در صورتی که شما نیز در دسته ی کاربران مک بوک های پرو قرار می گیرید، حتما با مشکل شکستگی و تعمیر ال سی دی مک بوک پرو نیازمند شده اید. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی مرکزی معتبر ، به شما برای حل این مشکل کمک نماییم. توجه داشته باشید که ال سی دی مک  بوک پرو و یا در کل کلیه ی مک بوک ها، به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد و هرگز به دست افرادی که تجربه و تخصص کافی را در خصوص تعمیرات این قطعه ندارند نباید انجام گیرد. مجموعه اپل آچاره با تعمیرات تخصصی آیپد به عنوان مرکزی معتبر و شناخته شده در این خصوص فالیت دارد. لازم به ذکر است آموزش تعمیر موبایل نیز به صورت تخصصی در این مرکز اجرا می شود.

به طور کلی ال سی دی ها چه در موبایل، تبلت و لپ تاپ ها به عنوان قطعات بسیار مهمی شناخته می شوند که در صورت کوچک ترین آسیبی به آن ها ، عملا دستگاه کاربردی نخواهد داشت ، لذا می بایست در صورت تعمیر نیز به مرکزی که تخصص بالایی در امر تعمیر دارد ، مراجعه نمایید.

مشکلات رایج در ال سی دی مک بوک ها :

نمایان نشدن تصویر به عنوان مشکلی شایع و رایج در مک بوک ها در خصوص ال سی دی آن ها وجود دارد، به این صورت که دستگاه کاملا سالم است یعنی روشن می شود، صدای فن به گوش می رسد ولی تصویری قابل مشاهده نمی باشد که در این شرایط تکنسین ها می بایست پس از بررسی مادربرد و کارت گرافیک دستگاه اقدام به تعمیر یا تعویض صفحه نمایش دستگاه کنند. از دیگر عوامل کم بودن نور دستگاه و یا مشاهده هاله ( خطوط افقی و عمودی ) بر روی صفحه نمایش هم نیز به کاربر اعلام می کند که صفحه نمایش شما با مشکلی مواجه شده است که می بایست بررسی نمایید. در مواردی نیز ممکن است هم دستگاه روشن می شود و تصویر نمایش داده شود ولی با گذشت زمان تصویر کاملا می رود، و یا پر پر می زند در این شرایط هم ابتدا قطعات دیگر دستگاه را بررسی نمایید و درصورت عدم مشکل اقدام به انجام تعمیرات ال سی دی و در نهایت تعویض آن نمایید. شکستگی  و آب خوردگی نیز از موارد رایج در این رابطه می باشند.

مراحل تعویض LCD مک بوک پرو

برای تعویض ال سی دی مک بوک پرو به صورت زیر عمل نمایید:

 1. مطابق با مدل لپ تاپ یک ال سی دی جدید تهیه نمایید
 2. ابزار و تجهیزات همچون پیچ گوشتی با انواع مختلف بیت و چند تیغه فلزی نازک یا پلاستیکی را تهیه کنید
 3. پس از فرایند خاموش کردن دستگاه باطری مک بوک را بیرون آورید
 4. قاب و محفظه اطراف ال سی دی را باز کنید
 5. قاب را بردارید تا دسترسی به پیچ های نگهدارنده پنل راحت شود
 6. با استفاده از یک تیغه فلزی نازک پیچ ها را باز کرده و پوشه های پایین قاب را بلند کنید.
 7. قطع کردن کابل اتصالی و بیرون آوردن lcd مک بوک
 8. پنل جدید نصب شود
 9. اتصال پنل جدید ال سی دی مک بوک پرو و اتصال آن به کابل
 10. بستن پیچ های پنل
 11. تست کردن ال سی دی جدید 
 12. بستن قاب، اتصال باتری و قاب و در نهایت روشن کردن لپ تاپ

تعمیرات تخصصی آیپد

تا به امروز آیپدها در چهار نمونه اصلی آیپد پرو، آیپد ایر، آیپد مینی و آیپد به بازار ارائه شده اند. با توجخه به محبوبیتی که از این محصولات به عمل آمده ، نیاز افراد به تعمیرات تخصصی آیپد نیز افزایش یافته است. رایج‌ترین مشکلاتی که در تمام مدل های آیپد دیده می شود شامل مواردی چون مشکلات ال‌سی‌دی، باتری و شارژ که تکنسین‌های مجرب این مجموعه تعمیرات آن را انجام می‌ دهند. به طور کلی لازم است قبل از سپردن دستگاه خود برای تعمیر، از تجربه و تخصص مجموعه و کادر آن اطلاعات جامع کسب نمایید، چرا که عدم توجه به این موضوع باعث شده تا هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

آموزش تعمیر موبایل

امروزه با رشد و توسعه ای که در زمینه فناوری صورت گرفته ، شاهد حضور گسترده ای از گوشی‌ های هوشمندِ اپل می باشید که این موضوع نیز منجر به افزایش مهارت در بازار تعمیرات گوشی اپل نیز شده است. برای وارد شدن به این حرفه لازم است تا آموزش تعمیر موبایل را به صورت تخصصی در مجموعه های معتبر کسب نمایید. در حال حاضر مراکز مختلفی تعمیرات اپل را با تمرکز بر نرم ‌افزار و سخت ‌ا فزار این محصولات انجام می دهند . یکی از مراکز معتبر مرکز تعمیرات آیفون اپل آچار می باشد که با بهره گیری از شیوه‌های نوین تعمیر و ترمیم گوشی ‌های اپل اقدام به تعمیرات انواع گوشی اپل می پردازد.

لازم به ذکر است که در این مرکز تعمیر لپ تاپ را نیز به صورت تخصصی صورت می پذیرد. ایراداتی همچون شکستگی صفحه نمایش یا همان شکستگی Touch، مواجه شدن با قطعی صدا و یا ضعف آنتن وایرلس و یا بسیاری از مشکلات دیگر نیاز از جمله خرابی های گوشی اپل می باشد که در مرکز اپل آچار قابل تعمیر است.

مجموعه اپل آچار از مراکز معتبر جهت تعمیر لپ تاپ اپل و آیفون بوده که با بهره مندی از متخصصین حرفه ای اقدام به تعمیرات آیفون می نماید . شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیراتی تخصصی همچون تعمیر ال سی دی مک بوک ایر، تعویض دوربین ایفون 7 پلاس و... خود را به این مرکز بسپارید.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت applea4.com مراجعه نمایید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.