این روزها قیمت فلز های قیمتی و نیمه قیمتی وانگشتر نقره و طلا به شدت در حال افزایش است و به همین دلیل این فلزها هم یک سرمایه گذاری مناسب هستند هم یک هدیه زیبا خصوصا برای ولنتاین.

خرید انگشتر نقره با سنگ قیمتی و نیمه قیمتی

مشاهده قیمت و خرید انگشتر نقره

این روزها قیمت فلز های قیمتی و نیمه قیمتی و خصوصا انگشتر نقره و طلا به شدت در حال افزایش است و به همین دلیل این فلزها هم یک سرمایه گذاری مناسب هستند هم یک هدیه زیبا خصوصا برای ولنتاین. خرید یک هدیه معمولی می تواند همسر یا پارتنر شما را خوشحال کرده و به اون بفهماند که برای وی ارزش قائل هستید.

خرید یک تکه طلای کوچک حداقل برای شما بین 3 تا 5 میلیون تومان هزینه دارد اما شما می توانید یک انگشتر نقره با سنگ طبیعی و قیمتی را با هزینه ای بین 2 تا 3 میلیون تومان تهیه کنید. زیورآلات نقره هم قیمت مناسب تری داشته و هم تنوع بیشتری نسبت به طلا دارند.

بنابراین پیشنهاد ما به شما خرید یکی از مدل های زیر است.

انگشتر نقره را از کجا تهیه کنیم؟

این روزها با یک سرچ ساده در گوگل می توانید یک انگشتر نقره تهیه کنید، اما مسئله مهم این است که این انگشتر دارای ضمانت نامه بوده و رنگ ثابتی داشته باشد. ضمنا سنگ های قیمتی به کار رفته در انگشتر بسیار مهم هستند و بهتر است از یک برند معتبر خرید کنید.

پییشنهاد ما به شما برای خرید زیورآلات نقره، خرید از فروشگاه آنلاین معتبر زیورآلات نقره دکوریکور است.

زیرا محصولات این برند بسیار خاص و شیک بوده و دارای ضمانت نامه معتبر با گارانتی سنگ و نگین است.

یکی دیگر از گردنبند های مورد علاقه خانم ها گردنبند های چوکر با مروارید های پرورشی اصل است. برای مشاهده این گردنبند ها بد نیست سری به سایت دکوریکور بزنید.

سفارش گردنبند طلا با اسم خودتان

یکی از جذاب ترین هدیه ها خصوصا برای ولنتاین می توانید سفارش یک گردنبند طلا با اسم خودتان یا عزیزانتان باشد. برای سفارش گردنبند های طلا یا نقره به اسم شخص مورد علاقه تان می توانید با گالری نقره دکوریکور تماس داشته و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید دستبند نقره برای کادو ولنتاین

خرید دستبند نقره

دستبندها یکی از ترند ترین اکسسوری های این روز ها هستند. شما می توانید با مراجعه به صفحه دستبند های نقره گالری دکوریکور، یکی از این دستبند ها را سفارش دهید.

دستبند نقره دکوریکور همگی فری سایز بوده و شما می توانید با خیال راحت بدون در نظر گرفتن سایز آن، از این دستبندها سفارش دهید.

انگشتر نقره یا انگشتر طلا

همه چیز بستگی به بودجه شما دارد. انگشتر طلای زیبا و درخور هزینه ای بین 30 تا 40 میلیون دارد در صورتیکه شما می توانید با 4 میلیون تومان یک سرویس نقره شیک با سنگ طبیعی تهیه کنید.

شما می توانید یک جواهر نقره خاص و شیک بخرید یا یک تکه طلای ریز.

نظر شما در این مورد چیست؟ شما کدام یک را ترجیح می دهید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.