله های خود را با کمترین قیمت و با انواع خودروهای باربری انجام دهید.

در خدمات باربری اصفهان آنی بار به صورت همه روزه امکان ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی مانند اثاثیه برای همه نقاط ایران و جهان فراهم خواهد شد.

شرکت حمل و نقل آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات باربری در اسرع وقت با مشاوره رایگان در کنار شما عزیزان خواهد بود.

خدمات باربری اصفهان آنی بار چیست ؟

همانطور که گفته شد ، آنی بار یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های باربری است که در استان اصفهان بهترین و کاملترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . همین سابقه و قدمت سبب شده است که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و کارخانجات برای تامین نیاز های باربری خود با مجموعه آنی بار در تماس باشند .

در خدمات باربری اصفهان انواع محموله ها و کالاها بارگیری و ارسال می شوند اما برخی از مهمترین آنها به صورت زیر می باشند :

 • باربری آهن آلات
 • انتقال اثاثیه و لوازم خانه
 • ارسال محموله های تجاری و صادراتی
 • حمل و نقل مواد اولیه کارخانجات
 • انتقال دستگاه های خط تولید و صنعتی

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از بیمه کامل نیز استفاده می نماید که در ادامه به بررسی آن می پردازیم . برای مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

باربری اصفهان با انواع خودروی باری

برای باربری اصفهان می توانید از خودروهای باربری مختلفی استفاده نمایید که بر اساس نوع محموله شما مناسب برای بارگیری هستند . همانطور که گفته شد مجموعه آنی بار یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل بار بین شهری و درون شهری را در اختیار دارد که امکان انتقال همه نوع محموله ها را فراهم می نماید.

خودروهای باربری که برای ارسال بار به اصفهان و یا حمل بار از اصفهان به شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرند به صورت زیر می باشند :

 • انواع کامیون ها
 • انواع تریلی ها
 • انواع کامیونت ایسوزو و خاور
 • نیسان وانت

خودروهای باربری باید بر اساس توان حمل آنها با نوع محموله مورد بررسی قرار گیرند تا بهترین گزینه برای انتقال ایمن محموله ها در اسرع وقت مورد استفاده قرار گیرد .

اگر در انتخاب خودروی باربری خود دچار تردید هستید و یا نیاز به اطلاعات بیشتری در این خصوص دارید می توانید با شماره 57699-021 در تماس باشید .

باربری اصفهان با انواع کامیون ها

برای باربری اصفهان به شهر ها و شهرستان های مختلف استفاده از کامیون ها بسیار مرسوم است و بخش زیادی از انواع محموله ها با استفاده از کامیون ها بارگیری و منتقل می شوند.

کامیون ها خودروهای باربری هستند که امکان بارگیری تا 15 تن را دارند و البته دارای اتاق بار مختلف با ابعاد و شرایط خاص هستند . کامیون های آنی بار برای باربری اصفهان به صورت زیر می باشند :

 • کامیون 10 تن یا کامیون تک
 • کامیون 15 تن یا کامیون جفت
 • کامیون 911

به عنوان مثال ، کامیون جفت توان بارگیری محموله ها تا 15 تن را دارد و اگر محموله شما دارای وزن بیشتری باشد باید از تریلی استفاده نمایید.

انتخاب کامیون مناسب برای انتقال محموله ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که امکان انتقال سریع و ارزان را برای شما فراهم می نماید. برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری اصفهان می توانید از مشاوره تخصصی باربری آنی بار از طریق شماره 57669-021 استفاده نمایید.

باربری اصفهان با انواع تریلی ها

تریلی های خودروهای باربری با توان بالا هستند که ابعاد بزرگی دارند و برای حجم بار و کالا در حجم و وزن زیاد بسیار مناسب هستند . تریلی ها به صورت استاندارد امکان بارگیری و انتقال محموله ها تا 24 تن را دارند و برای انتقال محموله های با وزن بیشتر باید از خودروهای باربری کمرشکن و یا بوژی استفاده نماییم.

انوع تریلی هایی که برای باربری اصفهان مورد استفاده قرار میگیرند به صورت زیر می باشند :

 • تریلی کفی
 • تریلی بغلدار
 • تریلی چادری
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی یخچالدار
 • تریلی کمپرسی

اتاق بار هر یک از این تریلی ها با دیگری متفاوت است و امکان بارگیری و انتقال محموله های مختلفی را فراهم می نماید. به عنوان مثال ، تریلی کفی برای انتقال محموله هایی مانند آهن آلات ، کیسه جامبو و محموله های پالتی مناسب است و تریلی چادری برای انتقال کالاهای بسته بندی شده و حساس تر. از همین جهت ، در خدمات باربری اصفهان بهتر است ابتدا با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار با شماره 57669-021 در تماس باشید.

استفاده از بیمه نامه کامل برای باربری اصفهان

برای خدمات باربری اصفهان می توانید از امنیت محموله های خود آسوده باشید زیرا مجموعه آنی بار از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاه می نماید.

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار بر اساس میزان ارزش محموله شما در نظر گرفته می شود و امکان افزایش تا چندین میلیارد تومان را نیز دارد.

بیمه نامه مجموعه آنی بار خساراتی مانند تصادفات خودروی حامل ، آتش سوزی ، سرقت ، آب خوردگی و . . . را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد.

برای خدمات باربری در مجموعه آنی بار از بیمه رایگان نیز استفاده می شود . به عنوان مثال برای باربری تهران به اصفهان تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در نظر گرفته شده است.

مشاوره تخصصی برای باربری اصفهان

در خدمات باربری اصفهان ، محموله و کالاهای مختلفی به صورت همه روزه بارگیری و ارسال می شوند که برای انتقال سریع و ایمن و خصوصا ارزان قیمت آنها نیاز به مشاوره با کارشناسان است.

اگر قصد دارید با بهترین شرایط محموله های خود را از اصفهان به سایر شهر ها ارسال کنید می توانید از طریق مشاوره تخصصی با مجموعه آنی بار بهترین ها را تجربه کنید.

در خدمات باربری اصفهان جهت مشاوره با کارشناسان آنی بار می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و یا از طریق وبسایت anibar.net برای کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.