برای خرید لباس کودک، خرید بلوز بچه گانه و خرید پیشبند سیلیکونی با ماه اهمرا باشید تا با ویژگی های انها و نحوه خرید آنها آگاه شوید.

لباس کودک

یکی از سرگرم کننده ترین چیزهایی که می توانید برای کودک خود آماده کنید، کمد لباس او است. لباس‌ها و لباس‌های ریز و دوست‌داشتنی زیادی وجود دارد که فقط منتظر کودک شما هستند! فهمیدن اینکه چه نوع لباس هایی برای نوزاد جدید خود نیاز دارید، می تواند بسیار سخت باشد. این هم تعدادی راهکار تا شما شروع کنید.

در طول سال اول تولد نوزاد، موقعیت های مختلفی وجود دارد که باید او را بپوشید. این می تواند شامل روز، شب، تابستان، زمستان و موارد دیگر باشد.

روز: برای روز، به لباس خواب و لباس خواب (که خواب و بازی نیز نامیده می شود)، و همچنین به هر لباس زیبایی که ممکن است بخواهید فرزندتان در بیرون از خانه بپوشد، نیاز دارید. بچه ها تف می کنند، بنابراین شما می توانید تا سه یا چهار بار در یک روز لباس عوض کنید. برای راحتی در خانه، مطمئن شوید که چند تایی دارید. آستین بلند معمولاً بهترین است، زیرا نوزادان دوست دارند حتی در داخل خانه به صورت لایه باز باشند. می‌توانید لباس‌های شلواری را با شلوار یا شلوار ست کنید و می‌توانید یک سری لباس خواب زیپ‌دار یا دکمه‌دار برای استراحت در خانه داشته باشید.

برای خروج از خانه، شما چند لباس زیبا مانند لباس، پیراهن و شلوار، رومپر، حباب یا جان جان می خواهید.

شب: برای شب، پیژامه های پاچه ای می خواهید. مجدداً، ممکن است چند بار در یک شب نوزاد خود را عوض کنید، بنابراین با جوراب تهیه کنید. اگر در آب و هوای سردتری زندگی می‌کنید، می‌توانید لباس خواب پشمی را ببینید. لایه ها مشکلی ندارند، اما به یاد داشته باشید که برای تمرین خواب ایمن، نباید کودک خود را بیش از حد گرم کنید.

زمستان: در طول زمستان، باید مطمئن شوید که کودکتان ایمن و راحت است. لایه ها کلید هستند، کت های گرم و لباس های بیرونی. برای هر زمانی که در خارج از خانه سپری می کنید، می خواهید حداقل یک ژاکت خوب یا لباس برفی زیپ دار داشته باشید. پتوها را ذخیره کنید و همچنین می توانید همیشه آنها را لایه لایه کنید.

ساحل و استخر: نوزادان زیر 6 ماه نباید مستقیماً در معرض نور خورشید قرار بگیرند، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آن‌ها را لباس بپوشانید. مایو های مخصوص نوزادان و محافظ های راش محبوب هستند. اگر کودک شما بالای 6 ماه است، می توانید از یک ضد آفتاب معدنی خوب استفاده کنید. برای هر نوع قرار گرفتن در معرض نور خورشید به کلاه نیاز دارید! بسیاری از استخرهای عمومی یا سواحل به شما اجازه نمی دهند که کودک خود را بدون پوشک شنا در آب قرار دهید.

خرید بلوز بچه گانه

یک بچه راحت در فضای باز، یک بچه شاد در فضای باز است. یکی از کلیدهای راحت نگه داشتن آنها این است که مطمئن شوید لباس مناسب برای شرایط می پوشند. اما دانستن اینکه چگونه کودک خود را برای بیرون از منزل بپوشانید، جایی که آب و هوا می تواند به سرعت از گرم و آفتابی به سرد و مرطوب تغییر کند، همیشه ساده نیست، به خصوص با توجه به این که کودک ممکن است نتواند به شما بگوید که سرد است یا گرم. . با این حال، دستورالعمل ها و نکاتی وجود دارد که باید به کودک شما کمک کند تا یک تجربه موفق در فضای باز داشته باشد. (اوه، و تنقلات. تنقلات را فراموش نکنید.)

