با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و کشف مسائل مهم و جدید طرز فکر افراد نیز به مرور تغییر پیدا کرده و مواردی که در گذشته اصلا مهم نبودند و هیچ کس به آن ها توجه نمی کرد ، در عصر جدید مهم و پر اهمیت تلقی شدند. یکی از معضلاتی که خانم ها با آن ها دست و پنجه نرم می کردند وجود تابو هایی بود که ریشه در فرهنگ و تفکر ما ایرانی ها داشت و باعث می شد تا خانمی به مشکلی مانند عفونت ، التهاب ، سرطان یا غیره دچار نشده بود به پزشک  زنان و زایمان مراجعه نکند. علائم مشکلات خود را از دیگران مخفی کند و از مراجعه به پزشک تا بعد از ازدواج خودداری نماید. اما امروزه به مدد پیشرفت دنیای دیجیتال و پیام رسان ها آگاهی افراد در این زمینه و انجام عمل های زیبایی بر روی ناحیه تناسلی افزایش یافته و کمتر شاهد چنین تابوهایی هستیم. یکی از جراحی های زیبایی که روز به روز در سرتاسر دنیا به ویژه ایرانیان در حال افزایش است و تنها خانم ها می توانند از مزایای آن بهره مند شوند ، عمل کوچک کردن لابیاها می باشد. این جراحی در سال های گذشته چندان شناخته شده نبود ، اما در طی سال های اخیر با افزایش اطلاعات و آگاهی های مردم در خصوص مزایای آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است و سالانه تعداد بسیاری از بانوان خود را برای انجام این پروسه آماده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. 

https://drdadgar.ir/%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C/

لابیاپلاستی باز هم در سال 1402 محبوب ترین عمل زیبایی زنان عنوان شد!!!

جالب است بدانید که تحقیقات انجام شده در این زمینه حاکی بر آن هستند که بیشتر داوطلبین این عمل زیبایی خانم های جوان می باشند. اما به نظر شما دلیل این همه محبوبیت چه چیزی می باشد؟ برای یافتن پاسخ این سوال توصیه می کنیم با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا با ناگفته ها و نکات مهمی در این خصوص آشنا شوید. سازمان NHS ، سالانه تحقیقاتی را در زمینه بهداشت ملی و عمل های جراحی انجام گرفته شده ، انجام می دهد. در طی تحقیقاتی که این سازمان در سال 2022 و 2023 انجام داده است ، به طور متوسط سالانه حدود 1150 هزار زن ، بنا بر دلایل مختلفی از قبیل کوچک کردن لابیا ها به جهت درمان عفونت واژن ، رفع مشکلات ایجاد شده به دلیل بزرگ بودن لابیا ها و زیبایی ناحیه تناسلی اقدام به انجام عمل زیبایی واژن می کنند. با توجه به اینکه این عمل جراحی به این اندازه طرفدار و متقاضی دارد در داخل کشور نظرسنجی ها و تحقیقاتی انجام شد که نتایج آن نشان دهنده این بودند که عمل زیبایی لابیا ها در سال های 1400 ، 1401 و 1402 محبوبیت بالایی کسب کرده است. این عمل زیبایی به دلیل مزایا و نتایج خارق العاده ای که به همراه دارد می تواند بسیاری از مشکلات ناحیه تناسلی را برطرف سازد ؛ پس اگر شما از مشکلاتی مانند بزرگ بودن لابیا ها و عفونت ناحیه تناسلی رنج می برید و متقاضی انجام این پروسه هستید این لینک را کلیک کنید تا با ارائه مشاوره ای درست به شما در تصمیم گیری کمک کنیم.

دلیل محبوبیت عمل لابیاپلاستی در تهران

برای اینکه به علت محبوبیت و پرطرفدار بودن عمل زیبایی لابیا ها پی ببرید نیاز است تا نگاهی به فرایند جراحی و همچنین مزایایی که این پروسه به همراه دارد بیاندازیم. این پروسه با استفاده از دو روش جراحی و لیزر قابل انجام می باشد که اگر پزشک از لیزر برای درمان مشکلات شما استفاده کند ، نیاز دارد تا ناحیه تحت درمان را با استفاده از دارو های بی حسی موضعی ، بی حس کند ، در غیر این صورت نیاز است تا عمل جراحی با استفاده از بیهوشی انجام گیرد. فارغ از این ها باید بگویم این فرایند یک عمل زیبایی و درمانی سرپایی می باشد که در بیشتر موارد به 1 الی 2 ساعت زمان نیاز دارد. نتایج حاصل از آن دائمی بوده و میتواند طیف گسترده ای از ابعاد زندگی متقاضیان را در برگیرد و تاثیرات مثبتی را بر روی آن ها داشته باشد. بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی نیازی به بستری شدن در محیط بیمارستان یا مطب پزشک نیست و می توان پس از ، از بین رفتن اثر دارو های بیهوشی به منزل بازگشت. اما نکته ای که نباید از آن قافل شد این است که بعد از عمل زیبایی لابیا ها نباید در رعایت نکات مراقبتی کوتاهی شود چرا که احتمال بروز عوارض جانبی بعد از هر نوع عمل جراحی زیبایی و درمانی وجود دارد.

در ادامه تمایل داریم به چند مورد از مهم ترین مزیت هایی که باعث می شود بسیاری از خانم ها پس از دانستن آن ها اقدام به انجام این عمل جراحی کنند بپردازیم.

  • افزایش اعتماد به نفس

هر چند که برای زیبایی این ناحیه از بدن معیار های زیبایی استانداری تعیین نشده ، اما ممکن است برخی از بانوان از شکل ظاهری این اندام خود احساس رضایت کافی نداشته باشند و تمایل داشته باشند با انجام این پروسه ، به زیبا تر شدن شکل ظاهری اندام خود کمک کنند.

  • انجام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری بدون دغدغه

اگر از بزرگ بودن لابیاهای خود رنج می برید به طور حتم تا کنون این احساس را داشته اید که در زمان انجام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری ، ایروبیک ، شنا و پیاده روی اذیت شده اید. داشتن لابیاهای بزرگ می تواند باعث پیدایش درد ، سوزش و ناراحتی در زمان انجام این تمرینات شود که خوشبختانه با انجام عمل زیبایی لابیا ها می توان مشکلات ناشی از آن را برطرف کرد.

  • پوشیدن لباس های متنوع

بسیاری از افرادی که متقاضی این روش هستند زمانی که از آن ها در رابطه با علت انتخاب این عمل پرسیده می شود ، عدم توانایی پوشیدن لباس های تنگ را یکی از مهم ترین مشکلات خود عنوان کردند. در حالی که با انجام این فرایند افراد می توانند به راحتی لباس های تنگ و مورد علاقه خود را بپوشند.

  • لذت بیشتر در زمان برقراری رابطه جنسی

افزایش اعتماد به نفس و برطرف کردن مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی می تواند تا حدودی به بهبود روابط عاطفی میان زوجین کمک کند و سلامت زندگی مشترک آن ها را تامین نماید.

منبع : www.drdadgar.ir


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.