پارچه های مصنوعی یا پشمی را انتخاب کنید

برای یک گردش معمولی در یک روز دلپذیر و خشک تابستانی، لباس های نخی می توانند مناسب باشند. اما برای ماجراجویی‌های فعال یا اگر پیش‌بینی باران و/یا دماهای سرد را می‌طلبد، پوشاندن لباس‌هایی که از مواد مصنوعی یا پشمی ساخته شده‌اند، راهی است که باید انجام دهید. این پارچه‌ها رطوبت را از بین می‌برند و به سرعت خشک می‌شوند و اگر کودک شما عرق می‌کند یا از باران یا برف خیس می‌شود، راحت‌تر می‌شود.

پشم

 لباس‌های پشمی معمولی گاهی اوقات می‌توانند خارش داشته باشند، اما اجناس پشمی که برای فضای باز طراحی شده‌اند، اغلب از پشم مرینوس نرم و بسیار ظریف استفاده می‌کنند که بدون خارش، تنفس، رطوبت، خشک شدن سریع و مقاوم در برابر بو است.

مواد مصنوعی (پلی استر و نایلون)

لباس های ساخته شده از مواد مصنوعی مانند پلی استر و نایلون در جذب رطوبت خوب بوده و به سرعت خشک می شوند. همچنین معمولاً مقرون به صرفه تر از پشم است. با این حال، مواد مصنوعی اغلب بیشتر از پشم، بوها را حفظ می کنند.

پنبه

 پنبه در کنار پوست راحت است، اما معمولاً برای گردش های فعال باید از آن اجتناب کرد. مدت زمان زیادی طول می کشد تا خشک شود و عایق ضعیفی است، بنابراین اگر در اثر عرق یا باران خیس شوید، می تواند ساعت ها شما را لرزاند.

خرید پیشبند سیلیکونی

نحوه انتخاب پیش بند آب دهان نوزاد و پیش غذای کودک

هنگام خرید لوازم جانبی لباس نوزاد، والدین منتظر با انتخاب جوراب نوزادی، دستکش نوزاد، هدبند، پیشانی، لباس آروغ، پتو، و کلاه نوزادی غرق می شوند. آنها اغلب از خود می پرسند که "اقلام ضروری که کودک من واقعاً به آنها نیاز دارد چیست؟" احتمالاً به این والدین جدید گفته می‌شود که «نوع پیش‌بند بچه‌ها مهم هستند و ضروری هستند»، اما اغلب اوقات تا زمانی که واقعاً به اوج والدین نرسیده‌اند، متوجه می‌شوند که پیش‌بند نوزاد چقدر ضروری است. نوزادان (یا حتی کودکان نوپا) به راحتی می توانند چندین پیش بند در روز را طی کنند و فعالیت های مختلف ممکن است به نوع خاصی از پیش بند نیاز داشته باشند. بنابراین واقعاً "بهترین پیش بند کودک" وجود ندارد که همه اهداف را برآورده کند.

امیدواریم این به والدین جدید کمک کند تا پیش بند های ایده آل را برای نیازهای خود انتخاب کنند. یک چیز مهم که باید دوباره به همه یادآوری کنیم این است که "به جای کمیت، کیفیت بخرید".

پیشبند برای دندان درآوردن یا آب دهان

همه بچه ها آب دهان می کنند. این به این دلیل است که عضلات دهان آنها که برای کنترل آب دهان آنها استفاده می شود ممکن است تا 2 سالگی به طور کامل رشد نکند. آب دهان اضافی به بچه ها در هضم غذا هنگام شروع به خوردن غذای جامد کمک می کند. هنگامی که آنها شروع به دندان درآوردن می کنند، ترشح آب دهان تشدید می شود و ممکن است در یک روز چند پیش بند از بین بروند. بنابراین ایده خوبی است که چند پیش بند در خانه یا در کیسه های پوشک نگهداری کنید. آب دهان می تواند آب دهان را خیس کند تا لباس نوزادان خیس نشود (و به طور بالقوه پوست زیر آن را تحریک کند). همچنین پاک کردن قطره های اطراف دهان آنها می تواند مفید باشد، که همچنین می تواند باعث ایجاد بثورات پوستی شود.

برای خرید هر چه راحت تر این اقلام و دیگر موارد مشابه، به وب سایت dgbabyclothes.com مراجعه نمایید.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.